Fabulous Breasts - opinie


Duży biust to marzenie praktycznie każdej kobiety. Piękne, krągłe i obfite piersi przyciągają wzrok, są powodem do dumy, ale też świadczą o witalności i zdrowiu. Nic więc dziwnego, że od tysięcy lat ludzie wymyślają coraz to nowsze metody jego bezinwazyjnego powiększenia. Jedną z nich jest stosowanie kapsułek Fabulous Breasts, które zgodnie z informacjami przedstawionymi przez producenta, mają korzystnie wpływać na kondycję i wygląd piersi.

Czym jest Fabulous Breasts?

Pod tą dość skomplikowaną nazwą kryją się kapsułki (w jednym opakowaniu jest ich aż 90), które – według producenta – mają działać stymulująco na kobiece piersi, pobudzając w nich naturalne procesy wzrostowe. Należy od razu zaznaczyć, że Fabulous Breasts to tabletki powiększające piersi, które są suplementem diety a nie lekiem lub hormonem. Oznacza to, że jego aktywny czas działania może być znacznie dłuższy (pierwsze efekty po około 3 miesiącach), pamiętając przy okazji, że zawarte w nim składniki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

ABC suplementu, czyli skład tabletek

Skład suplementu Fabulous Breasts jest bardzo zróżnicowany. Każdy zawarty w nim składnik pochodzi z naturalnych źródeł i jest ukierunkowany przede wszystkim na wzrost objętości piersi.

 1. Nasiona Kopru – roślina, która jest niezwykle bogata we flawonoidy. Działają one podobnie do estrogenu, aczkolwiek – w przeciwieństwie do niego – nie są wytwarzane w organizmie kobiety. Dzięki temu ich stosowanie jest prawie tak samo skuteczne jak w przypadku klasycznych hormonów a one same są o wiele bezpieczniejsze dla ludzkiego ciała.
 2. Ekstrakt z Nasion Fenugreek – substancja niezwykle bogata w fitoestrogeny, czyli związki chemiczne pochodzenia roślinnego, które działają stymulująco w kontekście produkcji hormonów. Poza tym dzięki temu ekstraktowi piersi stają się o wiele pełniejsze i bardziej ujędrnione.
 3. Jagoda Saw Palmetto – pod tą dość oryginalną dla Polaków nazwą, kryje się niewielkie drzewko palmiaste z dużymi liśćmi i ogromnymi ciemnoczerwonymi owocami. W skład jagody wchodzą tak zwane fitosterole, które wykazują działanie antyoksydacyjne. Co więcej – to właśnie dzięki nim tkanki wchodzące w skład piersi znacznie wolniej się starzeją, co ma znaczenie w utrzymaniu ich prawidłowego kształtu.
 4. Korzeń Ziemniaka Meksykańskiego – substancja powszechnie wykorzystywana w walce z osteoporozą. Niemniej już jakiś czas demu dostrzeżono jej zalety w kontekście powiększania rozmiaru piersi. Korzeń Ziemniaka Meksykańskiego zawiera mnóstwo beta-karotenu i diosgeninu, dzięki którym rozmiar piersi znacznie się zwiększa.
 5. L-Tyrozyna – dobrze wszystkim znany, naturalnie występujący aminokwas. Odgrywa on bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Wpływa korzystnie na pracę nadnercza, przysadki mózgowej, tarczycy i wielu innych organów, regulujących poziom hormonów płciowych. Według niektórych źródeł, substancja ta może również wykazywać właściwości przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej.
 6. Wodorosty z Pacyfiku – bardzo istotny składnik preparatu, który – dzięki dużej zawartości znajdującego się w nim jodu – korzystnie wpływa na pracę tarczycy i wielu innych organów i tkanek. Warto też zaznaczyć, że atlantyckie wodorosty są bogate w wiele różnych substancji odżywczych, z których największą rolę odgrywają minerały.
 7. Trawa Owsa – mało znana w Polsce roślina, która mimo to jest bardzo cennym „magazynem” wielu różnych substancji odżywczych. Między innymi obfituje ona w saponiny, flawonoidy, minerały oraz alkaloidy, dzięki którym praca układu hormonalnego może odbywać się bez jakichkolwiek przeszkód. Działanie tego składnika skupia się przede wszystkim na pielęgnacji w/w układu, a nie tylko na jego stymulacji!
 8. Oset Blessed Herb – od dawna uważany za substancję odgrywającą ogromną rolę w produkcji żeńskich hormonów płciowych. Dzięki niemu rozrost piersi jest potęgowany poprzez zwiększoną zawartość estrogenu, która też gwarantuje jego skuteczność.
 9. Chmiel – roślina niezwykle ważna w kontekście zawartości flawonoidów. Jak inne, podobne składniki suplementu, również i ona korzystnie wpływa na rozrost tkanek znajdujących się wewnątrz kobiecych piersi.
 10. Korzeń Dong Quai – kolejny, bardzo ważny składnik suplementu, który – jak na azjatycką roślinę przystało – intensyfikowało apetyt na seks u wielu tamtejszych kobiet. Jego działanie i właściwości znane są już od kilku wieków, gdyż nawet wtedy powszechnie wykorzystywano je jako narzędzie do regulacji i stabilizacji kobiecych hormonów płciowych.
 11. Liść Damiana – krzew, którego działanie skupia się na prawidłowym funkcjonowaniu kobiecego układu hormonalnego. Roślina ta bogata jest w tak zwane fitochemikalia, czyli mówiąc prościej – substancje pochodzenia roślinnego, które sterują produkcją hormonów w organizmie kobiety.
 12. Ziele Matki Wort – mało znana, ale za to bardzo często spotykana roślina, którą można znaleźć zwłaszcza na obszarach przybrzeżnych i zalewowych (również w Europie). W skład wyciągu z tej niezwykłej rośliny wchodzi między innymi leonuryna, która oddziałuje stymulująco na pracę macicy i inne, związane z tym procesy.
 13. Ekstrakt z Korzenia Czarnej Kohorty – dobrze przebadana roślina, której działanie skupia się na regulacji poziomu wytwarzania kobiecych hormonów płciowych. I choć ekstrakt ten nie jest lekiem hormonalnym, to jednak wykazuje podobne, choć rzecz jasna ograniczone działanie na kobiece ciało.

Jak stosować suplement?

Fabulous Breasts powinno się stosować 3 razy dziennie, to jest w trakcie każdego posiłku (śniadanie, obiad, kolacja) po jednej tabletce. Każdą z nich należy popić dużą ilością wody. Nie należy „przyspieszać” działania suplementu diety poprzez wchłanianie podwyższonej liczby tabletek. Dlaczego? Ponieważ w takiej sytuacji nadmiar substancji czynnych zostanie i tak wydalony z organizmu. Co ważne – zjawisku temu mogą towarzyszyć powikłania w obrębie układu pokarmowego (np. niestrawność).

Obostrzenia dotyczące stosowania wyrobu

Fabulous Breasts to naturalny suplement diety, który nie wykazuje negatywnego działania na ludzki organizm. Niemniej, jeśli zostanie on użyty w nieodpowiedni sposób, może wywołać skutki uboczne, z których część może mieć bardzo poważny charakter.

 • Z suplementu nie powinny korzystać kobiety ciężarne i karmiące, gdyż zawarte w nim substancje czynne, mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie płodu lub jakość pokarmu. I choć nie przeprowadzono na ten temat rzetelnych badań, to jednak warto „dmuchać na zimne”.
 • Nie zaleca się stosowania suplementu u kobiet cierpiących na różne schorzenia w obrębie piersi, w tym na nowotwory. Opisywane stany chorobowe mogą się znacznie pogłębić u tych kobiet, które stosują dodatkową suplementację. Warto w tej kwestii skonsultować się z lekarzem specjalistą!
 • Produkt nie powinien być stosowany przez osoby młode, u których proces fizycznego dojrzewania jeszcze się nie zakończył. Zmiany w poziomie żeńskich hormonów płciowych mogą wpłynąć negatywnie na ten proces.
 • Z suplementu nie powinny korzystać osoby, których organizmy wykazują nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Zlekceważenie tego zakazu może być wręcz nieprzewidywalne w skutkach i – najczęściej – będzie się wiązać z silnymi odczynami alergologicznymi.

Uwaga! Opisywany produkt jest suplementem diety, co oznacza, że może być on stosowany wyłącznie jako dodatek i uzupełnienie dla niej. Nie należy traktować produktu jako zamiennika diety!

Podsumowanie

Fabulous Breasts to suplement diety, który na tle innych, podobnych produktów wyróżnia się bardzo zróżnicowanym składem. Zdecydowana większość zawartych w nim substancji czynnych wykazuje działanie podobne do żeńskich hormonów płciowych. Należy jednak pamiętać, że substancje te są pochodzenia naturalnego i można je spotkać w wielu owocach i warzywach.