Bravona Forte - opinie

Bravona Forte to suplement diety, którego zadaniem jest bezoperacyjne powiększenie piersi. Działanie preparatu opiera się na tzw. fitoestrogenach, które są – w dużym uproszczeniu – roślinnym odpowiednikiem żeńskich hormonów płciowych. Dzięki temu można przynajmniej częściowo powiększyć piersi i to bez konieczności użycia skalpela.

Stosować, czy nie stosować?

Bravona Forte to tabletki na powiększenie biustu, które są często polecane jako alternatywa dla wszczepiania implantów piersiowych. Problem w tym, że na rynku istnieje wiele różnych, alternatywnych preparatów, które nie do końca są skuteczne. Celem niniejszej analizy jest przestudiowanie składu, właściwości i sposobu działania preparatu Bravona Forte na większe piersi, a następnie wyciągnięcie wniosków co do jego skuteczności. Bardzo pomocne będą tu opinie innych użytkowniczek, które – co ciekawe – są bardzo interesujące.

Jak działa Bravona Forte?

Jest to ziołowy suplement diety, który zawiera w sobie aż 12 składników aktywnych (o nich później), których zadaniem jest symulacja wzrostu piersi. Co ciekawe, jest on dostępny w postaci dwóch współpracujących ze sobą preparatów. Pierwszy z nich to kapsułki, które działają od wewnątrz. Ich zaletą jest kompleksowe wsparcie nie tylko okolic piersi, ale też całego organizmu. Drugim preparatem jest krem, który aplikowany jest bezpośrednio na biust. Dzięki temu preparat wzmacnia skórę piersi, poprawia krążenie i ujędrnia ją.

Z czego składa się preparat?

Niewątpliwym plusem suplementu diety jest jego przejrzysty skład. Producent udostępnił dokładne informacje co do wszystkich substancji aktywnych znajdujących się w opisywanym suplemencie diety. Kompletna lista składników (wraz z ich ilością w preparacie) znajduje się poniżej:

 • olej z wiesiołka dwuletniego: 200,00 mg,
 • ekstrakt z liści i kwiatów koniczyny łąkowej: 200,00 mg,
 • ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej: 100,00 mg,
 • ekstrakt z korzenia dzięgla chińskiego: 100,00 mg,
 • ekstrakt z owoców palmy sabałowej: 100,00 mg,
 • ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego: 100,00 mg,
 • ekstrakt z nasion kopru włoskiego: 100,00 mg,
 • kwas hialuronowy: 30,00 mg,
 • kwas pantotenowy: 6,00 mg,
 • witamina B6: 1,40 mg.

Sposób działania substancji aktywnych w preparacie

Już na pierwszy rzut oka widać, że działanie powyższych substancji aktywnych ma charakter wielopłaszczyznowy. W powyższym zestawieniu można znaleźć np. koper włoski, którego zadaniem jest zwiększenie podaży fitoestrogenów, a także kwas hialuronowy, który bezpośrednio wpływa na kondycję skóry. Jak działają zawarte w produkcie substancje aktywne?

 1. Powiększają piersi. Fitoestrogeny to najskuteczniejsze, a zarazem naturalne substancje chemiczne, które działają podobnie jak żeński hormon – estrogen. Dzięki nim piersi stają się bardziej „skłonne” do wytwarzania pokarmu i co najważniejsze wyglądają zdrowo i jędrnie. Dzięki zawartym w produkcie fitoestrogenom kobieta może uzyskać w ciągu kilku tygodni efekt powiększenia biustu nawet o dwa rozmiary!
 2. Lepsze ukrwienie skóry piersi. Jest to skutek zarówno działania preparatu stosowanego na zewnątrz (bezpośrednio na skórę), jak i od wewnątrz. Prezentowane powyżej składniki zawierają substancje czynne, które wzmacniają funkcjonowanie układu krwionośnego (zwłaszcza naczyń włosowatych) i jednocześnie doprowadzają do ich uszczelnienia i oczyszczenia.
 3. Efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Zawarte w preparacie substancje czynne działają bezpośrednio na skórę, eliminując z jej powierzchni zmiany powstałe na skutek cellulitu tłuszczowego i wodnego. Zależność ta nie tylko przedkłada się na ładny wygląd skóry, ale też pozwala lepiej wykorzystać dostępną w ten sposób energię. Oznacza to większą efektywność procesów metabolicznych i w konsekwencji – lepsze samopoczucie!
 4. Pobudzanie organizmu do wytwarzania żeńskich hormonów płciowych. Opisywane zioła na powiększenie piersi stymulują wytwarzanie hormonów takich jak m.in. estrogeny. Dzięki temu piersi zachowują się tak, jak kilka miesięcy po zajściu w ciążę: stają się pełniejsze, jędrniejsze, a także lepiej odżywione. Na marginesie warto dodać, że kobieta u której ilość żeńskich hormonów jest wyższa, może być bardziej atrakcyjna z perspektywy mężczyzn.

Jak stosować suplement diety?

Preparat na większe piersi składa się z dwóch elementów: kremu i kapsułek. Stosowanie kremu powiększające piersi jest bardzo proste. Wystarczy nanieść jego niewielką porcję na okolice biustu, a następnie wmasowywać w skórę za pomocą kolistych ruchów. Zaleca się, aby wykonywać je od nasady piersi w stronę ramion. Dzięki temu skóra piersi będzie skuteczniej odżywiona i nawilżona. Co ważne, preparat w formie kremu nie powinien być stosowany częściej niż raz w ciągu dnia. Warto sobie wybrać porę dnia, w której na piersi będzie nakładany preparat, dzięki czemu

Jeśli chodzi o kapsułki, to preparat Bravona Forte należy stosować w liczbie dwóch sztuk w ciągu dnia. Zaleca się, aby każdorazowo zapić je dużą ilością wody (minimum jednak szklanka), dzięki czemu skuteczność przyswajania substancji aktywnych zawartych w preparacie będzie jeszcze większa. Specjaliści podkreślają, że zioła na powiększenie piersi należy stosować na około 30 minut po posiłku, dzięki czemu można skuteczniej zwiększyć podaż substancji aktywnych wchodzących w skład suplementu diety.

Uwagi dotyczące stosowania produktu

Krem i tabletki na powiększenie biustu powinny być stosowane wyłącznie przez osoby dorosłe. Przeciwwskazaniem do przyjmowania (aplikowania) suplementu diety jest m.in. pojawienie się zmian w obrębie struktury biustu, a także różnego rodzaju chorób dermatologicznych i hormonalnych. Produktu nie powinny przyjmować również i te panie, które cierpią na różnego rodzaju schorzenia układu krwionośnego.

Uwaga! Należy pamiętać, że preparat jest tylko suplementem diety, w związku z czym nie należy go traktować jako leku. Preparat działa naturalnie, nie eliminując problemu, ale stwarzając warunki do jego rozwiązania. Dlatego skuteczność Bravona Forte zależy w dużej mierze od stosowania zrównoważonej diety.

Opinie na temat suplementu diety

Bravona Forte to preparat, który doczekał się wielu różnych opinii na swój temat. Kobiety doceniały go przede wszystkim za szybkie i skuteczne działanie. Pierwsze efekty stosowania suplementu miały się pojawiać już po około 2 tygodniach, co z pewnością bardzo dobrze świadczy o jego składzie. Kobiety podkreślały również, że preparat charakteryzuje się dużo większą skutecznością, która wynika z jego dwufazowej natury. Nie można jednak zapominać, że Bravona Forte wzbudzał u jego użytkowniczek negatywne emocje. O ile jednak nie można kontestować wysokiej ceny wyrobu (około 250 złotych za opakowanie), o tyle odniesienia co do rzekomej nieskuteczności preparatu i tak wzbudzają szereg podejrzeń. Cóż, suplementy nigdy nie będą lekiem na każde schorzenie!

Podsumowując, Bravona Forte to skuteczny krem i tabletki na powiększanie biustu, dzięki któremu staje się on naturalnie większy i to nawet o dwa rozmiary. Wszystko wskazuje na to, że jest to preparat bezpieczny dla kobiety i skuteczny w działaniu.