Erofertil


Potencja i erekcja to kwestie niezwykle ważne dla każdego mężczyzny. Nieodłącznie kojarzą się one z męskością, a co za tym idzie – również z męską dumą. Niestety stres, nieodpowiednia dieta i wiele innych, podobnych czynników, skutecznie utrudniają pracę nad swoją potencją. Dzięki suplementowi Erofertil będzie to o wiele łatwiejsze.

Czym jest Erofertil?

Mówiąc wprost Erofertil to suplement diety, który działa pobudzająco na organizm mężczyzny. Zawarte są w nim wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego, które – działając na mężczyznę – znacząco poprawiają jego efektywność seksualną. Suplement ten ma postać tabletek, które działają na organizm człowieka w sposób wielopłaszczyznowy. I tak:

 • poprawiają one efektywność pracy krwiobiegu, dzięki czemu okolice intymne mężczyzny są dużo lepiej ukrwione,
 • zwiększają one ciśnienie krwi w obrębie członka, co w trakcie podniecenia seksualnego prowadzi do jeszcze intensywniejszej erekcji,
 • redukują uczucie zmęczenia, dzięki czemu mężczyznę stać po prostu na dużo więcej,
 • poprawiają wydolność układu nerwowego, a co za tym idzie, pozwalają mężczyźnie skupić się na partnerce, intensyfikując w ten sposób efekt pobudzenia seksualnego.

Uzyskanie tak skutecznych efektów stosowania preparatu nie byłoby możliwe, gdyby nie jego skład. Poniżej krótki opis zawartych w nim składników.

Skład suplementu

W skład tabletek Erofertil wchodzą wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia.

 1. Buzdyganek naziemny – jest to roślina, z której wyciąg znacznie zwiększa ilość krwi napływającej do penisa. Jak łatwo się domyślić, zależność ta prowadzi do efektywniejszego wypełnienia ciał jamistych, a co za tym idzie – zwiększa doznania podczas podniecenia.
 2. Zioło Damiana – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się roślina z której wyciąg pomaga zwiększać objętość naczyń krwionośnych. Istotną cechą tej rośliny jest też zdolność do ogólnego oczyszczania organizmu, co również w pośrednim stopniu wpływa na poprawę erekcji.
 3. Maca – to roślina, która tak samo jak i powyższe rośliny skutecznie wpływa na wzrost ciśnienia krwi w obrębie penisa. Na tym jednak jej możliwości się nie kończą, gdyż jest ona również stosowana jako środek uspokajający, regenerujący i spowalniający procesy odpowiedzialne za starzenie się komórek.
 4. Różaniec górski – to substancja, która dość rzadko pojawia się w składzie suplementów na potencję. A szkoda, ponieważ korzystnie wpływa ona na oczyszczanie naczyń krwionośnych, zwiększając tym samym przepływ krwi w obrębie miednicy.

Reasumując, tabletki na potencję Erofertil kładą szczególny nacisk na zwiększenie wydajności naczyń krwionośnych, a co za tym idzie – poprawę erekcji, zwiększenie efektywności przetwarzania materii i wzrost światła żył i tętnic.

Kiedy warto stosować suplement diety?

Stosowanie suplementu diety Erofertil polega w głównej mierze na wchłonięciu drogą ustną zestawu składników odżywczych, których działanie ma poprawić jakość męskiego życia seksualnego. Tabletki te stosuje się wówczas, gdy ma się podejrzenia co do jakości erekcji, intensywności pobudzenia seksualnego itd. To jednak nie wszystko, gdyż można je stosować również w przypadku wystąpienia przedwczesnego wytrysku, w celu długofalowego ograniczenia jego oddziaływania na życie seksualne.

Jak stosować Erofertil?

Stosując preparat Erofertil, należy mieć na uwadze, że nadal ma się do czynienia z suplementem diety. Oznacza to, że nie można go traktować jak leku. Wręcz przeciwnie – celem stosowania produktu nie jest typowe leczenie pacjenta, lecz raczej ograniczenie i zminimalizowanie problemów z potencją. Co ważne – tabletki na potencję nie powinny być stosowane jako zamiennik dobrze zdefiniowanej diety. Suplement ma być wyłącznie dodatkiem, który – ze względu na swój skład – wspiera działanie określonych narządów i tkanek.

Jak zatem stosować suplement diety? Najlepiej spożyć w ciągu każdego dnia dwie tabletki – jedną rano, a drugą po południu (lub na około 30 minut przed stosunkiem płciowym). Po każdorazowym spożyciu pojedynczej tabletki należy ją popić dużą ilością wody. Dzięki temu zawarte w niej substancje czynne znacznie szybciej wchłoną się do organizmu. Zaleca się też, by spożywanie porannej kapsułki miało miejsce jeszcze przed śniadaniem. W przeciwnym razie skutki stosowania preparatu mogą być mocno ograniczone.

Przeciwwskazania

Tabletki na potencję Erofertil, to produkt w pełni naturalny i bezpieczny dla człowieka. Niemniej może się wydarzyć, że wystąpienie pewnego czynnika chorobowego, znacznie zmniejszy skuteczność suplementu, a nawet wywoła skutki uboczne. Kto zatem nie powinien korzystać z produktu?

 • Mężczyźni cierpiący na problemy z sercem, nadciśnienie tętnicze i wiele podobnych schorzeń. Zastosowanie „pobudzającego” suplementu diety może w tej sytuacji doprowadzić do znacznie intensywniejszej pracy układu krwionośnego, a co za tym idzie – do nieregularnej pracy serca.
 • Mężczyźni cierpiący na zbyt niską krzepliwość krwi, to kolejna grupa osób, które nie powinny stosować preparatu. Stosowanie suplementu wraz z lekami zwiększającymi krzepliwość, może wywołać szereg różnych powikłań, w tym też obniżyć skuteczność wspomnianego leku.
 • Mężczyźni, którzy w danym momencie są pod wpływem alkoholu. Łączenie ze sobą podobnych używek i wspomnianego suplementu, może wywołać szereg zjawisk ubocznych, które będą trudne do wyleczenia. Spożywania alkoholu nie zaleca się również po przyjęciu suplementu, gdyż w ten sposób można zmniejszyć skuteczność jego działania.
 • Mężczyźni, którzy jeszcze nie ukończyli 18 roku życia. Z suplementu diety nie powinni korzystać młodzi ludzie, którzy dopiero co wchodzą w dorosłość (wiek poniżej 18 lat). Wynika to z faktu, że ich układ płciowy dopiero – mówiąc kolokwialnie – dostraja się. Podanie na tym etapie suplementów pobudzających, mogłoby doprowadzić do szeregu powikłań i zaburzeń wzrostu.

Informacje dotyczące zakupu

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez producenta, łączny koszt zakupu opakowania suplementu Erofertil, to mniej więcej 190 złotych. Warto też dodać, że jest to koszt promocyjny zestawu, który – zgodnie z informacjami na stronie – kosztował pierwotnie aż 380 złotych.

Produkt można kupić w praktycznie każdym, tematycznym sklepie internetowym, niemniej nie zaleca się tego, głównie ze względu na możliwość zakupu podróbki (której stosowanie mogłoby być opłakane w skutkach). Poza tym zakup produktu z odrębnych źródeł, może wiązać się z koniecznością dopłacenia marży sprzedawcy. Produkt warto kupować wyłącznie u konkretnego sprzedawcy.

Opinie na temat produktu

Wielu mężczyzn docenia działanie suplementu diety Erofertil. Podkreślają oni, że dzięki niemu ich erekcja weszła na zupełnie nowy, niespotykany wcześniej poziom. Najważniejszym atutem produktu jest według nich jego skład, dzięki któremu można łatwo i szybko wzmocnić organizm dodatkową porcją witamin i innych substancji odżywczych.

Niestety, wśród osób stosujących tabletki na potencję Erofertil znajdują się również i tacy, którzy mają na ich temat dość negatywną opinię. I choć nie można odmówić mu skuteczności, to wielu użytkowników zaznacza, że… jest on po prostu zbyt drogi.

Podsumowanie

Dzięki tabletkom na erekcję Erofertil, erekcja mężczyzny wejdzie na zupełnie nowy i niespotykany wcześniej poziom. Jeśli ze względów zdrowotnych, ma się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania produktu, warto je omówić z lekarzem.