Bigger Bust - tabletki i żel - opinie


Kobiece piersi to nieodzowny aspekt kobiecości. Już od stuleci kojarzą się one z seksapilem, witalnością i… zdolnością do wykarmienia potomstwa. Nic więc dziwnego, że pokolenia kobiet dokładały wszelkich starań, by poprawić wygląd i kondycję swojego biustu. Do tego celu można użyć między innymi Bigger Bust, który dostępny jest w postaci tabletek oraz żelu.

Informacje o Bigger Bust

Bigger Bust to suplement diety, który – według informacji producenta – ma wspomóc rozrost piersi i sprawić, że staną się one piękne i sprężyste. Niestety zweryfikowanie tego wyłącznie na podstawie reklam dostępnych w Internecie, jest mało wiarygodne. Dużo lepszym rozwiązaniem jest dokładna analiza składu obydwu produktów. Obydwu, gdyż Bigger Bust to tak naprawdę tabletki i żel powiększający piersi, które można stosować zarówno pojedynczo jak i w zestawie.

Słów kilka o składzie

Niniejszą recenzję rozpoczniemy od pobieżnej analizy składu tabletek i żelu Bigger Bust.

Skład tabletek:

 • Szyszki chmielu – jeden z najważniejszych składników suplementu. Chmiel działa rozluźniająco na mięśnie, korzystnie wpływając na wzrost produkcji żeńskich hormonów płciowych. Ponadto substancja ta bogata jest również w fitoestrogeny, które są roślinnymi odpowiednikami estrogenu.
 • Czerwona koniczyna – kolejna roślina, która jest niezwykle zasobna w fitoestrogeny. Na tym jednak jej zastosowanie się nie kończy. Wręcz przeciwnie – ekstrakt z niej pobudza mikrokrążenie krwi i nadaje piersiom naturalny, zdrowy wygląd.
 • Soja – również i ona bogata jest w fitoestrogeny. „Skutkiem ubocznym” jej stosowania, jest lepsze odżywienie skóry i przyspieszenie spalania tłuszczu. Dzięki niej nie tylko kobieta ma więcej energii, ale też jej biust staje się lepiej odżywiony i bardziej ujędrniony.
 • Kukurydza – roślina, która oprócz fitoestrogenów, zawiera również mnóstwo składników odżywczych i witamin. Zawarte w niej substancje czynne znacznie spowalniają procesy starzenia, działając niczym naturalne przeciwutleniacze.
 • Błonnik jabłkowy – substancja, która odgrywa ogromną rolę w metabolizmie komórkowym. Istotne jest również to, że pomaga ona oczyścić skórę z nadmiaru toksyn.

Skład żelu:

 • Kigella Africana – pod tą dość tajemniczą nazwą, kryje się roślina niezwykle bogata we flawonoidy i fitoestrogeny. O ile w przypadku „roślinnych estrogenów” ich sposób działania jest dosyć dobrze znany o tyle flawonoidy skutecznie wspierają regenerację skóry piersi i znajdujących się w ich wnętrzu tkanek (również mięśniowych).
 • Kwas hialuronowy – substancja, która poprawia sprężystość skóry, wspiera procesy odpowiedzialne za jej wygładzanie i – co ważne – usprawnia ich nawilżanie.
 • Argania Spinoza – mowa tu oczywiście o drzewie arganowym, które działa antyoksydacyjnie, chroniąc jednocześnie przed działaniem szkodliwych (zwykle atmosferycznych) czynników zewnętrznych. Substancja ta jest ponadto bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe, które i witaminę E.
 • Wąkrotka azjatycka – roślina wykorzystywana głównie na Dalekim Wschodzie w celu leczenia schorzeń związanych z nadmiernym starzeniem się skóry. Warto podkreślić, że jest ona często nazywana „źródłem życia”, gdyż wygładza skórę, nawilża ją i – co równie ważne – uelastycznia.
 • Kolagen – białko zwierzęce, które wchodzi w skład tkanki łącznej, będącej budulcem ludzkiego ciała. Ogromna zaletą kolagenu jest jej zdolność do wiązania wody, dzięki czemu skóra prezentuje się o wiele lepiej.
 • Proteiny jedwabiu – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się substancja o doskonałych właściwościach nawilżających. Dzięki niej skóra staje się zdrowsza i gładsza. Proteiny wpływają też na funkcjonowanie układu krwionośnego!
 • Ekstrakt ze skrzypu polnego – substancja bardzo dobrze znana medycynie. Wspiera ona procesy odpowiedzialne za jędrność i napięcie skóry. Ponadto optymalizuje ona procesy związane z ukrwieniem skóry i mikrokrążeniem.
 • Masło shea – składnik, który działa przede wszystkim na płaszczyźnie dermatologicznej, odżywiając skórę, poprawiając jej ukrwienie i – przede wszystkim – skutecznie ją nawilżając. Nie jest też tajemnicą, że masło shea poprawia również właściwości regeneracyjne skóry.
 • Panthenol – substancja, która przede wszystkim nawilża i chroni skórę. Dzięki niej skóra biustu jest bardziej wygładzona i skuteczniej opiera się procesom starzenia. Panthenol jest też naturalnym antybiotykiem, gdyż działa przeciwzapalnie. Wykazano również, że dzięki niemu skóra staje się gładsza i bardziej delikatna.
 • Olej z nasion słonecznika – niezwykle bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe preparat, naturalnie wzmacniający barierę ochronną skóry. Poza tym badania dowiodły, że olej ten działa również regenerująco i to zwłaszcza w obrębie naskórka i jego wytworów. Jest on też naturalnym antyoksydantem!
 • Gliceryna – jedna z najlepiej nawilżających substancji, jakie zna nowoczesna medycyna. Nie dość, że wiąże ona duże ilości wody, to jeszcze wykazuje bardzo szerokie działanie łagodzące. Dzięki niej ciało jest znacznie delikatniejsze, bardziej elastyczne i lepiej odżywione. Bądź co bądź – w przypadku skóry piersi ma to olbrzymie znaczenie.

Przeczytaj również: Jak powiększyć piersi? 8 sprawdzonych metod na powiększenie biustu!

Jak stosować preparaty?

Bigger Bust to suplementy diety, które – niezależnie od swej postaci – muszą być stosowane według ściśle określonych zasad. Nie należy ich stosować w przypadku:

 • nadwrażliwości na którykolwiek składnik obydwóch preparatów, w przeciwnym razie może dojść do poważnej, skórnej reakcji alergicznej,
 • ciąży i karmienia piersią – jak na razie nie realizowano badań, które miałyby określić wpływ substancji czynnych preparatów na nienarodzone dziecko lub stan mleka matki,
 • osób poniżej 18 roku życia, gdyż duża zawartość fitosteroli, mogłaby zaburzyć prawidłowy cykl dojrzewania u kobiet.

Zgodnie z informacją podaną przez producenta:

 1. Tabletki na powiększenie biustu należy stosować 3 razy dziennie, to jest rano, w południe i wieczorem po jednej kapsułce. Spożytą kapsułkę należy popić niewielką ilością wody. Ilości tej nie można przekraczać!
 2. Krem powiększający piersi należy nakładać rano i wieczorem, wcierając go w okolice biustu i dekolt. Serum należy stosować przez około 6 – 8 tygodni. Po upływie tego okresu należy zaprzestać jego stosowania na mniej więcej 2 – 3 miesiące.

Należy podkreślić, że skuteczność stosowania suplementów diety zależy wyłącznie od ich połączenia ze sobą. Żel działa od zewnątrz, wspierając procesy odpowiedzialne za nawilżenie i jędrność skóry. Z kolei kapsułki działają od wewnątrz, wspierając w ten sposób naturalną gospodarkę hormonalną. Suplementów nie należy łączyć z alkoholem. Niedostosowanie się do tego zalecenia, może skutkować osłabieniem skuteczności ich działania!

Bigger Bust a konsultacja lekarska

Choć żel i tabletki na powiększenie biustu Biiger Bust są w pełni naturalnymi suplementami diety, w niektórych sytuacjach należy przed ich zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. Dotyczy to zwłaszcza:

 • wcześniejszych reakcji dermatologicznych w obrębie piersi,
 • wykrycia jakichkolwiek grudek, zgrubień i innych, nienaturalnych deformacji,
 • chorób serca, schorzeń nowotworowych itd.

Z konsultacji lekarskiej powinny skorzystać również te kobiety, które cierpią na schorzenia przewlekłe, obejmujące swym zasięgiem głównie układ rozrodczy i hormonalny.

Podsumowanie

Recenzowane suplementy diety to produkty w pełni bezpieczne, które warto polecić wszystkim kobietom troszczącym się w szczególny sposób o kondycję swoich piersi. Obydwa suplementy niejako się uzupełniają. Kapsułki to przede wszystkim preparat roślinny, który skutecznie działają od wewnątrz. Z kolei żel zawiera w swoim składzie wyciągi z bardziej egzotycznych roślin, które jednak znane są nowoczesnej medycynie.