Climax Control - opinie


Climax Control to lider wielu rankingów tabletek na opóźnienie wytrysku. Jakie ma opinie na forum? Na ile skuteczny jest ten preparat i jaki posiada skład? Dawkowanie, cena oraz wszystkie niezbędne informacje na temat Climax Control.

Cimax Control – jak działa i dla kogo?

Climax Control dedykowany jest mężczyznom borykającym się z problemem przedwczesnego wytrysku. Produkt ten również wspiera sprawność seksualną – regularna suplementacje podnosi poziom libido oraz wzmacnia erekcję.

Według zapewnień producenta suplement ten jest wstanie przedłużyć stosunek o nawet 30 minut, pozwalając zapanować nad wytryskiem. Działanie tego preparatu opiera się na regulowaniu poziomu serotoniny w mózgu, która jest kluczowa w procesie ejakulacji. Pierwsze efekty można zauważyć już po niespełna tygodniu stosowania.

STRONA PRODUCENTA

Skład produktu

Podstawą preparatu są trzy składniki: sarsaparilla, winian l-karnityny oraz tribulus terrestris. Pierwszy z nich to remedium na problemy seksualnego – obniżone libido, impotencję, przedwczesny wytrysk.  L-karnityna reguluje proces uwalniania oraz syntezy acetycholiny – niski poziom tej substancji jest jedną z przyczyn przedwczesnego wytrysku. Tribulus Terrestris używany jest jako afrodyzjak, roślina zwiększająca poziom testosteronu oraz wpływająca na sprawność seksualną, w tym czas utrzymania się erekcji.
Pełny skład:

  • ClimaxStop Proprietary Blend,
  • Winian L-karnityny,
  • L-arginina,
  • L -lizyna HCl,
  • Nasiona dyni 4:1,
  • Tlenek cynku 80%,
  • Buzdyganek naziemny 12:1,
  • Korzeń Sarsaparilla 4:1,
  • Owoc żurawiny 25:1,
  • Korzeń lukrecji 10:1.

W składzie ClimaxControl znajdują się jedynie w 100% naturalne składniki. Przyjmowanie go jest więc w większości przypadków bezpieczne dla zdrowia, mimo to należy bezwględnie zapoznać się z informacjami producenta.

Skuteczność

Skuteczność w dużej mierze zależy od podłoża problemu. Przyczyny przedwczesnego wytrysku można podzielić na dwa rodzaje – biologiczne oraz psychogenno-behawioralne. Jeśli Twój problem należy do drugiej grupy wszelkie suplementy mogą się na nic zdać, w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie indywidualna terapia z seksuologiem.

Według producenta pierwsze efekty stosowania zauważa się po kilku dniach, po 3-4 miesiącach kuracji, można przedłużyć stosunek o nawet 30 minut. Skuteczność ClimaxControl może nie być na tyle wysoka co w przypadku środków farmakologicznych, jednak trzeba uwzględnić, że jest to preparat oparty o naturalne składniki. Leki stosowane w leczeniu przedwczesnego wytrysku powodują szereg skutków ubocznych, w tym obniżenie libido czy osłabienie erekcji.

Opinie konsumentów

Konsumenci stosujący Climax Control chwalą go za dużą skuteczność i brak skutków ubocznych. Śledząc fora można znaleźć bardzo wiele pozytywnych opinii. W naszym rankingu tabletek na opóźnienie wytrysku zajmuje zasłużone pierwsze miejsce. Oczywiście znajdziemy również negatywne opinie osób twierdzących, że nie odnotowali żadnej poprawy co do długości stosunku. Wpływ na ocenę może mieć regularność stosowania ClimaxControl oraz zdolności organizmu do przyswajania związków w nim zawartych.

Dawkowanie i cena

Zalecane przed producenta dawkowanie wynosi 2 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody – dzienną porcję można podzielić, przyjmując 1 kapsułkę rano, drugą po południu lub wieczorem. Cena jednego opakowania zawierającego 60 kapsułek wynosi 169zł. Zamawiając 3 opakowania zapłacisz 337zł, co daje 112zł za sztukę – taki zestaw pozwala na 3 miesięczną kurację. To jaką opcję wybierzesz zależy od Ciebie oraz od stopnia nasilenia przedwczesnego wytrysku.

Gdzie kupić – apteka a może allegro?

ClimaxControl nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych z suplementami, ani żadnej aptece. Aby dać 100% gwarancję oryginalności polecamy kupno ClimaxControl na stronie producenta. Dostajemy alarmujące wiadomości o podrobionych preparatach na portalach aukcyjnych, które często są sprzedawane po sporo niższych cenach niż cena producenta – kupujesz na własną odpowiedzialność