Alluramin


Uwodzenie kobiet jest sztuką, której skutki są zwykle mało przewidywalne. Dlatego wielu mężczyzn próbuje nieco wspomóc naturę, stosując środki zwane feromonami. Alluramin jest jednym z nich, aczkolwiek w jego skład wchodzą aż cztery różne substancje chemiczne. Czy warto zaufać temu preparatowi i jakie są opinie na jego temat? Bądźmy szczerzy – Alluramin jest związkiem kilku skądinąd silnych feromonów. To jednak nie wystarczy, aby dokładnie poznać skuteczność wybranego produktu. Niemniej dzięki poniższej recenzji, ocena ta powinna być o wiele łatwiejsza. Zwłaszcza, że wzbogacimy ją opiniami innych i – co najważniejsze – niezależnych użytkowników.

Czym jest feromon Alluramin?

Zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej, jest to związek czterech różnych feromonów (o składzie później). Niestety producent nie podaje dokładnego stężenia poszczególnych składników w wyrobie gotowym. Wiemy tylko, że jedno opakowanie to około 14 ml produktu. Biorąc zatem pod uwagę sposób jego stosowania, można dojść do wniosku, że jest to substancja, która wystarczy nam na co najmniej kilka miesięcy aplikacji.

Przed oceną sposobu działania feromonu, warto przede wszystkim uzmysłowić sobie, czym ten związek chemiczny jest. Otóż jest to substancja, która – dzięki odpowiednim właściwościom – oddziałuje na niektóre obszary mózgu u płci przeciwnej. Mówiąc prościej – dzięki feromonom jesteśmy postrzegani jako bardziej atrakcyjni przez kobiety i bardziej dominujący przez mężczyzn. Mimo to warto pamiętać, że nawet najskuteczniejszy feromon nie ułatwi kontaktu z kobietą, jeśli nie zadbamy przy tym o odpowiednią aparycję, uśmiech i atrakcyjny wygląd.

Skład produktu – co warto wiedzieć?

Zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej, Alluramin jest produktem, w skład którego wchodzą cztery odrębne, męskie feromony.

 1. Androstadienon – jest to najważniejszy składnik preparatu, który odgrywa w nim dominującą rolę. Substancja ta bardzo intensywnie oddziałuje na mózg kobiety, dzięki czemu mężczyzna jest w jej oczach postrzegany jako bardziej atrakcyjny od innych.
 2. Androstenol – to substancja, która przez specjalistów jest nazywana „łamaczem pierwszych lodów”. To dzięki niej mężczyzna postrzegany jest jako przystojny i młody okaz zdrowia. Feromon ten działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn, ale tylko wśród tych pierwszych jest podstawą do wygenerowania bodźca pożądania.
 3. Androstenon – to feromon, który działa nie tyle na otoczenie mężczyzny, co raczej na niego samego. Dzięki niemu czuje się on znacznie bardziej pewny siebie, co przedkłada się na większe powodzenie w życiu osobistym, uczuciowym i zawodowym. Poza tym substancja ta działa jak naturalny „poprawiacz” humoru.
 4. Androsteron – to substancja, która działa uspokajająco na kobiety. Jest to szczególnie ważne w kontekście budowy podwalin późniejszej relacji między kobietą i mężczyzną. Mówiąc prościej, androsteron sprawia, że kobieta czuje się przy danym mężczyźnie znacznie bezpieczniejsza. Z punktu widzenia kobiet jest to szczególnie ważne.

Alluramin – sposób działania

Feromony męskie (a do tej grupy należy również i opisywany produkt), działają na otoczenie mężczyzny – i jego samego – w sposób wielopłaszczyznowy. Dzięki temu:

 • Mężczyzna czuje się bardziej pewny siebie. Ma to szczególne znaczenie przede wszystkim w momencie pierwszego kontaktu, gdy zaledwie kilka sekund decyduje o tym, czy jako faceci jesteśmy rzeczywistym obiektem zainteresowania u wybranej przez nas kobiety.
 • Kobiety w naszym otoczeniu stają się bardziej zainteresowane naszą osobą. Owszem, być może uczucie to nie jest od razu silnym, seksualnym pożądaniem, ale stanowi podstawę dla budowy dalszej relacji z naszą wybranką.
 • Mężczyzna wydaje się znacznie bardziej dominujący. Fakt ten dostrzegają osoby znajdujące się w jego otoczeniu, z których część może być jego bezpośrednimi zwierzchnikami w pracy. W ten sposób jesteśmy zupełnie inaczej postrzegani przez naszego pracodawcę, przez co – być może – szybciej otrzymamy awans.
 • Inne osoby, które znajdują się w naszym otoczeniu, stają się bardziej otwarte. Ma to istotne znaczenie w życiu uczuciowym (zwłaszcza w trakcie podrywu), ale też podczas realizacji projektów zawodowych (najczęściej realizowanych w większej grupie).

Stosowanie feromonu

Feromony męskie to specyficzna forma produktu, którego działanie jest silnie uzależnione od panujących warunków zewnętrznych.

Alluramin jest substancją bezzapachową. I choć wiele osób uważa, że jest to błędny krok producenta, to trzeba przyznać, że brak zapachu jest istotną zaletą. Dzięki temu feromon nie miesza się z naszym codziennym, męskim dezodorantem i nie generuje nieprzyjemnej woni. Co więcej, dzięki bezzapachowej formule, opisywany związek feromonów można stosować z dowolnym męskim dezodorantem.

Preparat ten jest zamknięty w dość dużej i pojemnej buteleczce. Według informacji podanych przez producenta, każdorazowo należy stosować maksymalnie kilka kropel wyrobu. Dzięki temu jedno opakowanie Alluraminu wystarczy nam na co najmniej cztery miesiące codziennej aplikacji!

Producent zaleca, by każdorazowa aplikacja preparatu miała miejsce w tych punktach ciała, których temperatura jest z reguły najwyższa. Chodzi oczywiście o nadgarstki i okolice szyi, z powierzchni których zapach feromonu jak najszybciej się uwalnia.

Opisywany związek feromonów charakteryzuje się bardzo dużą trwałością. Utrzymuje się on w powietrzu nawet przez 10 – 12 godzin, co czyni go jednym z najskuteczniejszych środków tego typu. Nie można też zapominać o tym, że jego skuteczność będzie zależna od wielu czynników zależnych od użytkownika (codzienna higiena itd).

Opinie użytkowników

Co na temat wyrobu mają do powiedzenia jego użytkownicy? Jak każdy feromon, również i ten ma swoje wady i zalety. Wśród zalet produktu wymienia się najczęściej:

 • niską cenę, która oscyluje w granicach 140 – 150 złotych za jeden flakonik; nie jest to dużo, biorąc pod uwagę fakt, że można z niego efektywnie korzystać nawet przez wiele miesięcy,
 • ciekawą kombinację składowych substancji chemicznych, która wręcz gwarantuje sukces (w przypadku niektórych użytkowników),
 • rzetelne wsparcie ze strony producenta, który dość dokładnie opisuje sposób aplikacji wyrobu, definiuje okoliczności w których jest on najskuteczniejszy itd.

Niestety, wielu użytkowników wyrobu podkreśla, że – z ich punku widzenia – feromony męskie Alluramin mają wiele wad. Chodzi między innymi o:

 • niską skuteczność wyrobu, który jest testowany na konkretnych osobach (rzecz jasna bez żadnego efektu),
 • niewielkie stężenie feromonów, dzięki czemu skuteczność produktu jest jeszcze mniejsza.

Ocena produktu

Analizując wszystkie powyższe „za i przeciw” można dojść do wniosku, że – zgodnie z tym co napisał producent – opisywane feromony męskie to jedynie substancje pomocnicze. Niemniej nie można zaprzeczyć ich skuteczności. Wynika ona z faktu, że mieszanina ta oddziałuje na otoczenie na kilka sposobów, dzięki czemu potencjalna grupa osób wrażliwych na jego działanie będzie o wiele szersza.

Należy przy tym pamiętać, że żaden feromon nie zastąpi najważniejszych czynników niezbędnych w skutecznym podrywie, to jest atrakcyjnej aparycji i sympatycznego podejścia do drugiej osoby.

Podsumowanie

Alluramin to feromony męskie, które skutecznie oddziałują na otoczenie mężczyzny. Przy odrobinie dobrej chęci, okażą się one skutecznym wsparciem zarówno przy nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną, jak i w trakcie realizacji projektów zawodowych angażujących liczną grupę pracowników.