Feromony BTB dla kobiet


Perfumy z feromonami dla kobiet BTB to produkt, który z pewnością nie zastąpi miłej aparycji i pociągającej sylwetki, ale pomoże stać się atrakcyjną na poziomie pozazmysłowym. Każda kobieta chce być atrakcyjną w oczach mężczyzny. Atrakcyjność ta może objawiać się na różne sposoby. Czasami ma formę pięknych oczu, ślicznego uśmiechu, a niekiedy… miłej aparycji i seksownego wyglądu. Sama atrakcyjność fizyczna to jednak nie wszystko. W świecie towarzyskim liczy się również charakter i pewna otwartość. Nie bez znaczenia jest też zapach, którego nośnikiem są feromony.

Czym jest BTB?

BTB to feromony dla kobiet, których zadaniem jest zwiększenie ich atrakcyjności u płci przeciwnej (i nie tylko). Produkt ten jest dostępny w formie wygodnych, bezzapachowych perfum. Oznacza to, że można go łączyć z dowolną nutką zapachową, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej skuteczny.

Na uwagę zasługuje fakt, że BTB ma formę wygodnego i dyskretnego flakonika o pojemności 10 ml. W związku z tym, że mieszanina zawiera aż 4 mg czystych feromonów, to produkt ten wykazuje bardzo duże stężenie substancji aktywnych. Ma to oczywiście wpływ na jego sposób i skuteczność działania.

Jak działają feromony BTB?

Opisywane perfumy z feromonami dla kobiet, działają w sposób wielopłaszczyznowy. Co ważne – są one skuteczne nie tylko wobec mężczyzn, ale i kobiet. Jest to zasługą ich innowacyjnego składu, w którym zawarto nie tylko feromony żeńskie, ale i niektóre feromony męskie. Czego zatem można spodziewać się po tym produkcie? Dla kogo jest on w głównej mierze przeznaczony?

Cel stosowania feromonu

 1.  Feromony dla kobiet BTB to produkt, którego najważniejszym celem jest zwiększenie atrakcyjności fizycznej kobiety u przedstawicieli płci przeciwnej. Dzięki niemu kobieta staje się bardziej pożądana na płaszczyźnie podświadomości, co ma istotne znaczenie w kontekście nawiązywania nowych relacji i znajomości.
 2. Feromony działają również na… stosującą je kobietę. Dzięki nim stajesz się pewniejsza siebie i bardziej otwarta na inne osoby. Co ważne, zależność ta nie dotyczy wyłącznie mężczyzn, ale tez i innych kobiet, które znajdują się w Twoim otoczeniu. Jednym słowem – osoby z zewnątrz znacznie chętniej będą chciały z Tobą rozmawiać!
 3. Feromony BTB mają istotne znaczenie w kontekście pracy zawodowej. Znajdujące się w nich substancje aktywne, skutecznie podwyższają naszą wartość u innych osób. Można zatem powiedzieć, że zakup feromonów BTB jest swoistą inwestycją we własny rozwój zawodowy.

Skład produktu

Zgodnie z tym co napisaliśmy wcześniej, prezentowane perfumy z feromonami dla kobiet, nie mają ściśle jednorodnego składu. W rzeczywistości są one mieszanką kilku różnych feromonów. Oto one:

 • Estratetraenol – to najważniejszy składnik produktu. Feromon ten jest przez wielu uważany za „esencję zapachu kobiety”. Jego duże stężenie w otoczeniu sprawia, że mężczyźni traktują kobietę jako obiekt pożądania i znacznie częściej zwracają na nią uwagę. Ten żeński feromon jest najbardziej znanym, a zarazem najskuteczniejszym związkiem lotnym!
 • Beta-Androstenol – jest uważany przez wiele osób, jako tzw. feromon zaufania. Substancja ta ma ogromne znaczenie w kontekście otwierania się na nowe znajomości. Dzięki niej łatwiej budować przyszły związek w oparciu o psychologię człowieka. Warto też dodać, że dzięki niemu zwiększa się zaufanie wobec konkretnej osoby.
 • Androstadienon – to tak zwany „feromon bliskości”. Działa on zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy z kimś blisko (zwłaszcza w sferze fizycznej). Składnik ten intensyfikuje odczuwanie pożądania w sytuacjach intymnych, co ma znaczenie zarówno na początku znajomości, jak i już w trakcje bycia w związku (nawet wieloletnim!).
 • Kopuliny – jest to bardzo skuteczny i budzący pożądanie zapach. Dlaczego? Ponieważ jest on wydzielany przez kobietę w okresie płodnym.

Uwaga! Feromony BTB nie są przeznaczone wyłącznie dla kobiet szukających partnera! Produkt może być również stosowany w wieloletnich związkach, w celu zintensyfikowania „żaru” towarzyszącego wspólnie spędzonym chwilom!

Jak stosować produkt, czyli kilka praktycznych wskazówek

Przed zastosowaniem feromonów należy – w celu zwiększenia ich skuteczności – pamiętać o kilku podstawowych kwestiach.

 1. Feromony dla kobiet należy stosować bezpośrednio na skórę, w miejscach do tego najdogodniejszych. Najlepiej nakładać je bezpośrednio na szyję, nadgarstki, wewnętrzną stronę łokci i kolana. Podczas nakładania feromonów nie można rozcierać ich na powierzchni skóry, gdyż może to doprowadzić do wystąpienia podrażnień.
 2. Feromony BTB utrzymują swój zapach przez około 6 godzin. Po tym czasie należy je zastosować ponownie. Szybkość ulatniania się zapachu może zależeć od warunków otoczenia, wilgotności powietrza, warunków atmosferycznych, bliskości innych osób itd. Zgodnie z tym co napisaliśmy wcześniej, produkt winien być stosowany wraz z ulubionymi perfumami.
 3. Skuteczność feromonów utrzymuje się w odległości 1 – 3 metrów. Dystans ten zależy przede wszystkim od warunków atmosferycznych. Silny wiatr i opady deszczu mogą sprawić, że działanie produktu będzie w znacznym stopniu ograniczone.
 4. W jednym opakowaniu znajduje się ekwiwalent 340 kropel. Każdorazowo należy stosować od jednej do sześciu kropel, choć optymalna dawka to cztery krople. Produkt można stosować codziennie, jak i okazyjnie.

Feromony BTB są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie istnieją przeciwwskazania co do ich stosowania. Nie wywołują one też reakcji alergicznych.

Korzyści stosowania feromonów

Stosowanie BTB dla kobiet przedkłada się na szereg korzyści zarówno towarzyskich, jak i zawodowych. Oto niektóre z nich:

 • Większa pewność siebie w sytuacjach stresowych.
 • Zdecydowanie wyższa atrakcyjność w oczach innych mężczyzn.
 • Zdolność do budowania relacji i to nie tylko o charakterze uczuciowym lub erotycznym.
 • Większe prawdopodobieństwo odniesienia sukcesów zawodowych.
 • Docenianie, zauważenie przez inne osoby.
 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów o charakterze biznesowym.
 • Lepsze samopoczucie, wyższa samoocena.

Należy pamiętać, że BTB jest feromonem, a więc lotnym związkiem chemicznym, który nie zawsze musi być skuteczny wobec konkretnych osób. Nie zaleca się też, by osoba stosująca feromony uzależniała swój nastrój lub samopoczucie, od zastosowania produktu. Pamiętajmy, że ma on charakter wyłącznie pomocniczy. Oznacza to, że nie zastąpi on miłej aparycji, atrakcyjnego wyglądu (zwłaszcza w kontekście dbania o siebie itd.).

Ocena produktu

Nasza opinia na temat feromonu BTB jest jednoznacznie pozytywna. Na szczególną uwagę zasługuje kilka jego najważniejszych atutów:

 • Feromon nie zawiera żadnych „własnych” zapachów, dzięki czemu można go stosować ze swoimi ulubionymi perfumami.
 • Produkt charakteryzuje się wysokim stężeniem feromonu właściwego, dzięki czemu wykazuje on wyższą skuteczność.
 • Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością. Jedno opakowanie może nam wystarczyć na kilka miesięcy.
 • Feromony BTB kosztują stosunkowo niewiele. Jeden flakonik produktu można już nabyć za 180 złotych. Jest to bardzo mało, biorąc pod uwagę jego wydajność.

Podsumowanie

Perfumy z feromonami dla kobiet BTB, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich Pań, które chcą czuć się atrakcyjne zarówno w oczach potencjalnych, jak i aktualnych partnerów. W szczególny sposób należy podkreślić fakt, że są one kompozycją wielu różnych substancji zapachowych.