Erotic - recenzja i opinie tabletek na libido dla kobiet


Erotic to suplement diety dla kobiet wspierający popęd seksualny. Dzięki naturalnym składnikom działa również relaksująco oraz odprężająco. Tabletki na libido w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Libido to ogólny popęd seksualny lub pragnienie aktywności seksualnej. Wpływ na nie mają czynniki biologiczne, psychologiczne i społeczne. Biologicznie hormony płciowe i związane z nimi neuroprzekaźniki działające na jądro półleżące regulują poziom libido.

Przyczyny spadku libido

Czynniki społeczne, takie jak praca i rodzina oraz wewnętrzne czynniki psychologiczne, takie jak osobowość i stres, mogą również wpłynąć na popęd seksualny. Pragnienia seksualne są często ważnym czynnikiem w tworzeniu i utrzymywaniu intymnych relacji u ludzi.

Brak lub utrata pożądania seksualnego może negatywnie wpływać na relacje. W takim przypadku warto rozważyć wsparcie organizmu stosując tabletki zwiększające libido. Problemy mogą wynikać z rozbieżności pragnień seksualnych między partnerami lub słabej komunikacji między partnerami w zakresie potrzeb i preferencji seksualnych.

Chęć kobiety do seksu jest skorelowana z jej cyklem miesiączkowym, przy czym wiele kobiet doświadcza podwyższonego pożądania seksualnego na kilka dni bezpośrednio przed owulacją. Podczas gdy wiele objawów menopauzy jest nieprzyjemnych, jednym z najtrudniejszych objawów jest utrata libido. Może nie tylko wywoływać poczucie nieadekwatności, poczucia winy i depresji, ale może również negatywnie wpływać na relacje. Kobiety często nie rozumieją, jak pojawia się ten objaw i jak sobie z nim poradzić

Na szczęście można rozwiązać problem u źródła hormonalnego. Zajmując się nierównowagą hormonalną – która jest głównym czynnikiem powodującym menopauzalną utratę libido – możliwe jest pełne przywrócenie popędu seksualnego. Właśnie w tym celu stosuje się tabletki Erotic.

Skład i działanie tabletek Erotic

Preparat Erotic nie zawiera estrogenów roślinnych ani żadnych hormonów zewnętrznych. Przeciwnie, promuje naturalną produkcję hormonów poprzez odżywianie gruczołów wydzielania wewnętrznego. Powoduje to równowagę nie tylko estrogenu, ale także poziomów progesteronu i testosteronu. Tabletki Erotic doskonale poprawiają wydolność seksualną oraz zwiększają ochotę na seks.

Skład:

  • korzeń lubczyku,
  • liść damiana,
  • ziele cząbru,
  • ziele pokrzywy,
  • liść rozmarynu,
  • nasiona lnu,
  • kora cynamonu,
  • kwiat hibiskusa,
  • liść poziomki,
  • ekstrakt soi.

Właściwości liści Damiana

Przeprowadzono wiele badań, aby potwierdzić działanie liścia Damiana. Przeprowadzono dwa badania na szczurach wykazujące właściwości afrodyzjaku, gdy szczury są albo ospałe seksualnie, albo zmęczone, co jest skutecznym efektem, który może być naśladowany przez dowolny suplement. Liść ten był stosowany w Meksyku, Ameryce Środkowej i Ameryce Południowej od czasów starożytnego Azteków i pozostaje dość popularny do dziś.

Chociaż jego zauważalny wpływ na pożądanie seksualne był głównym tradycyjnym zastosowaniem w różnych kulturach, był również ceniony jako środek rozluźniający, pobudzający trawienie czy polepszający nastrój. Liść był również bardzo ceniony w czasach starożytnych przez Majów, którzy używali tej rośliny w podobny sposób jak Aztekowie. Wysuszony liść można zaparzyć, zrobić z nalewki, użyć w ziołowych mieszankach do palenia lub sproszkować i kapsułkować.

Skutki uboczne Erotic

Erotic czy podobne suplementy uznawane są za najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób leczenia utraty libido, ponieważ nie posiadają skutków ubocznych i stymulują naturalną produkcję hormonów. W skład preparatu Erotic wchodzą tylko sprawdzone składniki odpowiadające za wspieranie funkcjonowania układu rozrodczego u kobiet. Jest to z pewnością ogromna zaleta.

Przeciwskazania

Przeciwskazaniem do stosowania suplementu jest przede wszystkim nadwrażliwość na substancje składowe produktu. Preparat stosuje się u kobiet jako środek zwiększający energię seksualną oraz podnoszący popęd płciowy, a także wydolność fizyczną. Należy pamiętać o tym, aby suplement nie był stosowany jako substytut zróżnicowanej diety lub zdrowego trybu życia. Tabletki stosuje się doustnie. Nie należy ich stosować dłużej niż dwanaście dni.

Kompleksowe leczenie z wykorzystaniem preparatu Erotic

W przypadku utraty libido istnieją trzy różne podejścia do leczenia, w tym zmiana stylu życia, medycyna alternatywna i leki. Podobnie jak w przypadku innych objawów menopauzy, zmiana stylu życia jest zalecanym pierwszym krokiem w leczeniu utraty libido ze względu na niski czynnik ryzyka. Dla wielu kobiet zmiana stylu życia, wraz z medycyną alternatywną, może skutecznie leczyć utratę libido. Jeśli to dwie opcje zawiodą warto rozważyć stosowanie leków na receptę, po wcześniejszej konsultacji lekarskiej.

Skuteczność suplementu Erotic

Suplement diety Erotic w wielu przypadkach daje oczekiwane rezultaty. Trzeba mieć na uwadze, że jest to tylko suplement i najczęściej efekty mogą być mniej spektakularne niż w przypadku leków na libido zwanych potocznie „Viagrą” dla kobiet. Skuteczność zależy również od tego czy dodatkowo pomożemy swojemu organizmowi wprowadzając zdrowe nawyki życiowe. Połączenie takie może być skuteczne, a dodatkowo wpłynie również na poprawę zdrowia i kondycji organizmu.