Femmax - Opinie


Kobiece libido to temat rzeka. Praca nad nim jest zadaniem zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Niestety jego poziom nie zawsze jest satysfakcjonujący. W takiej sytuacji należy wprowadzić suplementy diety lub indywidualnie dobrane leki. Femmax należy do pierwszej grupy produktów. W niniejszym artykule przeanalizujemy jego działanie, skład i – na podstawie uzyskanych wyników – dowiemy się, czy naprawdę jest on skuteczny.

Opis produktu – najważniejsze informacje o suplemencie

Femmax jest suplementem diety, którego działanie – według producenta – opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach. Produkt ma działać w sposób wielopłaszczyznowy, co jest zasługą oryginalnego składu o którym napiszemy poniżej.

Stosowanie suplementu ma przełożyć się na zwiększone libido i intensywniejszy popęd seksualny. Jest to środek skierowany wyłącznie do kobiet i – co również jest istotne – nie jest on produktem hormonalnym. Jego stosowanie nie wymaga konsultacji z lekarzem, poza wyjątkowymi sytuacjami związanymi z nadwrażliwością na składniki suplementu.

Działanie preparatu Femmax

Femmax to tabletki na libido, które działają na czterech różnych płaszczyznach. Producent zagwarantował działanie suplementu na każdej z nich. Oto one:

 1. Zwiększone libido – suplement diety istotnie zwiększa ochotę na seks. Ma to oczywiście przełożenie na satysfakcję w życiu intymnym, której poszukuje każda kobieta. Femmax ma intensyfikować popęd seksualny, zwiększając jednocześnie działanie receptorów odpowiedzialnych za wzmocnienie pożądania i orgazmu. Stosowanie suplementu ma pomóc również w osiągnięciu tak zwanego orgazmu wielokrotnego.
 2. Dłuższy i intensywniejszy orgazm – to skutek stosowania suplementu, o którym pisaliśmy już w powyższym akapicie. Dłuższy orgazm to nie tylko szansa na lepsze pożycie w łóżku, ale też większe pragnienie przeżycia kolejnych, cudownych momentów w życiu intymnym. Femmax to suplement, który wspiera kobietę również na tym polu.
 3. Większa witalność – w skład suplementu wchodzą również substancje pomocnicze. Ich rola w zapewnianiu kobiecie odpowiedniej witalności jest wręcz ogromna. Dzięki temu przeżycia kobiety będą jeszcze intensywniejsze a ona sama otrzyma dodatkową dawkę energii, która będzie niezbędna w osiąganiu kolejnych bram rozkoszy.
 4. Łatwiejsze i szybsze osiąganie orgazmu – to kolejny efekt stosowania suplementu Femmax. Zawarte w preparacie substancje nie tylko dodają energii, ale przede wszystkim wzmacniają kobiecy organizm, dzięki czemu może ona przeżyć jeszcze więcej.

Femmax – skład suplementu diety

Jak na standardowy suplement diety przystało, Femmax oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Dzięki temu jego działanie jest jeszcze skuteczniejsze. W skład kapsułek wchodzi m.in.:

 • Imbir – to dobrze wszystkim znana roślina, która nie tylko rozgrzewa organizm, ale też pobudza organy płciowe do intensywniejszego działania. W medycynie chińskiej jest uważany za afrodyzjak, skutecznie poprawiający jakość życia seksualnego. Należy również podkreślić jego wyjątkowy aromat, co ma istotne znaczenie w kontekście smaku samych kapsułek.
 • Ziele Damiana – ekstrakt z tej niezwykłej, choć mało znanej rośliny, jest od wieków znany jako afrodyzjak. Substancja ta intensyfikuje pożądanie, wzmacnia organizm i przede wszystkim wpływa na układ hormonalny, pobudzając go do wydajniejszego działania. Ekstrakt sprawi, że życie seksualne wejdzie na dotychczas nieosiągalny poziom.
 • Muira Pauma – ekstrakt z tej rośliny jest najważniejszym, czynnym składnikiem suplementu diety. Pochodzi ona z dalekiej Amazonii, gdzie jest uważana za bardzo silny afrodyzjak. Substancja ta działa pobudzająco (przede wszystkim na kobiety) i stymulująco. Poza tym ludzkość korzysta z jej dobrodziejstw już od wielu lat. Przykładowo tamtejsi Indianie wykorzystywali ją w celach wzmacniających, zapobieganiu problemów z potencją a nawet w walce z reumatyzmem i łysieniem. Europejczycy odkryli tą roślinę dopiero w roku 1920. Co ciekawe, ekstrakt z tej rośliny był już obiektem wielu badań dotyczących kobiecej sprawności seksualnej.

W składzie Femmax znajduje się również: l-arginina, niacyna, ekstrakt z tribulus terrestris, żeń-szeń amerykański, syberyjski, koreański, cynk, ekstrakt z liści karczocha

Uwagi dotyczące stosowania preparatu

Choć opisywane tabletki na libido są produktem w pełni naturalnym, należy stosować je według ścisłych zaleceń producenta. W przeciwnym razie efekt ich wchłaniania może być zupełnie odwrotny do oczekiwanego. Jak zatem należy stosować preparat?

 1. Femmax jest suplementem diety. Oznacza to, że nie można go stosować jako jej substytut. Produkt ma być wyłącznie uzupełnieniem codziennej, odpowiednio zmodyfikowanej diety. Kuracja suplementem powinna być podparta zdrowym stylem życia i zmianą nawyków żywieniowych. Zaleca się też, by w trakcie jej trwania dbać o odpowiednią ilość aktywności fizycznej.
 2. Suplement można zażywać na dwa sposoby – tuż przed stosunkiem, albo codziennie. W pierwszym przypadku należy stosować suplement na 30 – 60 minut przed współżyciem. W drugim przypadku codziennie, najlepiej rano. Spożywając nawet najmniejszej porcji suplementu należy pamiętać o popiciu go dużą ilością wody. Działa ona niczym rozpuszczalnik, przyspieszając proces wchłaniania zawartych w nim składników aktywnych.
 3. Nadmiar zawartych w suplemencie składników jest wydalany z organizmu. Dlatego stosowanie preparatu w nadmiernych ilościach, nie przyspieszy efektu kuracji. Wręcz przeciwnie – takie zachowanie może doprowadzić do szeregu problemów trawiennych, w tym do niestrawności i nieżytu żołądka.

Przeciwwskazania do stosowania preparatu

Femmax to tabletki na libido, które – jak wykazaliśmy w poprzednich akapitach – opierają się na naturalnych substancjach aktywnych. Mimo to istnieją przeciwwskazania co do jego stosowania.

 • Z suplementu nie powinny korzystać kobiety w wieku poniżej 18 lat. Niektóre zawarte w nim składniki oddziałują bezpośrednio na układ hormonalny, co u osób nieletnich może doprowadzić do szeregu powikłań. Poza tym produkt nie jest przeznaczony dla mężczyzn!
 • Badania nie wykazały, by stosowanie suplementu wraz z alkoholem prowadziło do jakichkolwiek powikłań. Niemniej zaleca się, by nie łączyć go z nadmiarem alkoholu, który – w niektórych przypadkach – może zintensyfikować działanie produktu. Preparat nie powinien być też zażywany z większością tak zwanych używek (np. z kawą), gdyż może wywołać nadmierne działanie pobudzające.
 • Suplementu nie powinny stosować panie nadwrażliwe na jego niektóre składniki. Jeśli taka nadwrażliwość występuje, przed zażyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.
 • Produkt nie może być spożywany przez kobiety będące w ciąży, w trakcie połogu, lub karmiące piersią. Istnieje ryzyko, że substancje czynne zawarte w preparacie, mogą przeniknąć do płodu, bądź mleka matki.
 • Z suplementu powinny zrezygnować panie, które korzystają z innych terapii hormonalnych. Jeśli mimo to zachodzi potrzeba zastosowania preparatu, warto skonsultować ją z lekarzem specjalistą.

Uwaga! Jeśli spożycie tabletek wywołało jakiekolwiek reakcje niepożądane, suplement należy odstawić i – jeśli one nie miną – najlepiej skonsultować je z lekarzem.

Ogólna ocena i podsumowanie

Femmax to tabletki na popęd seksualny, które są w pełni bezpieczne dla kobiety i jednocześnie wykazują wysoką skuteczność działania. Warto je polecić wszystkim kobietom, aczkolwiek należy zwrócić szczególną uwagę na występujące przeciwwskazania. Z suplementu mogą korzystać wszystkie Panie, którym zależy na podwyższeniu jakości swego życia seksualnego. Podsumowując, Femmax jest produktem sprawdzonym. Co ważne – jego składniki aktywne zostały już wcześniej dokładnie przebadane.