EroTabs - opinie


Erekcja, to w życiu mężczyzny oznaka zdrowia, witalności i męskiej siły. Brak erekcji, a co za tym idzie osłabiona jakość życia seksualnego, to poważny problem, z którym mężczyzna musi sobie jakoś radzić. Istnieje wiele metod walki z nią. Jedną z nich jest stosowanie suplementu EroTabs, który jest ukierunkowany przede wszystkim na erekcję i jakość życia seksualnego u mężczyzn.

Dlaczego erekcja jest taka ważna?

Jakość seksualnego życia mężczyzny jest uzależniona od wielu różnych czynników. Jednym z nich jest wspomniana erekcja, która zapewnia mu możliwość intensywniejszego przeżywania seksu. Niestety z wiekiem zdolność do jej uzyskania jest coraz mniejsza. Problemem jest też wejście na odpowiedni poziom podniecenia seksualnego. Trzeba bowiem pamiętać, że u mężczyzn obydwa te procesy są ze sobą intensywnie związane.

Mechanizm erekcji jest bardzo prosty. Za prawidłowy przebieg tego procesu odpowiedzialne są specjalne mięśnie, które wpompowują krew do specjalnych przestrzeni w obrębie członka. Dzięki temu staje się on twardy i zdolny do natychmiastowej reakcji seksualnej. Oczywiście wiąże się to również ze wzrostem jego wrażliwości, co w praktyce przedkłada się na zdolność do przeżycia wielu orgazmów (nie mylić z orgazmem wielokrotnym u kobiet).

EroTabs – co to jest i jak działa?

Pod nazwą EroTabs kryje się suplement na erekcję, który składa się wyłącznie z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Odpowiednia kombinacja zawartych w preparacie substancji czynnych sprawia, że EroTabs wykazują bardzo dużą skuteczność w walce o poprawę jakości męskiego życia seksualnego. Mało tego – substancje te mają wpływ również i na całościowe samopoczucie mężczyzny, gdyż działają one „od wewnątrz”, stymulując produkcję testosteronu i spalanie tkanki tłuszczowej.

Jak zatem działa ów specyfik? EroTabs jest preparatem działającym w sposób wielopłaszczyznowy. Oznacza to, że jest on odpowiedzialny przede wszystkim za:

  • lepsze ukrwienie członka, a co za tym idzie większą elastyczność naczyń krwionośnych i bogatsze spektrum doznań,
  • wzrost doznań w trakcie stosunku, co jednoznacznie wynika z większej wrażliwości penisa na bodźce,
  • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, co przedkłada się na większą dawkę energii w trakcie trwania stosunku,
  • wzrost produkcji testosteronu, dzięki któremu mężczyzna może szybciej się podniecać i to nawet tuż po orgazmie.

Mówiąc wprost – preparat ten działa na organizm mężczyzny w sposób holistyczny (całościowy), co daje duże szanse na przywrócenie zadowalającego poziomu życia seksualnego.

Składniki czynne – co warto o nich wiedzieć?

W skład preparatu wchodzi szereg substancji aktywnych, dzięki którym efekt jego stosowania jest dużo bardziej intensywny. Reasumując, jest to idealny produkt dla mężczyzn, którzy borykają się z umiarkowanymi problemami z erekcją. Regularne stosowanie kapsułek (o tym nieco później) pozwoli już w krótkim czasie cieszyć się znaczną poprawą w sferze męskiego życia seksualnego.

  1. Buzdyganek ziemny – to bardzo popularna wśród mężczyzn roślina, która jest odpowiedzialna za przyspieszenie produkcji testosteronu. Warto wiedzieć, że hormon ten ma istotne znaczenie ze względu na swe uczestnictwo w procesie spermatogenezy. Co więcej, bierze on udział w pozyskiwaniu przez organizm azotu, który – jak wiadomo – pozwala jeszcze efektywniej przeżywać podniecenie seksualne i rozkosz. Nawiasem mówiąc, jest to idealna roślina dla tych mężczyzn, którzy zaczęli odczuwać nieprzyjemne skutki andropauzy.
  2. Korzeń żeń-szenia – to bogate źródło witamin, które są niezbędne z punktu widzenia męskiej zdolności do przeżywania bodźców erotycznych. Co więcej, zawarte w nim składniki mają istotny wpływ na wzrost produkcji testosteronu, co jest bardzo istotne ze względu na zdolność do przeżywania intensywniejszego seksu. Mało tego, żeń-szeń bierze również udział procesie erekcji. Jest on też stosowany jako silny środek podnoszący libido u mężczyzn. O wyjątkowości tej rośliny świadczy m.in. to, że jego działanie doceniła nowoczesna medycyna.
  3. Korzeń Maca – jest to roślina, która odgrywa bardzo ważną rolę w procesie ukrwienia narządów płciowych. Warto podkreślić, że właśnie dzięki temu korzeń macy jest zaliczany do afrodyzjaków, a więc substancji pokarmowych, które mają wyjątkowy wpływ na intensyfikację doznań seksualnych. Regularne przyjmowanie wyciągu z korzenia macy sprawi, że członek stanie się dużo twardszy i zdolny do ciągłej aktywności seksualnej. Oczywiście będzie to miało również wpływ na jego rozmiar.

W skład suplementu diety wchodzą również takie składniki, jak Guarana, Cynk, Selen, L-arginina. Są to substancje biorące czynny udział w procesie spermatogenezy, a także związki wpływające na ogólne pobudzenie organizmu. Tak jest chociażby w przypadku guarany, która jest od wieków wykorzystywana przez mieszkańców Ameryki Południowej jako środek pobudzający.

Przeczytaj również: Domowe sposoby na potencję – wzmocnij erekcję naturalnie.

Zalecenia dotyczące stosowania

Tabletki na potencję EroTabs to skuteczny suplement diety, którego działanie zależy w głównej mierze od jego prawidłowego stosowania. Zaleca się stosowanie pojedynczej kapsułki na 30 minut przed stosunkiem płciowym. Po upływie kilkunastu minut od zażycia, mężczyzna może poczuć wzrastające odczucie wzrastającego popędu płciowego. Co ważne, będzie mu towarzyszyć zjawisko erekcji, które – co ważne – może się utrzymać nawet przez kilkanaście godzin. Dzięki temu mężczyzna będzie zdolny do wielokrotnego zbliżenia i to nawet po wielu bardzo ekscytujących, wspólnie przeżytych chwilach.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie powinien być stosowany przez osoby, które cierpią na cukrzycę, nadaktywność tarczycy, a także choroby serca i układu krwionośnego. Mało tego – należy zachować szczególną ostrożność w kontekście nadciśnienia, gdyż zastosowanie w tym przypadku suplementu może doprowadzić do powstania poważnych reperkusji zdrowotnych.

Co ważne, preparat nie może być stosowany przez osoby niepełnoletnie. Ci młodzi ludzie wciąż są na etapie wzrostu płciowego, co – w połączeniu z zewnętrzną suplementacją – może w poważnym stopniu zaburzyć gospodarkę hormonalną. Zaleca się też, aby nie łączyć preparatu z alkoholem. Znajdujące się w nim substancje mogą osłabić działanie preparatu, a w konsekwencji zmniejszyć intensywność erekcji.

Opinie na temat produktu – co warto wiedzieć?

Jak na dość popularny suplement diety przystało, EroTabs jest „bohaterem” wielu opinii dotyczących stosowania tego preparatu. Wśród nich zdecydowanie przeważają pozytywy. Tabletki na erekcję są doceniane przede wszystkim za ich skuteczność i długotrwałe efekty. Nie ma w tym nic dziwnego, jeśli weźmie się pod uwagę utrzymanie erekcji nawet przez 6 – 8 godzin. W wielu pozytywnych opiniach dominuje również temat znaczącej poprawy własnego samopoczucia, za co (u mężczyzn) odpowiedzialna jest ogólna stymulacja produkcji testosteronu.

Oczywiście w recenzjach i opisach nie brakuje również treści negatywnie odnoszących się do suplementu diety. Większość z nich dotyczy ograniczonej skuteczności działania preparatu. Trzeba jednak pamiętać, że suplement diety nie działa na każdego tak samo. Co więcej, istnieje wiele czynników, które mogą ograniczyć skuteczność jego działania.

EroTabs to suplement na erekcję, który – jak sama nazwa wskazuje – powinien być traktowany wyłącznie jako wsparcie dla naturalnej, zdrowej i zbilansowanej diety. Suplementu nie można traktować jako jej zamiennika.