Bathmate - opinie


Pompka do penisa Bathmate wygląda jak klasyczny aparat próżniowy – jednak w odróżnieniu od większości konkurencyjnych produktów wykorzystuje środowisko wodne. Firma udostępniła kilka modeli tych pompek, z których najpopularniejsze to Hydro, Hydromax i HydroXtreme. Różnią się one wieloma różnymi funkcjonalnościami, przy czym jedna – to jest skuteczność – jest dla każdego z nich dokładnie taka sama. W poniższym artykule skupimy się na produktach marki Bathmate, opiszemy ich sposób działania, zalety stosowania itd.

Czym jest wodna pompka do penisa?

Istnieje wiele różnych odmian pompek erekcyjnych. Ich najczęściej spotykaną wersją, są pompki próżniowe. Niestety, nie są one pozbawione wad, na które zresztą narzekało wielu mężczyzn. Alternatywą dla typowych pompek próżniowych, są pompki wodne. W przeciwieństwie do tych pierwszych, wykorzystują one jako „czynnik roboczy” zwykłą wodę. Dzięki temu proces mechanicznego powiększania penisa, może odbyć się w zaciszu własnej łazienki.

Zasada działania pompki erekcyjnej jest dosyć prosta i opiera się na generowaniu ciśnienia o określonej wartości ujemnej, względem ciśnienia otoczenia. Dzięki niemu znajdujące się we wnętrzu prącia ciała jamiste, skutecznie wypełniają się krwią, co – jak powszechnie wiadomo – jest oznaką erekcji.

Wodna pompka erekcyjna firmy Bathmate, jest odmianą pompki próżniowej. Różnica polega na tym, że ta druga nie wykorzystuje jako czynnika roboczego wody, lecz zwykłego powietrza atmosferycznego. Oznacza to większe ryzyko wystąpienia wielu różnych skutków ubocznych i powikłań, począwszy od zwykłych otarć, a skończywszy na trwałym uszkodzeniu struktury penisa.

Jak działa pompka Bathmate?

Zasada działania pompki erekcyjnej Bathmate, jest niezwykle prosta. Na początku należy wypełnić pompkę wodą, a następnie – za pomocą palca – zatkać zawór znajdujący się na jego końcu. Po wprowadzeniu członka do pompki, należy puścić zawór i wykonywać za jej pomocą ruchy w kierunku kości łonowej. Dzięki temu w pompce powstanie określone ciśnienie, które będzie oddziaływać na ciała jamiste prącia.

Jakie zalety posiada ta właśnie metoda? Jest ich co najmniej kilka.

 • Woda zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień. Dzięki temu mężczyzna może korzystać z pompki bez ryzyka, że w trakcie powiększania penisa, wystąpią na jego powierzchni otarcia lub stany zapalne (ewentualnie uczuleniowe).
 • Jak sama nazwa wskazuje, Bathmate jest modelem wykonanym na potrzeby mężczyzn chcących powiększyć penisa we własnej łazience. I choć takie „pragnienie” może się wydawać wielu osobom absurdalne, to jednak niesie ono ze sobą spory ładunek intymności.
 • Wodna pompka erekcyjna firmy Bathmate, to produkt wykonany z całkowicie bezpiecznych dla ludzkiego zdrowia materiałów. Marka ta dba, aby dostarczone przez nią rozwiązania, charakteryzowały się najwyższą jakością i wyjątkowością.

Dlaczego warto stosować pompki Bathmate?

Wiemy już, że stosowanie pompek erekcyjnych marki Bathmate, przedkłada się na większy komfort i bezpieczeństwo. Należy jednak pamiętać, że modele te (Hydro, Hydromax, Hydroextreme) zapewniają określone efekty, o których można przeczytać poniżej.

 1. Dłuższy penis – stosowanie pompek do penisa marki Bathmate, może doprowadzić do zwiększenia rozmiaru penisa o nawet 2 – 7 cm. Wartość ta jest jednak uzależniona od konkretnej osoby i jej właściwości anatomicznych.
 2. Większa grubość penisa – regularne stosowanie pompki, prowadzi do znacznego pogrubienia penisa. Efekt ten doceniają zwłaszcza partnerki mężczyzn, którzy zdecydowali się na zastosowanie tego skądinąd prostego narzędzia.
 3. Powiększony żołądź – to dzięki niemu penis wygląda tak okazale i zdrowo. Poza tym skutecznie zwiększa on satysfakcję seksualną w trakcie trwania stosunku płciowego.
 4. Efektywniejsze wzwody – dzięki zastosowaniu pompki Bathmate, z biegiem czasu wzwód staje się znacznie intensywniejszy. Ma to przełożenie na podniecenie seksualne, poprawę jakości współżycia i oczywiście na zadowolenie partnerki!
 5. Intensywny orgazm – regularne stosowanie produktu, skutecznie zwiększa ukrwienie członka. Dzięki temu nie tylko jego erekcja jest silniejsza, ale silniejsze są też doznania seksualne, które towarzyszą stosunkowi.
 6. Koniec z przedwczesnym wytryskiem – udowodniono, że regularne stosowanie produktu, przedkłada się na zmniejszenie ryzyka związanego z przedwczesnym wytryskiem. Kontrolowana stymulacja członka sprawia, że mężczyzna ma większą kontrolę nad zachowaniem swojego ciała. Dzięki temu może on wpływać na jakość życia seksualnego u siebie, ale i u swojej partnerki.
 7. Wzrost wytrzymałości seksualnej – to kolejny atut stosowania pompek tej marki. Dzięki nim mężczyzna nie tylko ma większą ochotę na seks, ale też może czerpać z niego pełnymi garściami.

Dodatkowe informacje dotyczące stosowania pompki Bathmate

Przed zastosowaniem pompki do penisa, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. Dzięki nim uzyskany efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny i to bez ryzyka wystąpienia jakichkolwiek powikłań.

 • Pompkę do penisa Bathmate należy używać regularnie. Pierwsze efekty można zauważyć już po około 2 – 3 tygodniach stosowania.
 • Produkt ten ma charakter uniwersalny. W trakcie mechanicznego powiększania prącia, można go wypełnić powietrzem lub wodą. Struktura pompki (poza zaworem) jest w pełni szczelna, dzięki czemu działa ona niezawodnie i to niezależnie od zastosowanego czynnika roboczego.
 • Pompki serii Hydro, Hydromax i Hydroextreme są dostosowane do określonych potrzeb mężczyzny. Jeśli mężczyzna dopiero rozpoczyna przygodę z mechanicznym powiększaniem penisa, to powinien od dobrać odmianę generującą mniejsze podciśnienie.
 • Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty podciśnieniowego powiększania penisa, należy poświęcić tej czynności około 20 minut w ciągu dnia. Zaleca się też, by wykonać ją na mniej więcej 30 – 40 minut przed stosunkiem, dzięki czemu uzyskany efekt będzie możliwie najwyższy.

Gdzie kupować – co warto wiedzieć?

Pompki do penisa Bathmate, to oryginalne i bezpieczne dla ludzkiego zdrowia produkty, których zadaniem jest stymulacja wzrostu męskiego prącia. Modele Hydro, Hydromax i Hydroextreme, zapewniają mężczyźnie maksimum bezpieczeństwa, ale tylko wtedy, gdy są całkowicie… oryginalne. Zdarza się bowiem, że niektórzy producenci słabszej jakości pompek, podszywają się pod produkty marki Bathmate.

Praktyka ta jest – co oczywiste – niedozwolona, gdyż zastosowanie takiego urządzenia, może doprowadzić do wielu różnych powikłań, w tym do trwałego uszkodzenia prącia. Dlatego produkt ten należy kupować tylko u sprawdzonych producentów. Jakiś czas temu, marka Bathmate wprowadziła na rynek produkty oznaczone zupełnie nowym logo. Dzięki temu można je o wiele łatwiej odróżnić od podróbek!

Parametry techniczne pompek erekcyjnych Bathmate

Wiele zalet stosowania pompek erekcyjnych Bathmate, wynika z ich charakterystyki technicznej. Zgodnie z nią:

 • charakteryzują się one niewielkimi wymiarami, dzięki czemu są one poręczne i łatwe w użytkowaniu; dla przykładu wymiary wewnętrzne modelu Hydro 7 wynoszą 58 x 200 mm,
 • modele te są bardzo lekkie (około 250 g), dzięki czemu ryzyko uszkodzenia penisa i jego okolic jest znacznie mniejsze, niż w przypadku alternatywnych produktów,
 • większość pompek wykonana jest z poliwęglanu, gumy antyalergicznej (sprężyna) i stali nierdzewnej,
 • maksymalna siła użytkowa pompek wynosi mniej więcej 10 kg,
 • maksymalne, generowane podciśnienie powietrza i wody, wynosi odpowiednio 5 i 12 mm słupka rtęci.

Cena i opinie na temat wyrobu

Oryginalna, wodna pompka erekcyjna marki Bathmate, jest dostępna w wielu różnych sklepach (zarówno stacjonarnych jak i internetowych). Cena urządzenia waha się od 330 do 400 złotych i jest w głównej mierze zależna od marży wybranej jednostki gospodarczej.

Opinie dotyczące pompki są zazwyczaj pozytywne. W większości z nich dominuje temat wysokiej jakości komponentów, funkcjonalności i bezpieczeństwa stosowania. Z kolei wśród negatywnych komentarzy, króluje głównie wątek dość wysokiej ceny jednostkowej za pompkę. Trzeba jednak przyznać, że kwota, którą wspomniano powyżej, jest w zasadzie taką samą ceną, jak w przypadku innych, alternatywnych rozwiązań. Mimo to – co faktycznie trzeba przyznać – produkt ten wyróżnia się kapitalną wręcz jakością wykonania.

Podsumowanie

Każda pompka do penisa marki Bathmate, to najwyższej jakości produkt, którego twórcy w maksymalnym stopniu zadbali o odpowiedni komfort mężczyzny. Widać to zresztą nie tylko w oparciu o materiały wykonania, ale przede wszystkim ze względu na jej funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.