Feromony męskie BTB


Feromony już od wielu dziesięcioleci fascynują ludzi. Ich zapach i aromat od zawsze przyciągał przeciwną płeć, co zresztą stanowiło jedną z wielu podstaw silnego i trwałego związku między kobietą i mężczyzną. Dziś feromony odgrywają podobną rolę. Ich aromat oddziałuje na płeć przeciwną, podkreślając tym samym atrakcyjność drugiej osoby. I choć feromony nie są jedynym, decydującym czynnikiem przy wyborze partnera, to jednak mogą one stać się istotną pomocą w poznawaniu nowych osób.

Feromony męskie BTB należą do tej skądinąd szerokiej grupy produktów. Ich aromat oddziałuje na układ limbiczny u kobiet, zwiększając w ich oczach atrakcyjność danego mężczyzny. I choć nie są one jedynym, skutecznym „magnesem na kobiety”, to jednak w znacznym stopniu pomagają odnaleźć bliską nam osobę. Ale nie tylko…

Nie tylko seks, czyli istota BTB

Feromony BTB nie oddziałują na inne osoby wyłącznie w sferze seksualnej. Wręcz przeciwnie – działają one zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety. W jaki sposób?

 1. Panie – tutaj działanie feromonów jest oczywiste. To dzięki nim my, Panowie jesteśmy bardziej atrakcyjni w ich oczach, dzięki czemu łatwiej nam nawiązać z nimi kontakt. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dzięki feromonom kobiety nie postrzegają mężczyzn wyłącznie jako „obiekty seksualne”, ale też jako dobrych przyjaciół, kompanów do rozmowy. Jednym słowem, stosowanie feromonów BTB nie tylko przełoży się na bogatsze życie seksualne, ale też na większą szansę na odnalezienie bliskiej nam osoby.
 2. Panowie – stosowanie feromonów męskich w stosunku do innych mężczyzn ma istotne znaczenie psychologiczne. Po pierwsze mężczyzna stosujący feromony BTB jest odbierany przez innych jako osobnik dominujący. Po drugie – skorzystanie z nich np. w pracy przedkłada się na wyższe noty u bezpośrednich przełożonych i współpracowników. Dzięki feromonom to my możemy wreszcie poczuć się jak kowale swojego losu, zwłaszcza przy realizacji złożonych projektów wymagających współpracy z innymi osobami.

Feromony męskie BTB – dlaczego warto na nie postawić?

Korzystanie z feromonów ma wiele zalet i – co równie ważne – jest całkowicie zgodne z etyką. Warto podkreślić, że każdy mężczyzna „emituje” własne feromony. Niestety dzisiejsze warunki życia nieco stłumiły tą zdolność naszego organizmu, dlatego warto posiłkować się substancjami zewnętrznymi, działającymi dokładnie tak samo, jak ich naturalne odpowiedniki.

 1. Dzięki feromonom czujemy się pewni siebie. Produkty BTB zawierają bardzo szeroką kombinację intensywnych nut zapachowych, które – dzięki swej specyfice – sprawiają, że czujemy się pewniejsi siebie i to zarówno w wymiarze społecznym, towarzyskim jak i zawodowym. Dzięki temu łatwiej nam będzie odnieść sukces na którejś z powyższych płaszczyzn.
 2. Kombinacja zapachowa feromonów BTB nie składa się wyłącznie z dobrze wszystkim znanych związków chemicznych, oddziałujących na określone obszary mózgu u kobiet. Wyjątkowość tego produktu polega również i na tym, że jego aromat jest tu podkreślony specyficzną, orzeźwiającą nutą zapachową.Mimo to, można go łączyć z dowolnymi perfumami męskimi.
 3. Feromony BTB nie tylko ułatwiają nam kontakt z nowymi osobami (np. potencjalnymi partnerkami), ale też sprawdzają się w już istniejących związkach. Ich zastosowanie u osób znajdujących się w bliskiej relacji, przedłoży się na większą bliskość, lepsze pożycie intymne i intensywniejsze doznania.
 4. Stosowanie feromonów BTB przełoży się na większe zainteresowanie naszą osobą i znaczne poważanie wśród osób z zewnątrz. Cecha ta jest zresztą bardzo pożądana zarówno w życiu osobistym i koleżeńskim, jak i zawodowym. Dzięki feromonom będziemy w końcu zauważalni w naszym otoczeniu.

Skład produktu

BTB to męskie feromony, których skład jest bardzo złożony i nie ogranicza się wyłącznie do jednej kombinacji zapachowej. W skład produktu wchodzi kilka feromonów. Według danych udostępnionych przez producenta, są to:

 • Androstadienon i Estratetraenol – to dwa najpopularniejsze feromony męskie, które wchodzą w skład wielu analogicznych produktów zapachowych. Są one odpowiedzialne za doznania związane z pożądaniem seksualnym i atrakcyjnością fizyczną. Gwarantują one również zwiększoną pewność siebie, którą odczują również te osoby, które aktualnie znajdują się w naszym otoczeniu.
 • Androstenon oraz Androsteron – to tak zwane feromony dominacji. Wpływają one na to, jak mężczyzna postrzega sam siebie, ale też na jego pozycję w otoczeniu. Duże stężenie powyższych feromonów świadczy o odczuciu dominacji i jest nierozerwalnie związane z poczuciem męskości. Substancje te w szczególny sposób wpływają na nasze otoczenie zawodowe, dzięki czemu staniemy się wreszcie zauważalni w większej grupie pracowników.
 • Alfa-Androstenol i Androstanon – to tak zwane feromony zaufania. Ich oddziaływanie na otoczenie sprawia, że osoby z zewnątrz znacznie łatwiej otwierają się przed nami. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które wykazują szczególną „wrażliwość” na ich bezpośrednie oddziaływanie. Obydwie substancje korzystnie wpływają na budowanie relacji, które są podstawą tworzenia związków między kobietą i mężczyzną.
 • Androstadienon – to feromon spokoju. Dzięki niemu kobiety w otoczeniu mężczyzny stają się spokojniejsze, co jednocześnie wpływa na efektywniejsze budowanie z nimi relacji. Feromon ten – w połączeniu z obydwoma powyższymi – korzystnie wpływa na tworzenie specyficznej „towarzyskiej aury” w otoczeniu mężczyzny. Dzięki nim staje się on godny zaufania, zwłaszcza w kontekście innych kobiet.

Informacje techniczne dotyczące wyrobu

Feromony męskie BTB to nie tylko nowoczesny i perfekcyjnie zaprojektowany produkt zapachowy, ale też związek chemiczny, który charakteryzuje się określonymi parametrami technicznymi. Ich uwzględnienie przy codziennym stosowaniu sprawia, że stają się one jeszcze bardziej skuteczne w codziennym użytkowaniu.

 • W jednym opakowaniu znajduje się flakon z zakraplaczem i pojemności 10 mililitrów. Jest to bardzo dużo, biorąc pod uwagę rozwiązania oferowane przez konkurencję.
 • Zaleca się, by podczas użytkowania wyrobu nakładać od jednej do sześciu kropel specyfiku. Stężenie zawartych w nim substancji czynnych jest na tyle duże, że tak niewielka ilość całkowicie zaspokoi potrzeby mężczyzny (i znajdujących się w jego otoczeniu kobiet).
 • Jedno opakowanie o pojemności 10 ml to odpowiednik aż 370 kropel! Stężenie feromonów w takiej ilości produktu wynosi około 4 mg.
 • Średni czas użytkowania jednego pojemnika jest zależny od częstotliwości aplikacji i wynosi od 6 do 9 miesięcy. Tak długi czas w żadnym stopniu nie wpływa na skuteczność odpowiednio przechowywanego produktu.

Produkt nie determinuje – ze względu na swój sposób działania – jakichkolwiek reakcji niepożądanych!

Ogólna ocena produktu

BTB to feromony męskie, które oddziałują na otoczenie w bardzo szeroki i złożony sposób. Zawarte w nich kombinacje zapachowe wpływają nie tylko na odczucie fizycznego pożądania, ale też na potrzebę emocjonalnej bliskości i zaufania. Dzięki temu funkcjonują one również w przestrzeni emocjonalnej, która przecież ma ogromne znaczenie dla budowania przyszłych relacji z mężczyzną.