Cellactiv - opinie i recenzja


Pierwszym, podstawowym orężem człowieka w walce z cellulitem powinien być ruch a drugim – odpowiednia suplementacja. Cellactiv jest suplementem diety, który doskonale wpisuje się w ów trend. Jego działanie nie ogranicza się wyłącznie do spalania tłuszczu. Wręcz przeciwnie – jest to środek działający w sposób wielofazowy i wielopłaszczyznowy, przynajmniej według danych przedstawionych przez producenta.

Opis produktu – podstawowe informacje

Cellactiv to tabletki na cellulit, których skład oparty jest na naturalnych substancjach. Zawarte w nich składniki odżywcze nie tylko pomagają spalać tłuszcz, ale też działają na cały organizm. Dzięki temu proces usuwania cellulitu jest o wiele szybszy i efektywniejszy.

To jednak nie wszystko! Choć działanie preparatu jest ukierunkowane na zwalczanie cellulitu, to jednak mogą go stosować również te osoby, które cierpią na nadwagę lub otyłość. Oczywiście nie jest to kolejny „cudowny środek” spalający tkankę tłuszczową. Mimo to (a może właśnie dlatego) jest to suplement bezpieczny dla zdrowia i skuteczny w działaniu.

W tym artykule dokonamy analizy działania tego suplementu, poznamy jego skład i sposób stosowania, a także zapoznamy się z ewentualnymi przeciwwskazaniami. Na podstawie przeanalizowanych w ten sposób informacji określimy, czy suplement ten jest rzeczywiście warty polecenia.

Działanie suplementu – co warto o nim wiedzieć?

Cellactiv to suplement diety, który – zgodnie z tym o czym wspominaliśmy wcześniej – jest produktem działającym wielopłaszczyznowo i niestandardowo.

 1. Zawarte w nim składniki rozbijają grudki tkanki tłuszczowej, dzięki czemu owa „pomarańczowa skórka” zanika znacznie szybciej. Efekt stosowania preparatu widać już po jednym miesiącu, co świadczy o skuteczności zastosowanych w nim składników.
 2. Suplement wspiera procesy związane z krążeniem krwi. Dzięki temu nie tylko usuwa tłuszcz, ale też chroni przed powstawaniem zmian miażdżycowych. To właśnie dlatego działa on punktowo, usuwając tkankę tłuszczową w miejscach, gdzie jest jej najwięcej.
 3. Produkt istotnie przyspiesza metabolizm. Skutkiem tego jest codzienna, większa dawka energii. Pośrednio preparat eliminuje odczucie zmęczenia i jednocześnie pomaga w koncentracji.

Skład – najważniejsze składniki i ich charakterystyka

Cellactiv składa się z wielu różnych składników. Poniżej przedstawimy te najważniejsze, które zalicza się do substancji czynnych.

 • Wyciąg z wodorostów – to substancja pochodzenia naturalnego, której atutem jest wysokie stężenie kwasu alginowego. Odpowiada on za regulację krążenia krwi, jednocześnie zwiększając stopień jej dotlenienia. Ponadto kwas alginowy bierze udział w odżywianiu wszystkich komórek ciała.
 • Zielona herbata – wspiera proces odchudzania, jednocześnie pobudzając organizm do działania. W skład zielonej herbaty wchodzi wiele witamin i innych mikroelementów, które są odpowiedzialne za przyspieszenie procesów trawiennych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że to właśnie zielona herbata wpływa na zoptymalizowane spalania tkanki tłuszczowej a co za tym idzie – również samego cellulitu.
 • Pokrzywa – mało kto wie, że ekstrakt z tej dobrze wszystkim znanej rośliny, stymuluje przepływ krwi wewnątrz organizmu. Paradoksalnie to właśnie ekstrakt z pokrzywy najefektywniej przyspiesza likwidację cellulitu i jednocześnie uelastycznia skórę, nadając jej zdrowy wygląd. Dzięki tej niezwykłej substancji pomarańczowa skórka w końcu stanie się wspomnieniem.
 • Skrzyp polny – ekstrakt ze skrzypu polnego to prawdziwe bogactwo substancji, które w ludzkim organizmie są odpowiedzialne za wzmocnienie tkanki skórnej. Jedną z takich substancji jest kolagen, dzięki któremu skóra staje się elastyczna i zdrowa. Skrzyp polny korzystnie wpływa również na samą gładkość i jędrność skóry, rzecz jasna rozbijając przy tym złogi cellulitu.
 • Pestki winogron – ekstrakt z pestek winogron ma ogromne znaczenie w kontekście odbudowy i rewitalizacji skóry. Zawarte w nim składniki nie tylko zwiększają produkcję białek kolagenowych, ale też spowalniają proces starzenia się skóry, eliminując działanie wolnych rodników.

Stosowanie

Choć Cellactiv jest środkiem w pełni naturalnym (co zresztą wykazał powyższy skład) to – jak każdy suplement – powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Jak zatem stosować ów suplement diety?

 1. Codziennie należy stosować od jednej, do dwóch kapsułek. Najlepiej spożywać je rano i zapijać dużą ilością wody. Działa ona niczym rozpuszczalnik, przyspieszając proces wchłaniania substancji czynnych zawartych w preparacie. Co ważne – nie należy przekraczać tej dawki. Cellactiv jest preparatem o działaniu naturalnym. Jego nadmiar w organizmie zostanie usunięty w oparciu o naturalne procesy metabolizmu.
 2. Cellactiv nie jest lekiem, lecz suplementem diety. Oznacza to, że nie należy go traktować jako zamiennika zoptymalizowanej diety, lecz wyłącznie jako jej uzupełnienie.
 3. Podczas stosowania suplementu należy mieć na uwadze, że jego skuteczność jest uzależniona przede wszystkim od diety, trybu życia itd. Zaleca się, by jego spożywaniu towarzyszyła aktywność fizyczna i odpowiednio zoptymalizowana i dobrana dieta, oparta na składnikach przyspieszających metabolizm.
 4. Suplement nie powinien być stosowany wraz z alkoholem, ani też – jeśli to możliwe – z innymi używkami. W przeciwnym razie może dojść do zintensyfikowania działania suplementu, które może doprowadzić do powstania wielu niebezpiecznych powikłań.

Przeciwwskazania do stosowania suplementu

Cellactiv to naturalne tabletki na cellulit, które nie są – w przeciwieństwie do alternatywnych produktów – obciążone ryzykiem przeciwwskazań, bądź działań niepożądanych. Mimo to warto mieć na uwadze ewentualne przeciwwskazania, gdyż najczęściej są one związane z nieodpowiednim stosowaniem produktu.

 • Z suplementu nie powinny korzystać osoby cierpiące na nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. W przeciwnym razie może dojść do szeregu zjawisk niepożądanych, w tym problemów trawiennych, zjawisk alergologicznych itd. Jeśli po spożyciu nawet najmniejszej porcji suplementu takie zjawiska się pojawiły, należy to skonsultować z lekarzem specjalistą.
 • Produkt nie powinien być stosowany przez osoby niepełnoletnie. Zawarte w nim substancje aktywne mogą źle wpłynąć na organizm, który jest właśnie na etapie procesu dojrzewania.
 • Z suplementu nie powinny korzystać kobiety ciężarne, karmiące i znajdujące się w fazie połogu. Istnieje ryzyko, że składniki czynne zawarte w produkcie będą niekorzystnie wpływać na stan płodu, bądź też przenikną do organizmu dziecka wraz z mlekiem matki.
 • Stosowanie preparatu u osób cierpiących na cukrzycę, bądź problemy z sercem i tarczycą (zwłaszcza nadczynność tarczycy), powinno być skonsultowane z lekarzem. W przeciwnym razie substancje czynne zawarte w preparacie, mogą doprowadzić do szeregu niebezpiecznych zjawisk.

Ogólna ocena i podsumowanie

Cellactiv to tabletki na cellulit, które nie tylko usuwają pomarańczową skórkę, ale też są wsparciem w procesie walki z nadwagą i otyłością. Suplement diety warto polecić zwłaszcza tym osobom, które szukają optymalnych i bezpiecznych rozwiązań dla siebie i swoich bliskich. Co ważne – tabletki na cellulit nie zawierają dodatkowych, podwyższających temperaturę ciała „spalaczy” tłuszczu.

Produkt najlepiej kupić za pośrednictwem strony producenta. Nie doradzamy zakupu poprzez strony pośredniczące, gdyż bardzo często można na nich znaleźć niebezpiecznie dla zdrowia podróbki. Produkt jest wyprodukowany zgodnie z aktualnymi wymogami i zaleceniami dotyczącymi suplementów diety.