Hairvity - opinie i recenzja


Hairvity to suplement diety, który posiada recepturę skupioną na składnikach posiadających pozytywny wpływ na wygląd włosów oraz skóry. Preparat zawiera kompleks witamin z grupy B, takich jak biotyna czy niacyna, a także witaminę A, które pomagają skórze zachować piękny i zdrowy wygląd. Witamina C wspiera odpowiednią produkcję kolagenu i ochrania komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym.

Opis produktu

Hairvity to suplement diety, którego zadaniem – zgodnie z informacjami podanymi przez producenta – jest wzmocnienie włosów nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz. Suplement ten wyróżnia się niepowtarzalną formułą kolagen + amino-complex, dzięki której (przynajmniej w teorii) wzmacniana jest struktura samego włosa, ale i skóry w obrębie której mają miejsce wszystkie fazy jego cyklu życia.

Zadanie suplementu  jest przede wszystkim odnowa oraz wzmocnienie włosów. Suplement ten uelastycznia włosy, a także posiada działanie odtruwające. Cysteina pozytywnie wpływa na strukturę włosa. Skrzyp jest źródłem krzemionki oraz minerałów, które są niezbędne dla zdrowia włosów. Odpowiednio dobrany skład nadaje połysku, wzmacnia i zapobiega wypadaniu włosów. Po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania wspomnianego preparatu, w znaczący sposób poprawia się ich elastyczność i zdrową struktura.

Działanie Hairvity

Składniki, które są zawarte w suplemencie Hairvity wpływają na elastyczność oraz wzmacniają strukturę włosa. Powstrzymują włosy przed ich łamliwością, wypadaniem, jak również i rozdwajaniem się końcówek.

Istotny wpływ na wypadanie włosów oraz łysienie posiada skrzyp polny. Biotyna z kolei świetnie wspomaga wzrost włosów. Witaminy odżywiają i naprawiają wszystkie elementy włosa – od cebulek aż po ich końce. Skład suplementu sprawia, że włosy stają się znacznie silniejsze oraz o wiele szybciej rosną. Ponadto ich wypadanie widocznie zmniejsza się. Jest to niezwykle ważne, bowiem każdego dnia tracimy ponad 100 włosów. Na pojawienie się nowych cebulek z kolei trzeba czekać nawet kilka miesięcy. W takim wypadku wypadanie włosów oraz łysienie może być znaczące. Hairvity to przede wszystkim suplement, który dostarcza włosom kompleks witamin.

Skład suplementu

Hairvity to tabletki na wzmocnienie włosów, które wyróżniają się bardzo bogatym składem. W związku z tym, że są one wchłaniane doustnie, działają one na cały organizm człowieka, a nie jedynie na jego włosy. Substancje aktywne zawarte w preparacie, to przede wszystkim:

 1. Kolagen – działa przede wszystkim na skórę, w obrębie której znajdują się mieszki włosowe. Dzięki kolagenowi spada ryzyko „niekontrolowanego” wypadnięcia mieszka, wystąpienia w nim stanu zapalnego, ale też zwiększa się spoistość włosa, zwłaszcza w jego warstwie zewnętrznej.
 2. Aminokwasy – w skład produktu wchodzą różne aminokwasy, które przede wszystkim są odpowiedzialne za wsparcie procesów odpowiedzialnych za regenerację włosa. Do tej grupy należą przede wszystkim L-cysteina, L-ieucyna, L-walina, L-lizyna i L-metionina. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że każda z tych substancji to odrębne cegiełki, za pomocą których zbudowana jest struktura włosa.
 3. Witamina C – to naturalny antyoksydant. Substancja ta nie tylko spowalnia procesy procesy utleniania poszczególnych tkanek (w tym przypadku skory i jej wytworów), ale też działa przeciwzapalnie, ograniczając ryzyko przedwczesnego wypadania włosów. Warto podkreślić, że stany zapalne mieszków włosowych, to jedne z najczęściej spotykanych przyczyn szybkiego łysienia.
 4. Żelazo – substancja ta jest odpowiedzialna za prawidłowe i optymalne dotlenienie wszystkich komórek ciała. Wprowadzenie żelaza do diety, przekłada się na lepsze odżywienie skóry głowy, co oczywiście wiąże się z lepszą kondycją rosnących w jej obrębie włosów. Mikroelement ten jest odpowiedzialny za wiązanie tlenu wewnątrz krwi.
 5. Witamina B6 – to substancja, która jest odpowiedzialna za prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych wewnątrz organizmu. Stosowana w suplementach na wzmocnienie włosów, skutecznie usuwa ze skóry toksyny, które bardzo często wywołują powstawanie stanów zapalnych w obrębie cebulek i mieszków włosowych. Co ważne – witamina ta działa na cały organizm, przez co jej stosowanie w ramach suplementu Hairvity, korzystnie wpływa na ogół naszego samopoczucia.
 6. Witamina B2 – to substancja, która wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego. Poza tym jest ona odpowiedzialna za optymalną zawartość czerwonych krwinek, dzięki którym skóra głowy jest znacznie lepiej ukrwiona i – co istotne – znacznie bardziej odżywiona.
 7. Witamina B1 – jest to substancja, bez której nie ma mowy o prawidłowym przebiegu wszystkich procesów metabolicznych, które zachodzą w obrębie organizmu człowieka. Witamina ta odpowiedzialna jest między innymi za usuwanie nadmiaru toksyn, które – ze względu na specyfikę skóry głowy – mogłyby odkładać się w obrębie włosów i ich cebulek. Pośrednim skutkiem działania witaminy B1, jest optymalizacja pracy serca.

Ponadto w składzie znajduje się również: MSM, ekstrakt ze skrzypu polnego, niacyna, kwas pantotenowy, witamina A, kwas foliowy, biotyna, witamina D3, witamina B12.

Jak stosować, czyli na co zwrócić uwagę podczas korzystania z suplementu?

Hairvity to suplement diety na wypadanie włosów, którego skuteczność zależy przede wszystkim od odpowiedniego stosowania. W tym celu, warto zapoznać się z zaleceniami producenta lub lekarza. Zgodnie z ulotką informacyjną, osoba stosująca suplement powinna w ciągu dnia spożywać dwie kapsułki, które stosuje się tuż po posiłku. Należy przy tym pamiętać, by każda spożyta pigułka, była obficie popita wodą. Dzięki temu mamy pewność, że zawarte w niej substancje aktywne, rozpuszczą się w naszym organizmie jeszcze szybciej.

Osoby stosujące suplement Hairvity, powinny również zwrócić uwagę na kilka istotnych faktów:

 • nie należy spożywać większej dawki suplementu, niż ta, którą zalecił producent lub lekarz; nadmiar substancji aktywnych nie spotęguje efektu wzmocnienia włosa, lecz najprawdopodobniej doprowadzi do reakcji alergicznych i dermatologicznych,
 • Hairvity to suplement diety, a nie cudowny lek na wypadanie włosów; jego skuteczność jest w dużej mierze uzależniona od diety osoby stosującej suplementację, jej trybu życia, stosowanej higieny skóry głowy itd.,
 • produkt nie może być stosowany jako zamiennik odpowiednio zbilansowanej diety, lecz raczej jako jej uzupełnienie; dzięki temu mamy pewność, że zadziała on w pełni skutecznie i nie wywoła skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Hairvity to suplement diety, który – choć w pełni bezpieczny dla zdrowia – posiada pewne przeciwwskazania dotyczące jego stosowania.

 1. Produktu nie powinny stosować osoby, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. W przeciwnym razie ich obecność może doprowadzić do powstania reakcji alergicznych, które najczęściej będą miały etymologię dermatologiczną.
 2. Z suplementu nie powinny korzystać te osoby, które cierpią na różne schorzenia dermatologiczne. Dotyczy to zwłaszcza tych osób, które uległy poparzeniom lub w inny sposób uszkodziły tkankę skórną w okolicach głowy.
 3. Stosowanie suplementu u osób intensywnie łysiejących, powinno mieć charakter wyłącznie pomocniczy. Bardzo często zdarza się, że za łysienie odpowiedzialne są mechanizmy, które nie mają wiele wspólnego z kondycją skóry lub – ogólnie – dermatologią.
 4. Produktu nie powinno się łączyć z innymi suplementami na porost włosów. Zwłaszcza dotyczy to substancji, które są bezpośrednio nakładane na skórę głowy (kremy, maseczki, żele itd.).
 5. Z suplementu nie powinny korzystać kobiety w ciąży i panie, które właśnie karmią piersią. Nie istnieją badania, które jasno określiłyby jakikolwiek wpływ zawartych w produkcie substancji aktywnych, na dziecko nienarodzone lub na noworodka.

Jeśli stosowanie suplementu jest w wyżej wymienionych przypadkach konieczne, należy się skonsultować z lekarzem dermatologiem.

Informacje dodatkowe

W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek suplementu. Ilość ta wystarczy, by zapewnić sobie 30 dniową „kurację” wzmacniającą włosy. Cena jednego opakowania waha się w okolicach 40 – 60 złotych i jest uzależniona od wielu czynników, w tym od marży naliczonej przez sprzedawcę. Produkt warto nabywać wyłącznie poprzez sprawdzone strony, to jest przez witrynę producenta lub rzetelne apteki. Dzięki temu mamy pewność, że zakupiony przez nas suplement, jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia.

Pierwsze efekty stosowania suplementu, widać mniej więcej dopiero po 30 dniach pierwszego spożycia.

Opinie dotyczące Hairvity

Zdecydowana większość użytkowników, bardzo pozytywnie odniosła się do kwestii stosowania suplementu Hairvity. Tylko niektórzy narzekają, że efekty jego stosowania mogłyby być bardziej zauważalne. Co ważne: i jedni i drudzy zgadzają się ze sobą, co do kosztu zakupu produktu.

Podsumowanie

Hairvity to suplement na wypadanie włosów, dzięki któremu włosy zostaną lepiej odżywione, a proces niekontrolowanego łysienia zostanie przynajmniej częściowo zahamowany. Ze względu na swój skład, produkt ten warto polecić każdemu, niezależnie od płci i wieku. Należy przy tym pamiętać, że z suplementu mogą korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.