Biotebal rzęsy XXL


Każda kobieta marzy o długich, seksownych i czarujących rzęsach. I choć piękny, pociągający wygląd nie zależy wyłącznie od ich długości, to jednak mają one istotny wpływ na kobiecy seksapil. Długie rzęsy podkreślają spojrzenie, nadają mu charakteru, wyrazistości, a także sprawiają, że spojrzenie wydaje się jeszcze bardziej uwodzicielskie.

Jak zadbać o piękne, długie rzęsy?

Istnieje co najmniej kilka sposobów na długie, seksowne rzęsy. Jednym z nich jest z pewnością odpowiednia, zdrowa dieta. Porost rzęs jest bowiem zależny m.in. od tego co się je, gdyż dostarczenie im kluczowych witamin i innych składników odżywczych jest tu priorytetem. Warto przy okazji podkreślić, że jakakolwiek dieta i inna, wewnętrzna suplementacja działają „od środka”. Oznacza to, że mają one ograniczony wpływ na funkcjonowanie np. rzęs, włosów i paznokci. Mimo to, ich pielęgnację warto rozpocząć od zmiany przyzwyczajeń dietetycznych.

Kluczem do ładnych rzęs może być też zewnętrzna suplementacja. Mowa tu oczywiście o różnego rodzaju gotowych produktach, których zadaniem jest wydłużenie rzęs i nadanie im wyjątkowego, seksownego charakteru. Idealnym rozwiązaniem jest serum do rzęs, które nie tylko zawiera wszystkie najważniejsze witaminy i mikroelementy, ale też posiada w swoim składzie tzw. bimatoprost. Jedną z polecanych odżywek do rzęs jest serum Biotebal rzęsy XXL.

Jak działa odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL?

Jest to preparat, którego działanie ukierunkowane jest wyłącznie na rzęsy. Produkt ten wspiera ich wzrost, pomaga je rozbudować, a także utrzymuje uzyskany efekt przez bardzo długi czas. Preparat jest bardzo prosty w stosowaniu, gdyż nakłada się go dokładnie tak samo jak każde inne serum do rzęs. Jego kluczowym składnikiem jest dobrze znany wszystkim miłośniczkom takich produktów bimatoprost, który znacząco wydłuża aktywną fazę wzrostu włosa. Oprócz niego preparat ten zawiera mnóstwo witamin i składników odżywczych, które mogą być kluczowe w procesie pielęgnacji rzęs.

Efektem stosowania odżywki jest wydłużenie rzęs, pogrubienie ich, a także wzmocnienie i ograniczenie ich łamliwości. Działanie preparatu nie ogranicza się wyłącznie do samych rzęs. Niejakim „skutkiem ubocznym” jego stosowania jest wzmocnienie i odżywienie skóry wokół oczu.

Badania i skuteczność w praktyce

Producent odżywki podkreśla, że jej skuteczność jest poparta wieloma, niezależnymi badaniami. Zgodnie z tymi danymi:

 • udało się znacznie wydłużyć rzęsy nawet u 76 procent osób badanych,
 • rzęsy zostały zagęszczone nawet u 68 procent osób badanych,
 • aż 56 procent osób badanych zauważyło, że ich rzęsy zostały znacznie pogrubione,
 • 84 procent osób badanych podkreśla, że ich rzęsy stały się dzięki odżywce jeszcze mocniejsze,
 • efekt stymulacji odrastania rzęs zauważono aż u 68 procent osób badanych, które stosowały odżywkę,
 • aż 88 procent osób badanych podkreśliło, że Biotebal rzęsy XXL jest bardzo prosty i precyzyjny w aplikacji,
 • 92 procent osób doceniło fakt, że produkt ten jest niezwykle wydajny i efektywny.

Przeczytaj koniecznie: Jak wzmocnić rzęsy? Domowe sposoby na długie i gęste rzęsy!

Skład produktu – zestawienie i charakterystyka poszczególnych składników

Skuteczne działanie odżywki wynika przede wszystkim z jej składu. W przypadku produktu Biotebal rzęsy XXL ma się do czynienia z zestawieniem składników czynnych, które mają bardzo istotny wpływ na wydłużenie aktywnej fazy rozrostu włosa i utrzymanie tego efektu przez dłuższy czas.

 1. Bimatoprost – nie ulega wątpliwości, że jest to chyba najważniejszy składnik całego preparatu. Mało tego! Jest on powszechnie uważany za najskuteczniejszą substancję wpływającą na rozrost włosa i utrzymanie tego stanu w dłuższym odstępie czasu. Regularne stosowanie bimatoprostu sprawia, że włosy nie tylko stają się znacznie mocniejsze, ale też są elastyczne, lśniące i prezentują się zdrowo. Na uwagę zasługuje również fakt, że włosy po stosowaniu bimatoprostu stają się ciemniejsze, co świadczy o ich wzmocnionej kondycji.
 2. Biotyna – nazywana często witaminą H – to substancja, która odgrywa bardzo istotną rolę w kontekście wzrostu włosów i paznokci. Mało tego, biotyna aplikowana zewnętrzne sprawia, że stają się one mocniejsze, grubsze i wykazują dużo mniejszą podatność na np. złamanie.
 3. Pantenol – to składnik, który cieszy się wyjątkową sympatią wśród użytkowników, ale też i dermatologów. Odgrywa on bardzo istotną rolę w kontekście ochrony i zabezpieczenia włosów przed uszkodzeniami. Co więcej, prowitamina B5 (bo taką zamienną nazwę nosi pantenol) jest substancją wygładzającą włosy i regenerującą je.
 4. Polisacharydy – to dość ciekawe składniki, które mają zdolność do zatrzymywania wody w organizmie. Stosowanie ich bezpośrednio na włosy sprawia, że stają się istnym magazynem wody. To z kolei przedkłada się na ich efektywniejsze, długoterminowe nawilżenie. Warto też dodać, że dzięki polisacharydom włosy stają się znacznie bardziej wygładzone, co pomaga w ich późniejszym układaniu.
 5. Świetlik lekarski – ekstrakt z tej niezwykłej rośliny pozwala odpocząć oczom, a także skórze znajdującej się w ich bliskim sąsiedztwie. Ekstrakt ze świetlika działa na organizm w sposób kojący i nawilżający. Co więcej, korzystnie wpływa on na wygląd tej części twarzy, ograniczając efekt ich zmęczenia (charakterystyczne, ciemne plamy). Na uwagę zasługuje również fakt, że ekstrakt ze świetlika ogranicza ryzyko powstawania podrażnień w bliskim sąsiedztwie oczu.
 6. Peptydy – to składniki odżywcze, które mają bardzo istotny wpływ na wygląd i gęstość włosów. To dzięki nim rzęsy stają się mocniejsze, bardziej wytrzymałe i trwałe. Mało tego! Dzięki peptydowy o nazwie Biotinoyl Tripeptide-1 włókna włosowe rzęs stają się jeszcze mocniejsze. Zapobiega to późniejszym złamaniom rzęs.
 7. Ekstrakt z pestek dyni – to substancja o bardzo ciekawych właściwościach. Dzięki niej rzęsy staję się mocniejsze, a zjawisko ich wypadania zostaje w znacznym stopniu ograniczone.

Przeczytaj koniecznie: Jak stosować olejek rycynowy na rzęsy i brwi?

Jak stosować produkt? Oto podstawowe wskazówki:

Produkt należy stosować (w początkowej fazie) raz dziennie na noc. Zaleca się, aby wykorzystywać do tego celu specjalną szczoteczkę. Co ważne, musi być ona całkowicie czysta. W trakcie aplikacji należy uważać, by nie preparat nie podrażnił okolic oczu. Jeśli mimo to będą one miały kontakt z produktem, to należy je przemyć dużą ilością czystej i letniej wody.

Zaleca się również, aby serum do rzęs podawane było dokładnie tak, jak przewiduje to producent. Wszystkie niezbędne instrukcje można znaleźć w ulotce sporządzonej przez producenta. Z biegiem czasu, gdy efekt wydłużenia włosków jest już mocno zauważalny, odżywka do rzęs powinna być stosowana rzadziej, to jest od 2 – 3 razy w ciągu tygodnia.

Opinie na temat produktu

Duża popularność odżywki Biotebal rzęsy XXL sprawia, że w Internecie pojawiło się już sporo opinii na jej temat. Zdecydowana większość z nich to opinie pozytywne. Mało tego! Część użytkowników preparatu w ogóle nie pisze o jakichkolwiek „minusach” stosowania odżywki. Zwykle mówi się o jej dużej wydajności (opakowanie ma aż 3 ml pojemności), skuteczności (co wynika z odpowiedniego składu), a także łatwości aplikacji. Wielu użytkowników podkreśla również, że produkt ten jest dosyć tani, gdyż jedno opakowanie kosztuje zaledwie od 30 do 40 złotych.

A jeśli już o „minusach” mowa, to część użytkowników wskazuje, że odstawienie preparatu prowadzi do ponownego skrócenia rzęs. Niestety, jest to zjawisko towarzyszące stosowaniu wszystkich odżywek z bimatoprostem. Podsumowując, Biotebal rzęsy XXL to odżywka rzęs, która wyróżnia się dużą skutecznością, niską ceną i optymalną efektywnością.