Cellinea - opinie i recenzja


Cellinea to suplement diety, który jest przeznaczony dla dorosłych kobiet chcących pozbyć się cellulitu. Według danych przedstawionych przez producenta jest to jeden z najlepszych produktów zwalczających cellulit. W poniższym artykule dowiemy się więcej na jego temat. Poznamy opis działania, składniki, a także sprawdzimy, czy jego stosowanie jest związane z przeciwwskazaniami i skutkami ubocznymi.

Cellinea – informacje o tabletkach

Cellinea działa w sposób wielopłaszczyznowy. Te tabletki na cellulit rozbijają tłuszcz, eliminują tak zwaną pomarańczową skórkę i sprawiają, że staje się ona jędrna i nawilżona. Produkt jest ukierunkowanym suplementem diety, którego składniki wykazują działanie ujędrniające i odżywiające. Suplement diety jest dostępny w łatwo przyswajalnych kapsułkach. Całość zamknięta jest w bezpiecznym opakowaniu, chroniącym kapsułki przed światłem słonecznym.

Składniki suplementu Cellinea

Tabletki antycellulitowe Cellinea składają się z szeregu substancji odżywczych, z których najważniejsze, to:

 1. Wyciąg z morszczynu – jest prawdziwą, witaminową „bombą” Jest bogaty w witaminy A i E, dlatego skutecznie odżywia skórę i nadaje jej zdrowego, jędrnego wyglądu. Ponadto morszczyn wykazuje szerokie właściwości relaksujące, dzięki którym skóra jest jeszcze lepiej ukrwiona i zdrowsza.
 2. Ekstrakt z pokrzywy – to substancja, która zawiera w sobie antyoksydanty. Są one odpowiedzialne za spowolnienie utleniania tkanek, w tym – tkanki skórnej. Pokrzywa odmładza skórę i pomaga w usuwaniu zmarszczek.
 3. Zielona herbata – składnik, który skutecznie wpływa na przyspieszanie spalania tłuszczu. Substancja ta jest jednym ze składników aktywnych, dzięki któremu tłuszcz zawarty w zmienionej chorobowo skórze ulega szybszemu spalaniu.
 4. Skrzyp polny – wyciąg ze skrzypu pobudza metabolizm, przyspieszając – podobnie jak zielona herbata – spalanie tłuszczu. Substancja ta korzystnie wpływa na efektywniejszą eliminację cellulitu, niezależnie od jego stopnia zaawansowania.
 5. Wyciąg z pestek winogron – dzięki niemu efektywność pracy naszego układu krwionośnego znacząco się zwiększa. Lepsze działanie układu krwionośnego to gwarancja szybszej przemiany materii a w konsekwencji – przyspieszenia usuwania cellulitu ze zmienionych chorobowo obszarów skóry.

Cellinea – opis działania

Tabletki na cellulit Cellinea wykazują bardzo dużą skuteczność w zakresie eliminacji słynnej pomarańczowej skórki. Produkt działa w bardzo złożony i wielopłaszczyznowy sposób.

 • Zwiększa przepływ krwi, redukując ryzyko powstania stanów miażdżycowych, pajączków i zakrzepów. Jednocześnie dowiedziono, że poprawiona praca krwiobiegu ma bezpośrednie przełożenie na szybkość spalania tłuszczu.
 • Odświeża skórę, nadaje jej zdrowego wyglądu i sprawia, że jest jędrna i miła w dotyku. Efekt ten uzyskano dzięki wprowadzeniu do suplementu szeregu witamin, w tym A i E. Duża zawartość składników odżywczych pozwala na szybką regenerację tkanki.
 • Dodaje energii – Cellinea jest suplementem diety, który istotnie przyspiesza proces metabolizmu. Dzięki temu mamy więcej energii, czujemy się lepiej i możemy znacznie więcej. Ponadto już po kilku tygodniach stosowania powinniśmy dostrzec zmiany na lepsze w obrębie naszej skóry.

Stosowanie tabletek Cellinea

Jak stosować suplement diety? Najlepiej dopasowując się do dobowego rytmu dnia. Zaleca się, by spożywać co najmniej 1 tabletkę dziennie, najlepiej tuż po śniadaniu. Pora ta jest optymalna ze względu na fakt, iż organizm jest wypoczęty i posiadania najwięcej energii. Opcjonalnie – jeśli zachodzi taka potrzeba – można stosować również drugą tabletkę, którą powinno się wchłaniać w godzinach popołudniowych (najlepiej po obiedzie). Każdorazowe zastosowanie suplementu powinno wiązać się ze spożyciem dużej ilości wody, która w tym przypadku działa jak rozpuszczalnik, przyspieszając proces wchłaniania składników suplementu diety.

Pierwsze efekty stosowania suplementu powinny się pojawić już po 2 – 3 tygodniach korzystania z Cellinea. Mowa tu oczywiście o cellulicie, gdyż poprawa samopoczucia ma miejsce już po 2 – 5 dniach od momentu rozpoczęcia stosowania preparatu. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania suplementu diety, warto przed jego zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. W zależności od częstotliwości stosowania jest to liczba wystarczająca na miesiąc, lub dwa.

Przeciwwskazania – najważniejsze informacje

Tabletki antycellulitowe są wyrobem w pełni naturalnym. Oznacza to, że ewentualne skutki uboczne, jakie mogą one wywołać, są bardzo ograniczone. Wśród przeciwwskazań wyróżnia się najczęściej:

 • Zbyt niski wiek kobiety. Suplement diety może być zażywany wyłącznie przez kobiety pełnoletnie. W dziewcząt poniżej 18 roku życia może on wywołać zaburzenia dorastania.
 • Uczulenie na którykolwiek składnik suplementu. Jeśli jesteśmy nadwrażliwi na którąkolwiek z substancji wchodzących w skład preparatu, należy unikać jego stosowania.
 • Alkohol – suplementu nie należy łączyć z alkoholem. Choć nie przeprowadzono pod tym względem istotnych badań, połączenie produktu z alkoholem może wywołać zintensyfikowanie działania substancji czynnych zawartych w suplemencie.
 • Ciąża i karmienie piersią – tabletki antycellulitowe nie powinny być spożywane przez kobiety w ciąży, ani też przez kobiety karmiące. Istnieje ryzyko odkładania się substancji czynnych suplementu w pokarmie kobiety.

Nie wykazano, by suplement diety Cellinea działał negatywnie na osoby wykonujące pracę, bądź też na kierowców.

Skutki uboczne stosowania preparatu

Nie wykazano, by tabletki antycellulitowe zwiększały ryzyko powstawania określonych skutków ubocznych. Zwarte w nich substancje czynne są pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nie są zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Jedyne skutki uboczne preparatu są związane z jego przedawkowaniem. Zbyt duża ilość spożytego suplementu diety może wywołać reakcje alergiczne, biegunkę, wymioty i ogólne problemy z układem pokarmowym. W przypadku zażycia zbyt dużej liczby kapsułek warto natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Ogólna ocena produktu

Cellinea jest suplementem diety o bardzo bogatym działaniu. Dzięki dużej liczbie zawartych w nim składników odżywczych bardzo szybko usuwa on cellulit. Co więcej, podczas stosowania suplementu poprawie ulegną również inne aspekty życia, w tym ogólne samopoczucie, brak chronicznego zmęczenia itd. Suplement ten można nabyć na kilka sposobów. Naszym zdaniem najlepiej zakupić go za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Dzięki tabletkom można:

 • efektywnie przyspieszyć proces spalania tłuszczu i to nie tylko w kontekście samego cellulitu, ale też całego ciała,
 • uniknąć przykrych i bolesnych zabiegów, takich jak np. liposukcja,
 • zyskać na samopoczuciu, dzięki zawartym w produkcie składnikom odżywczym,
 • poczuć się o wiele lepiej i posiadać mnóstwo energii,
 • czuć się pewniej na plaży i wielu innych, podobnych miejscach.

Uwaga! Ze względu na długotrwałe działanie suplementu diety, jego wchłanianie należy rozpocząć już na kilka tygodni przed wakacjami. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek podczas urlopu!

Podsumowanie

Cellinea to doskonałe tabletki na cellulit, które wykazują się bardzo dużą skutecznością. Według aktualnych badań, aż 97 procent kobiet podkreśla, że efekty stosowania preparatu było już widać po 6 – 8 tygodniach od rozpoczęcia jego spożywania. Suplement jest lekiem holistycznym, działającym w sposób bardzo skuteczny i szeroki. Warto go polecić wszystkim kobietom, które mają problem z cellulitem.