Opinie na temat Braveran. Cena, skład i działanie preparatu? Dla kogo jest Braveran, co trzeba o nim wiedzieć i czy warto spróbować? Wszystko na temat Braveran.

Braveran – opis produktu

Braveran jest suplementem do leczenia zaburzeń erekcji w celu uzupełnienia codziennej diety. Składniki zawarte w tabletkach pozytywnie wpływają na potencję, zwiększając popęd seksualny oraz twardość erekcji. Niedobory są często przyczyną zaburzeń erekcji.

Skład tabletek

Środek zawiera substancje typowe dla suplementów na potencję. W skład wchodzi:

 • L-arginina – bierze udział w syntezie tlenku azotu (NO) odpowiedzialnego m.in. za rozszerzanie naczyń krwionośnych, l-arginina stanowi około 80% białka nasienia,
 • korzeń maca – zwiększa produkcję spermy, ruchliwość plemników oraz potencję,
 • ekstrakt z żeń-szenia – mocne działanie pobudzające, stosowany w medycynie chińskiej m.in. jako środek zwiększający potencję,
 • ekstrakt z buzdyganka ziemnego – zawiera aminokwasy, witaminy, minerały i flawonoidy kluczowe dla zachowania wysokiej sprawności seksualnej,
 • ekstrakt z krokusa uprawnego – popularnie znany jako szafran, działanie o właściwościach afrodyzjaków,
 • witamina E – zwana również jako witamina młodości i płodności, posiada działanie antyoksydacyjne oraz bierze udział w syntezie hormonów płciowych,
 • Cynk – wspiera utrzymanie odpowiedniego stężenia testosteronu w krwi, wpływa na libido oraz jakość erekcji,
 • Selen – składnik nasienia, bierze udział w procesie metabolizmu testosteronu, zwiększa popęd seksualny.

Braveran – cena i dawkowanie

Braveran można nabyć w aptece już od około 20zł za jedno opakowanie. Cena na pozór nie duża, jednak trzeba dodać, że w opakowaniu znajduje się jedynie 8 tabletek. Jednorazowo przyjmuje się 4 tabletki na około 60 minut przed planowanym seksem. Oznacza to, że jedno opakowanie starcza zalewnie na 2 razy. Tabletki Braveran można kupić bez recepty lekarskiej, przed przyjmowaniem zalecana konsultacja. Nie należy przekraczać zalecanych dawek.

Skutki uboczne i przeciwskazania tabletek Braveran

Przeciwskazania w stosowaniu Braveranu dotyczą osób:

 • z chorobami serca,
 • cukrzycą,
 • stwardnieniem rozsianym,
 • chorbami nerek lub wątroby,
 • alkoholikom,
 • z nadwagą.

Jeśli jesteś w grupie osób ciepiących na powyższe dolegliwości przed stosowaniem należy skonsultować przyjmowanie Bravenranu ze specjalistą.
Suplementacja nie powinna powodować skutków ubocznych przy stosowaniu zalecanych dawek. Jeśli zauważysz niepokojące sygnały skonsultuj dalsze przyjmowanie Braveranu z lekarzem. Może to być znak o niestwierdzonej dotąd dolegliwości.

Braveran – opinie na forum

Braveran to preparatem z dobrym wizerunkiem marketingowym, kreowanym głównie przez reklamy telewizyjne. Jednak opinie na forach są podzielone co do działania tego środka. Część konsumentów zauważa znaczą poprawę potencji, a część stwierdza, że poprawa jest praktycznie nie zauważalna. Co więcej wiele opinii mówi o tym, że podczas stosowania występują skutki uboczne jak ból i zawroty głowy.

Braveran a alternatywne preparaty?

Alternatywą, a zarazem numerem 1 naszego rankingu jest Vigrax. Za stosowaniem Vigraxu przemawia brak skutków ubocznych oraz kwestia ekonomiczna. Opakowanie 60 tabletek kosztuje 179zł, stosując zalecane 2 tabletki dziennie, wystarczy na cały miesiąc stosowania. Produkt cieszy się wielkim uznaniem mężczyzn, którzy oceniają go jako wysoce skuteczny.

Mocna erekcja bez tabletek – czy to możliwe?

Suplementy są dodatkami do diety. Oznacza to więc, że zróżnicowana i zbilansowana dieta jest podstawą zachowania zdrowia seksualnego. Niedobory są efektem dłuższego zaniechania kwestii zdrowego odżywiania. Pożywienie powinno dostarczać odpowiednią ilość mikro oraz makroskładników.

Pełnowartościowe posiłki zawierają niezbędne składniki: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały. Rozwój przemysłowy sprawia, że coraz częściej jadamy „na mieście”. Wysoko przetworzone produkty zmniejszają ich jakość. Warto dodać, że również ilość witamin i minerałów w pożywieniu spada. Jest to efekt nastawienia rolnictwa na produkcję ilościową. Przygotowując posiłki wybieraj jak najmniej przetworzone produkty oraz świeże warzywa i owoce.

Aktywność fizyczna to kolejny czynnik, który wpływa na potencję. Regularne uprawianie sportu stymuluje produkcję hormonów oraz pozwala utrzymać dobrą sylwetkę. Przyczyną zaburzeń erekcji może być cukrzyca czy nadciśnienie. Sport zmniejsza ryzyko występowania tych chorób, co przekłada się na mniejsze ryzyko osłabienia erekcji.