Boombreast - na powiększenie piersi


Chętnie stosowaną metodą powiększania piersi jest przyjmowanie suplementów mających według producenta stymulować ich wzrost.  Jednym z nich jest Boombreast, którego działanie opiera się na regulacji poziomu hormonów w organizmie kobiety. Czy jest to preparat skuteczny? O tym będzie można się przekonać, czytając poniższy artykuł.

Co to jest Boombreast i jak działa?

Uogólniając, Boombreast to suplement diety, który mobilizuje organizm kobiety do wytwarzania większej ilości żeńskich hormonów płciowych. Zasada działania jest tu prosta: wzrost stężenia tychże związków chemicznych w organizmie ma przełożyć się na znaczne powiększenie biustu. Mechanizm ten jest dobrze znany kobietom będącym w stanie błogosławionym. Wzrost ilości wytwarzanych hormonów sprawia, że piersi stają się większe, lepiej ukrwione i znacznie bardziej odżywione. Nic dodać, nic ująć.

Oznacza to zarazem, że tabletki na wzrost biustu Boombreast działają na organizm kobiety w sposób naturalny. Nie ma tu miejsca dla substancji pochodzenia sztucznego, które mogłyby doprowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Wręcz przeciwnie: proces wzrostu piersi opiera się na mechanizmach znanych naturze, co oczywiście ma istotne znaczenie w kontekście bezpieczeństwa przyjmujących tabletki osób.

Bezpieczny odpowiednik naturalnych hormonów

Co ważne, tabletki na powiększenie biustu Boombreast nie mają nic wspólnego z terapią hormonalną. Owszem, produkt zawiera w swoim składzie związki działające podobnie do np. żeńskich hormonów płciowych, ale są to substancje pochodzenia wyłącznie roślinnego. Mowa tu oczywiście o fitoestrogenach, które pod względem działania znacząco przypominają zwykłe hormony, choć nie wpływają tak intensywnie na sposób funkcjonowania kobiecego organizmu. Jest to bardzo istotna różnica, gdyż preparat zawierający gotowy hormon nie może być traktowany jako suplement, lecz raczej jako lek hormonalny, który wymaga przepisu lekarza.

Warto zauważyć, że działanie hormonu odbywa się w sposób dwupłaszczyznowy. Co prawda wpływa on na zwiększenie rozmiaru piersi, ale jednocześnie pomaga uelastycznić tkankę skórą, „doposażając” ją w dużą dawkę kolagenu. Oznacza to, że stosowanie suplementu nie powoduje powstania efektu rozstępów.

Niestety, stosowanie preparatu Boombreast nie przyniesienie natychmiastowych rezultatów. Zaleca się, aby regularnie przyjmować suplement diety przez minimum 2 – 3 tygodnie, gdyż właśnie po takim czasie można spodziewać się pierwszych efektów jego stosowania. Warto pamiętać, że jest to typowa cecha wszystkich suplementów diety.

Opinie na temat produktu

Zdecydowana większość pań korzystających z preparatu bardzo pozytywnie odnosi się do suplementu diety. Docenia się jego skuteczność działania, korzystny wpływ na stan skóry, a także relatywnie krótki czas, po którym można zobaczyć pierwsze efekty suplementacji.

Z pewnością pewną wadą produktu jest jego nieprzewidywalność. W związku z tym, że nie jest on lekiem, jego efekty stosowania trudno zagwarantować w przypadku każdej kobiety. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli produkt jest stosowany regularnie, istnieje duże prawdopodobieństwo w miarę szybkiego powiększenia biustu. W celu zwiększenia tego prawdopodobieństwa, warto w międzyczasie zadbać o:

  • dużo ruchu, a zwłaszcza ćwiczeń podnoszących i ujędrniających biust,
  • właściwą dietę, która również ma wpływ na stan układu hormonalnego kobiety,
  • spożywanie wielu owoców i warzyw, gdyż suplementacja jest jedynie wsparciem dla diety, a nie jej zamiennikiem.

ABC stosowania produktu

Preparat Boombreast powinien być stosowany dwa razy dziennie. Rano należy spożyć pierwszą kapsułkę (tuż po śniadaniu), a wieczorem drugą (najlepiej tuż po kolacji). W związku z tym, że suplement nie zawiera żadnych substancji pobudzających, jego stosowanie nie wpłynie na jakość snu.

Warto pamiętać również i o tym, aby każda przyjęta kapsułka została popita w miarę dużą ilością czystej, niegazowanej wody. Dzięki niej zawarte w suplemencie substancje czynne dużo szybciej zostaną wchłonięte przez organizm kobiety. Należy podkreślić, że stosowanie zbyt dużej liczby kapsułek nie przyspieszy efektu wzrostu piersi. Wręcz przeciwnie – nadmiar suplementu może wywołać efekt przeczyszczający, a w konsekwencji doprowadzić do utraty jeszcze większej ilości substancji czynnych.

W związku z tym, że w pojedynczym opakowaniu suplementu znajduje się 60 tabletek, jedno opakowanie wystarczy na 30 dni stosowania. Należy pamiętać, że uzyskany efekt powiększenia piersi nie jest stały i zaniknie wówczas, gdy stosowanie suplementu zostanie przerwane.

Skład tabletek – co warto o nich wiedzieć?

Skład to niewątpliwie mocna strona suplementu diety Boombreast. Kombinacja naturalnych składników sprawia, że wzrost piersi odbywa się wyłącznie w oparciu o naturalne, zachodzące w ludzkim organizmie mechanizmy. Dzięki temu produkt może działać w sposób kompleksowy i wielopłaszczyznowy, co ma istotne znaczenie nie tylko w kontekście samego powiększenia piersi, ale też ogólnego samopoczucia. Oto lista składników, jaką można znaleźć w suplemencie diety:

  1. Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej – jest to roślina, która od wieków jest uważana za panaceum w walce o wzrost płodności i zdolności seksualnych. Jest to też bardzo częsty składnik suplementów, których działanie koncentruje się na seksualności człowieka. Roślina ta jest prawdziwym rezerwuarem wspomnianych już wcześniej fitoestrogenów. Oznacza to, że jej regularne stosowanie działa podobnie, jak wzrost poziomu estrogenu we krwi.
  2. Wyciąg z kopru włoskiego – to kolejne, bogate źródło fitoestrogenów, które ma istotny wpływ na stymulację procesów odpowiedzialnych za rozrost biustu. Co więcej, roślina ta jest też odpowiedzialna za podniesienie poziomu hormonu prolaktyny w organizmie kobiety, co w praktyce wywołuje objawy podobne do wytwarzania pokarmu.
  3. Ekstrakt z czerwonej koniczyny – to kolejna, ważna dla zdrowia substancja aktywna. Jest ona bogatym źródłem izoflawonoidów, a więc substancji mających olbrzymi wpływ na zwiększanie objętości i rozmiaru biustu.
  4. Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego – to preparat, który odgrywa olbrzymią rolę w zastopowaniu procesów oksydacyjnych w organizmie kobiety. Chmiel zwyczajny jest bardzo bogaty w różnego rodzaju przeciwutleniacze, które oddziałują na tkankę skóry piersi i spowalniają procesy jej starzenia. Dzięki nim piersi prezentują się ładnie, młodo i seksownie.
  5. Ekstrakt z kory wierzby białej – to bogate źródło substancji odżywczych odgrywających olbrzymią rolę w zwiększaniu objętości piersi. Dzięki ekstraktowi biust jest bardzo dobrze ukrwiony, co ma istotne znaczenie w kontekście utrzymania jego naturalnego i seksownego wyglądu.

Dodatkowo w skład preparatu wchodzą witaminy i mikroelementy, w tym witamina C, E, A, mangan, żelazo itd.

Przeczytaj również: Zioła na powiększenie biustu – naturalne pobudzenie piersi do wzrostu.

Dodatkowe informacje dotyczące produktu

Suplement diety powinien być stosowany tylko u osób dorosłych, które nie cierpią na przewlekłe schorzenia okolic piersi (np. stany zapalne, nowotworowe itd.). Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla tych pań, które aktualnie nie są w ciąży i nie karmią. Na chwilę obecną tabletki na wzrost biustu nie zostały przetestowane pod kątem działania na dziecko w fazie płodowej lub noworodkowej (niemowlęcej). Pojedyncze opakowanie produktu kosztuje około 160 złotych. Suplement należy kupować wyłącznie u sprawdzonych dostawców lub bezpośrednio u producenta.