iBright - Recenzja i opinie


iBright przeznaczony jest do samodzielnego wybielania zębów w domu. Cechą charakteryzującą zestaw iBright jest szybki efekt wybielenia zębów. Cały proces zamyka się w 5 lub 7 dniach, podczas których należy wykonać od 2 do 3 sesji w zależności od wybranego wariantu.  Jak działa i jak stosować – recenzja i opinie zestawu wybielającego iBright.

iBright – opis produktu

iBright to wysoko skuteczny zestaw wybielający zęby. Picie kawy, herbaty, czerwonego wina czy palenie papierosów prowadzi do powstawania osadu oraz przebarwień. Żel wchodzący w skład zestawy pozwala zredukować przebarwienia o nawet kilka tonów.
Zestaw zawiera:

  • 5-watową lampę LED,
  • żel do wybielania zębów 15ml,
  • silikonową nakładkę na zęby,
  • sprej oczyszczająco-przygotowujący,
  • 5 chusteczek wybielających z fluorem

Jak działa iBright?

Kluczowym składnikiem żelu jest nadboran sodu oraz hydroksyapatylowe kryształki. Podczas procesu wybielania uwalniany jest aktywny tlen, który skutecznie usuwa przebarwienia z płytki nazębnej. Kompleksowa kuracja wybielająca rozłożona jest na 2-3 sesje w przeciągu jednego tygodnia. Efekty są znaczenie szybsze niż w przypadku stosowania past wybielających. Warto dodać, że nie wymaga wielogodzinnego zakładania nakładek, a cały zabieg wybielający przeprowadzisz w domu.

Jak stosować iBright?

Przed rozpoczęciem wybielania należy oczyścić zęby środkiem dołączonym do zestawu. Dokładnie oczyść powierzchnię zębów z każdej strony. Następnie nałóż żel iBright na dolną i górną nakładę. Umieść nakładkę pomiędzy zębami i rozpocznij naświetlanie lampą LED. Urządzenie naświetla przez okres 10 minut po czym automatycznie się wyłącza. Jeśli chcesz przeprowadzić dłuższą sesję włącz ponownie lampę.

Sesje wybielające można wykonywać w 2 wariantach:

  1. 5 dniowy: pierwszego dnia sesja wybielająca trwa 30 minut, piątego 20 minut.
  2. 7 dniowy: pierwszego dnia sesja trwa 30 minut, czwartego i siódmego po 10 minut.

Skuteczność i trwałość efektów

Stosowanie nakładek oraz naświetlanie zębów specjalnie zaprojektowaną lampą daje świetne rezultaty. Większość już po 2-3 sesjach w opisanych wariantach uzyskuje zadowalające efekty. Odcień bieli jaką można uzyskać przez stosowanie iBright zależy oczywiście od nasilenia przebarwień.

Ta metoda jak i każda inna – włącznie z wybielaniem u stomatologa – nie daje trwałych efektów. To jak długo utrzymasz piękne lśniące zęby zależy od tego jak o nie zadbasz. Picie kawy, czerwonego wina oraz używki to kilka z przykładów, które powodują przebarwienia. Według badań przeprowadzonych przez ekspertów marki iBright średnio po 5 dniach możliwe jest wybielenie zębów o 8-12 odcieni.

Cena i dostępność iBright

Kompletny zestaw kosztuje 200 złotych. Niestety nie istnieje możliwość zakupy samego środka wybielającego. Po kuracji zostanie nam sprawna lampa, która mogłaby być w przyszłości ponownie użyta, gdyby producent zdecydował się na osobną sprzedaż żelu iBright. Pomimo, tego nie ma co narzekać, bo cena za zestaw nie jest wygórowana.

Produkt można kupić bezpośrednio ze strony producenta lub na portalach aukcyjnych. Polecamy skorzystać z oficjalnego kanału sprzedaży. Zapłacimy nie wiele więcej, a mamy pewność oryginalności. Co więcej w razie nie sprawnego urządzenia czy innych problemów będzie łatwiej reklamować i wymienić urządzenie na sprawne.

Przeciwskazania

iBright jest bezpiecznym produktem i nie wywołuje skutków ubocznych u zdrowych osób. Nie jest natomiast zalecany kobietom w ciąży oraz karmiących piersią. W przypadku dolegliwości chorobowych, przed stosowaniem należy skonsultować się ze specjalistą. Wybielanie zębów wymaga nienagannego stanu uzębienia – warto wcześniej skonsultować wybielanie ze stomatologiem.

iBright – Opinie

Naszym zdanie iBright jest produktem godnym zainteresowania. Wybielanie zębów możesz wykonać całkowicie w domu co z pewnością jest znacznym atutem. Koszt 200 złotych również nie wydaje się wygórowany dodając, że zabieg w gabinecie możesz kosztować 2-3x więcej. Szkoda jednak, że producent nie oferuje opcji zakupu samych środków wybielających bez lampy, która mogła by być w przyszłości ponownie wykorzystana.

W opinii klientów po 7 dniowej kuracji zęby stają się wyraźnie bielsze. Szczególnie ceniany jest za szybkość działania. Przeglądając przeróżne fora, przeważają pochlebne opinie. Ponadto, w niewielu przypadkach dochodzi do podrażnienia dziąseł czy innych komplikacji spowodowanych stosowaniem iBright. Czekamy na wasze komentarze odnośnie tego produktu.