Femin Plus - opinie


Femin Plus to kapsułki korzystnie wpływające na kobiece libido. Ich złożony, wszechstronny skład sprawia, że działają one nie tylko na odczucie pożądania i ogólnie pojęte życie seksualne, ale też na inne aspekty życia, w tym samopoczucie. W poniższym artykule sprawdzimy z czego składa się ten preparat, jak oddziałuje na organizm kobiety a także – jak powinno się go stosować i czy istnieje ryzyko powstania w związku z tym działań niepożądanych. Zaczynamy!

Opis działania Femin Plus

Femin Plus to suplement diety, który działa na organizm kobiety w sposób złożony i wielopłaszczyznowy.

 • Suplement wpływa na ukrwienie pochwy, dzięki czemu jest ona bardziej podatna na stymulację. Produkt ten gwarantuje zatem lepsze doznania podczas seksu, intensyfikując doznania i zwiększając odczucie orgazmu nawet u kobiet w okresie przekwitania.
 • Femin Plus jest wręcz stworzony dla kobiet w okresie menopauzy. Zawarte w nim składniki nie tylko zwiększają apetyt seksualny, ale też minimalizują negatywne doznania związane z przekwitaniem. Niektóre zawarte w preparacie środki redukują negatywne odczucia, takie jak uderzenia gorąca, zdenerwowanie, stres a nawet lęk.
 • Tabletki na libido korzystnie wpływają również na ukrwienie organizmu, spowalniają procesy starzenia i przyspieszają metabolizm. Zawarte w nich składniki działają kompleksowo na organizm kobiety, dbając o jej samopoczucie w każdej sferze życia.

Tabletki Femin Plus – skład

Femin Plus jest suplementem diety o bardzo szerokim, choć ukierunkowanym działaniu. Efekt ten zawdzięczamy naturalnym składnikom, które są całkowicie bezpieczne dla organizmu kobiety.

 1. L-arginina – to składnik wielu suplementów diety. Substancja ta jest odpowiedzialna za lepsze ukrwienie organizmu. W przypadku suplementu jej działanie jest ukierunkowane przede wszystkim na pochwę kobiety, dzięki czemu zapewnia jej o wiele lepsze doznania podczas stosunku. Ponadto l-arginina korzystnie wpływa też na nawilżenie pochwy, dzięki czemu jej stymulacja staje się o wiele bardziej komfortowa.
 2. Ekstrakt z liści damiana – to kolejna substancja, która korzystnie wpływa na nawilżenie pochwy. Oprócz tego, ekstrakt ten pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy kobiety. Dzięki temu że redukuje on odczucie stresu, wpływa też na zwiększenie libido. Nawiasem mówiąc, jest to jeden z najważniejszych składników aktywnych w całym preparacie.
 3. Ekstrakt z kozieradki – to kolejna substancja, która zresztą jest bardzo często spotykana w preparatach na kobiece libido. Wpływa ona korzystnie na kobiecy układ pokarmowy, przyspieszając procesy odpowiedzialne za wchłanianie składników odżywczych i metabolizm. Ekstrakt ten jest zresztą bardzo często stosowany jako afrodyzjak, gdyż podwyższa ciśnienie krwi, zwiększając pożądanie seksualne.
 4. Korzeń żeń-szenia – to naturalny antybiotyk. Działa korzystnie na układ nerwowy, jest odpowiedzialny za wzrost libido i wspomaga układ odpornościowy. Korzeń żeń-szenia jest znany na całym świecie jako źródło witamin i innych składników odżywczych.
 5. Ekstrakt z kakaowca – jest to substancja, która – podobnie zresztą jak i same kakao – bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie kobiety. Minimalizuje on skutki stresu, co automatycznie zwiększa pożądanie seksualne i wpływa na lepsze doznania podczas stosunku.
 6. Ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej – to kolejny produkt, który działa przede wszystkim na poprawę witalności i zwiększenie ilości energii. Substancja ta istotnie minimalizuje negatywne skutki okresu przekwitania.
 7. Ekstrakt z korzenia maca – to produkt dobrze znany wszystkim kobietom, które starają się o dziecko. Jest on ceniony przede wszystkim za skuteczne wspomaganie płodności. Poza tym zioło to odpowiedzialne jest za zwiększony apetyt na seks.
 8. Ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego – to substancja, która korzystnie wpływa na pamięć i – ogólnie – na układ nerwowy. Produkt ten jest również zbawienny dla krążenia w organizmie, co ma istotne znaczenie w zwiększeniu intensywności libido i przeżywania aktu seksualnego.
 9. Ekstrakt z pieprzu czarnego – działa podobnie jak ekstrakt z miłorzębu, wpływając korzystnie zarówno na sam układ nerwowy, jak i na kobiece libido.

Oprócz powyższych składników. Femin Plus zawiera również cynk, żelazo a także witaminę E i witaminę B6.

Stosowanie suplementu

Suplement diety Femin Plus jest produktem w pełni naturalnym. Oznacza to, że jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia. Niemniej – tak jak w przypadku każdego suplementu – należy stosować go według określonych założeń, wcześniej zdefiniowanych przez producenta.

Zaleca się, by w ciągu dnia spożywać dwie kapsułki suplementu – jedną rano a drugą wieczorem. Pierwszą kapsułkę spożywamy tuż po śniadaniu a drugą po kolacji. Każdorazowe zażycie preparatu powinno wiązać się ze spożyciem dużej ilości wody. Działa ona jak rozpuszczalnik, dzięki czemu przyspiesza proces wchłaniania się substancji aktywnych zawartych w suplemencie diety.

Tabletki na libido nie powinny być stosowane w nadmiarze. Zbyt duża liczba wchłoniętych składników czynnych może doprowadzić do nadpobudliwości i rozregulowania kobiecej gospodarki hormonalnej. Nie należy też łączyć suplementu z alkoholem, który – spożywany w dużych ilościach – może potęgować działanie preparatu.

Przeciwwskazania

Femin Plus nie powinien być stosowany w następujących przypadkach:

 1. U kobiet w ciąży i karmiących – składniki zawarte w preparacie mogą przenikać bezpośrednio do mleka matki, bądź też wpływać na płód. Jeśli stosowanie Femin Plus jest w tym okresie niezbędne, należy przed podaniem pierwszej dawki koniecznie skontaktować się z lekarzem – specjalistą.
 2. U dziewcząt niepełnoletnich, które aktualnie przeżywają czas dorastania. Składniki zawarte w suplemencie mogą opóźnić, bądź przyspieszyć cykl miesiączkowy. Mogą też one – w niektórych przypadkach – zakłócić prawidłowy cykl rozwoju organizmu dziewczyny.
 3. U kobiet wykazujących nadwrażliwość na niektóre składniki znajdujące się w preparacie. Nadwrażliwość ta może w krótkim czasie doprowadzić do powstawania stanów uczuleniowych i alergicznych, których wystąpienie powinno być od razu zgłoszone do lekarza.

Skutki uboczne stosowania

Tabletki na libido składają się wyłącznie z naturalnych substancji, których oddziaływanie na kobiecy organizm nie jest tak opresyjne, jak w przypadku tradycyjnych leków. Mimo to, w niektórych sytuacjach mogą pojawić się działania niepożądane, które wywołane są nieprawidłowym przyjmowaniem specyfiku.

Do najczęstszych działań niepożądanych zaliczamy te związane z przyjęciem nadmiernej ilości preparatu. Są to przede wszystkim wymioty i wahania nastroju, które – niejednokrotnie – mają podłoże hormonalne. Tak jak było to wspomniane wcześniej, nieodpowiednie przyjmowanie suplementu może też wiązać się z reakcjami uczuleniowymi, lub też z gwałtownym zintensyfikowaniem działania preparatu.

Podsumowanie i ocena

Femin Plus jest suplementem diety o bardzo złożonym i szerokim działaniu. Dzięki temu mogą z niego korzystać w zasadzie wszystkie kobiety, które ukończyły 18 rok życia. Co ważne, preparat może oddziaływać również na inne sfery ich życia. Z pewnością zredukuje on dolegliwości związane z przekwitaniem a więc rozdrażnienie, uderzenia gorąca itd. Poza tym każda kobieta stosująca ten suplement z pewnością odczuje poprawę samopoczucia, związaną z większą ilością energii.

Niestety, pierwsze efekty stosowania preparatu można zauważyć dopiero po kilku tygodniach. Pod żadnym pozorem nie należy jednak samodzielnie zwiększać dziennej porcji, w celu „przyspieszenia” działania preparatu.