Odżywka EleverLash - Opinie


Odżywka EleverLash to produkt dla każdej kobiety chcącej posiadać długie i wyraziste rzęsy. Dlaczego rzęsy lubią wypadać? Przyczyn tego zjawiska jest co najmniej kilka. Powodem może być nieodpowiednia dieta. Brak istotnych witamin najprawdopodobniej doprowadzi do wypadania włosków, wpływając również na stan skóry oraz paznokci. Problemem mogą być też nieodpowiednie kosmetyki, które podrażniają skórę, a co za tym idzie – również i mieszki włosowe.

EleverLash – czym jest i jak działa?

Jest to kompleksowe serum do rzęs, które w swoim składzie zawiera szereg substancji odżywczych, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu włosa, jego pogrubienia, przyciemnienia i oczywiście wzmocnienia. Produkt zawiera wiele różnych witamin, które – w dłuższej perspektywie czasu – odżywiają nie tylko sam włos (wypełniając go i regenerując) ale też wzmacniają cebulki włosowe i mobilizują je do szybszej i efektywniejszej pracy.

EleverLash ma postać dość gęstego kosmetyku, który – dzięki swej konsystencji – starannie wypełnia całą strukturę włosa, począwszy od jego nasady, aż po same końce. Dzięki wygodnemu aplikatorowi, nakładanie odżywki jest bardzo proste i nie wymaga dużego profesjonalizmu. Produkt zamknięty jest w niedużym, dyskretnym i ergonomicznym opakowaniu, dzięki któremu można z niego łatwo korzystać w dowolnym miejscu (nawet podczas podróży).

Jak stosować odżywkę EleverLash

Nakładanie odżywki do rzęs choć proste, wymaga jednak znajomości pewnych zasad, niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia zabiegu.

 1. Zanim przystąpimy do nakładania serum do rzęs, należy wykonać dokładny demakijaż. W przeciwnym razie, odżywka nie dotrze do struktury włosa i do samej cebulki. Bardzo ważne jest, by w tym celu stosować produkty nie tylko oczyszczające, ale i nawilżające skórę. Dzięki nim będzie ona zdrowsza, podobnie zresztą jak cebulki znajdujące się wewnątrz niej. Podczas demakijażu nie należy przecierać skóry wacikiem. Najlepiej nasączyć go odpowiednim środkiem a następnie przyłożyć do powierzchni skóry. W ten sposób dotychczasowy makijaż szybko się rozpuści, a samo oczyszczenie skóry będzie o wiele łatwiejsze.
 2. Bardzo ważne jest, aby przed nałożeniem serum dokładnie sprawdzić stan skóry. Powinna być ona przede wszystkim sucha i czysta. Nie może być na niej plam, ani innych pozostałości po kosmetyku. Gdy już mamy całkowitą pewność co do odpowiedniego oczyszczenia skóry, rozpoczynamy nakładanie serum. Czynność tą wykonujemy za pośrednictwem dołączonego pędzelka, nakładając serum najpierw na górną powiekę a dopiero później – wzdłuż linii rzęs – na każdą z nich aż do samego końca. Zaletą serum do rzęs jest jego szybkie wchłanianie, dzięki któremu już po kilku minutach preparat powinien całkowicie zniknąć z ich powierzchni.
 3. Stosowanie EleverLash przynosi największe efekty wtedy, gdy proces ten powtarzany jest regularnie, raz w ciągu dnia. Odżywkę powinno się nakładać wieczorem, tuż po całym demakijażu twarzy. Niektóre osoby zaznaczają, że stosowanie serum do rzęs przynosi pierwsze efekty już po około 2 tygodniach stosowania. Gdy rzęsy będą już odpowiednio odżywione (piękne, długie i grube), odżywka do rzęs może być stosowana znacznie rzadziej, bo jedynie 2 – 3 razy w tygodniu. Dzięki temu, piękny wygląd rzęs zostanie podtrzymany na bardzo długo. Choć jedno opakowanie EleverLash jest stosunkowo nieduże (zaledwie 3 ml pojemności) to wystarczy ono prawie na pół roku.

Odżywka do rzęs – kto może ją stosować?

EleverLash to odżywka, którą może stosować każdy. Dlaczego:

 1. Jest całkowicie bezpieczna dla skóry twarzy. Nie wywołuje żadnych szkodliwych reakcji alergicznych. Co więcej, produkt ten doskonale „współpracuje” z innymi preparatami, wykorzystywanymi do codziennego makijażu. Odżywka nie zawiera toksyn a jej skład oparty jest na naturalnych, bezpiecznych dla organizmu składnikach.
 2. Produkt nie skleja się. Dzięki temu rankiem nie tworzy on charakterystycznej, twardej skorupy, której usunięcie samo w sobie jest wyzwaniem i znacznie wydłuża poranną toaletę. Jest to zasługą doskonale dobranego składu preparatu.
 3. Odżywka do rzęs marki EleverLash doskonale nakłada się na powierzchnię rzęs. Co ważne – w przeciwieństwie do innych „domowych” specyfików – specyfik ten nie pozostaje na rzęsach i całkowicie się wchłania. Nie trzeba zatem spędzać kolejnych kilkunastu minut na usuwaniu jego pozostałości z powierzchni włosków.

Przed pierwszym zastosowaniem preparatu należy dokładnie zapoznać się z dołączoną do niego ulotką, lub kartą informacyjną. Osoba korzystająca z odżywki powinna posiadać dokładną świadomość co do specyfiki produktu, możliwych działań niepożądanych i przeciwwskazań. W przypadku wystąpienia uczulenia, bądź stanu zapalnego, należy jak najszybciej odstawić serum, przemyć zmienione miejsce wodą i jak najszybciej skonsultować się z dermatologiem.

Bezpieczeństwo stosowania

Produkt jest przebadany zarówno pod kątem dermatologicznym, jak również i okulistycznym. Wszystkie zawarte w nim składniki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Badania te miały profesjonalny, niezależny charakter, dzięki czemu można być pewną co do jakości i bezpieczeństwa stosowania odżywki.

Według przeprowadzonych badań odżywka do rzęs nie wywołuje jakichkolwiek stanów zapalnych, bądź alergicznych. Co więcej, doskonale współpracuje z płynami do demakijażu, co jest bardzo ważne zwłaszcza pod kątem unikania ewentualnych reakcji skórnych, czy też niepożądanych stanów zapalnych. Produkt posiada stosowny certyfikat bezpieczeństwa, który potwierdza jakość jego wykonania i bezpieczeństwo stosowania. Mimo to, przed rozpoczęciem stosowania preparatu należy nanieść go tylko na fragment rzęs. Opcjonalnie można go również nałożyć na skórę, w celu kontroli pod kątem stanów zapalnych i uczuleń.

Z EleverLash będą również zadowolone te kobiety, które nie chcą, by ich odżywki i kosmetyki były testowane na zwierzętach. Producent jasno zaznacza, że organizowane przez niego testy, nigdy nie były realizowane na żywych organizmach. Jest to istotne zwłaszcza w kontekście świadomości proekologicznej producentów środków do makijażu.

Skład EleverLash

Skład odżywki jest bardzo szeroki, dzięki czemu zapewnia ona rzęsom maksimum składników odżywczych. Serum składa się z następujących substancji aktywnych:

 • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,
 • biotinyol tripeptide-1,
 • bimatoprost,
 • alantoina,
 • PEG-8,
 • tokoferol,
 • phenoxyethanol,
 • ethylhexylglycerin,
 • DMDM Hydantoin,
 • trietyloamina,
 • disodium EDTA,
 • woda,
 • glikol propylenowy,
 • gliceryna,
 • palmitynian askorbylu,
 • kwas askorbinowy,
 • kwas cytrynowy,
 •  pantenol.

W przypadku podejrzenia nadwrażliwości na któryś z powyższych składników preparatu, należy – przed rozpoczęciem jego stosowania – skonsultować się z lekarzem specjalistą (dermatologiem).

Gdzie kupić?

Odżywkę do rzęs należy kupować wyłącznie na stronie producenta. Zakup poprzez strony pośredników, bądź innych podmiotów trzecich wiąże się z ryzykiem nabycia podróbki, której stosowanie może doprowadzić do szeregu powikłań. Kupując oryginalną odżywkę mamy całkowitą pewność, że zakupiony w ten sposób specyfik jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia.

Podsumowanie

Odżywka do rzęs EleverLash to produkt, który warto polecić każdej kobiecie, niezależnie od jej wieku, diety i typu skóry. Jego atutem jest bezpieczeństwo stosowania, skuteczność i struktura, dzięki której szybko wchłania się on bezpośrednio do struktur włosa i powieki. Niezależnie od przyczyny złego stanu rzęs, należy z nimi walczyć. Jeśli problem jest poważny, warto skonsultować się z lekarzem. Można też skorzystać z dostępnych na rynku odżywek, takich jak chociażby EleverLash.