Eron Plus - Opinie


Zdecydowana większość dostępnych na rynku suplementów na poprawę męskiego życia seksualnego, jest dostępna w dwóch wariantach: stosowanych na co dzień lub na krótki czas przed stosunkiem. Eron Plus jest – według producenta – bardzo innowacyjny pod tym względem, gdyż składa się z dwóch odrębnych produktów, stosowanych codziennie i na krótko przed seksem.

Czy za powyższą innowacją faktycznie stoi wyższa jakość? O tym napiszemy w poniższej recenzji. Skupimy się w niej na opiniach wydawanych przez niezależnych użytkowników, poznamy cenę produktu, jego skład, a nawet zdefiniowane przez producenta zasady stosowania.

Czym jest Eron Plus?

Eron Plus to nowatorski system seksualnej suplementacji. Składa się on z dwóch odrębnych produktów, których skład wzajemnie się uzupełnia. W przeciwieństwie do większości analogicznych rozwiązań, jest on przeznaczony dla wszystkich mężczyzn. Skorzystają z niego zarówno ci Panowie, którzy poszukują suplementów „na co dzień”, jak i ci, którzy preferują rozwiązania działające „tuż przed”. Dzięki temu można się cieszyć przyjemniejszym seksem, z jednoczesnym wsparciem dla całego organizmu.

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez producent, zestaw ten składa się z:

 • kapsułek Eron Plus – przeznaczonych do codziennego stosowania,
 • kapsułek Eron Plus Before – które należy stosować tuż przed stosunkiem.

Zestaw składa się z dwóch typów produktów, które mimo podobnych opakowań, łatwo rozróżnić. Dzięki temu ryzyko pomylenia ze sobą suplementów, jest praktycznie niemożliwe.

Skład produktu

Eron Plus to suplement diety, który jest połączeniem wielu różnych substancji czynnych. Mowa tu o wyciągach z takich roślin, jak:

 1. Korzeń Maca – to składnik, który działa pobudzająco na układ rozrodczy mężczyzny. Wpływa on pozytywnie na ruchliwość i trwałość plemników i intensyfikuje libido. Co ważne – wpływa on na wzrost potencji, bez ingerencji w układ hormonalny. Dzięki temu suplement ten jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego zdrowia i można go zażywać bez ryzyka wystąpienia hormonalnych działań niepożądanych.
 2. Buzdyganek ziemny – to roślina, która oddziałuje na organizm mężczyzny w sposób wielopłaszczyznowy. Po pierwsze – wspomaga ona proces regeneracji organizmu, co prowadzi do ogólnego rozluźnienia, ale nie do ospałości! Po drugie – suplement ten korzystnie wpływa na produkcję testosteronu. Wreszcie po trzecie – jego stosowanie pozwala spowolnić zachodzące w organizmie procesy starzenia. Nie jest też tajemnicą, że buzdyganek działa również jako znany afrodyzjak.
 3. Żeń-szeń koreański – to jedna z najpopularniejszych roślin, stosowanych w walce z niską potencją i problemami z erekcją. Roślina ta wzmacnia organizm, dodaje energii (poprzez optymalizację procesów metabolicznych), pomaga w relaksacji, zwiększa ukrwienie narządów płciowych i wpływa na wzrost produkcji hormonów płciowych. Warto też dodać, że koreańska odmiana żeń-szenia, korzystnie wpływa na procesy związane ze spalaniem tkanki tłuszczowej. O jakości i skuteczności tej rośliny świadczy fakt, że jest ona obecna w praktycznie wszystkich suplementach na potencję i erekcję.
 4. Kozieradka pospolita – choć roślina ta jest znana głównie z suplementów dla Pań, to jednak z zawierających ją produktów, mogą z powodzeniem korzystać również mężczyźni. Największym atutem tej rośliny jest zdolność do obniżania poziomu glukozy we krwi. To jednak nie wszystko! Kozieradka zawiera dużo selenu i żelaza. Obydwie te substancje odgrywają istotną rolę w produkcji testosteronu.
 5. L-arginina – to kolejna, ważna substancja, wchodząca w skład suplementu Eron Plus. Mało osób wie, że to od niej zależy produkcja i ruchliwość plemników. Poza tym l-arginina korzystnie wpływa na erekcję, wzrost produkcji tkanki mięśniowej i zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów. Udowodniono też, że substancja ta bierze udział z gospodarce tlenkiem azotu, który ma istotne znaczenie w procesie intensyfikacji erekcji.

Jak stosować Eron Plus

Jak łatwo się domyślić, każdy z oferowanych w ramach pakietu suplementów, stosuje się w nieco inny sposób.

 • Eron Plus – suplement, który przeznaczony jest do długoterminowego stosowania. Zaleca się, by każdego dnia spożywać dwie kapsułki: jedną rano a drugą w południe. Nie zaleca się stosowania suplementu w godzinach popołudniowych i wieczornych, gdyż jego działanie może skutecznie zniechęcić do snu.
 • Eron Plus Before – preparat, który należy stosować na około 30 – 60 minut przed stosunkiem w liczbie 2 – 4 kapsułek. Pierwsze efekty ich spożycia (pobudzenie seksualne, poprawa koncentracji, duża dawka energii) będzie można zauważyć już po około 30 minutach.

Stosując obydwa suplementy, należy popijać je dużą ilością wody. Dzięki niej zawarte w nich substancje czynne, skuteczniej i szybciej rozpuszczą się w układzie pokarmowym.

Uwagi dotyczące stosowania wyrobu

Suplement Eron Plus (również Before) jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego zdrowia. Niestety, mimo jego naturalnego pochodzenia, może on – u osób chorych na niektóre schorzenia – wywołać szereg powikłań. Powinny na niego zwrócić szczególną uwagę osoby cierpiące na:

 • choroby serca i układu krążenia,
 • nadczynność tarczycy,
 • schorzenia nerek,
 • zakrzepicę,
 • zaburzenia produkcji hormonu wzrostu.

Poza tym z suplementu diety nie powinny korzystać osoby, które:

 • nie ukończyły jeszcze 18 lat, gdyż produkt ten może zaburzyć prawidłowy proces dojrzewania,
 • cierpią na opisane powyżej schorzenia (warto skonsultować się z lekarzem),
 • cierpią na bezsenność, gdyż suplement może ją znacznie pogłębić.

Co ważne – Eron Plus można łączyć z alkoholem. Niemniej połączenie to może skutecznie osłabić jego działanie i pogłębić efekt pobudzenia (niekoniecznie seksualnego).

Ile kosztuje suplement i gdzie warto go kupić?

Cena jednego zestawu opakowań waha się w okolicach 90 – 110 złotych. Jest ona zależna od wielu czynników, w tym od sprzedawcy, liczby pośredników i naliczonych przez nich marż. Należy przy tym podkreślić, że produkt ten warto kupować tylko od sprawdzonych dostawców, a zwłaszcza – bezpośrednio u producenta. Tylko w ten sposób mamy pewność, że zakupiony przez nas produkt, jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Zakup u niesprawdzonych dostawców, może skutkować poważnymi powikłaniami zdrowotnymi.

Opinie dotyczące produktu

Jak każdy suplement diety, również i Eron Plus może „pochwalić się” wieloma opiniami. Najczęściej mają one charakter pozytywny. Osoby opiniujące produkt, doceniają w nim przede wszystkim:

 • wysoką skuteczność działania, wynikającą z zastosowania szerokiego spektrum substancji aktywnych,
 • relatywnie niską cenę, w porównaniu do wielu analogicznych produktów,
 • łatwą dostępność – produkt można kupić również w niektórych aptekach,
 • konkretne informacje dotyczące stosowania wyrobu, w tym też związanych z nim przeciwwskazań i ewentualnych skutków ubocznych.

Oczywiście w Internecie można znaleźć również kilka negatywnych opinii na temat produktu. Dotyczą one przede wszystkim:

 • niskiej skuteczności, wynikającej najczęściej z nieodpowiedniego stosowania produktu,
 • wysokiej ceny, która w przypadku tzw. „szemranych dostawców” nie jest niczym nowym.

Należy też pamiętać, że produkt ten jest suplementem diety. Oznacza to, że może on w różnym stopniu oddziaływać na ludzki organizm. Ważne, by pamiętać, że nie może być on stosowany w roli dietetycznego zamiennika. Poza tym nie powinno się go używać w roli narzędzia do poprawy własnej samooceny.

Podsumowanie

Pozytywne opinie świadczą o tym, że Eron Plus (również w wariancie Before), to zestaw suplementów, na które warto postawić. Poleca się go mężczyznom, u których problemy z erekcją i potencją występują od niedawna. W przypadku wystąpienia bardziej złożonych schorzeń, należy skonsultować się z lekarzem.