Libido Fem - opinie i recenzja


Libido Fem to suplement diety, odpowiedzialny za wspieranie procesów związanych z kobiecym libido. Preparat ten ma formę kapsułek, dzięki czemu łatwo wchłania się do organizmu i jednocześnie można go łatwo dozować. W poniższym artykule przeanalizujemy skład tego produktu, jego działanie, przeciwwskazania co do jego stosowania i ewentualne skutki uboczne.

Opis działania preparatu

Libido Fem jest kompleksowym suplementem diety, wykazującym działanie holistyczne. Produkt ten działa wielopłaszczyznowo na kobiecie libido.

  1.  Sprzyja zwiększeniu popędu seksualnego u kobiet, dzięki czemu minimalizuje on skutki uboczne pojawiające się w okresie menopauzy, ciąży i karmienia piersią. Efekt ten uzyskano dzięki szerokiej gamie naturalnych składników.
  2. Korzystnie wpływa na kobiecy kobiety układ hormonalny, wspierając procesy odpowiedzialne za pożądanie, aktywność seksualną i – przy okazji – wzmacnia organizm kobiety, dodając jej sił.
  3. Zwiększa przyjemność czerpaną z seksu, poprawiając jednocześnie wszystkie parametry funkcjonowania organizmu. Efekt ten uzyskuje się zwłaszcza dzięki regulacji procesów odpowiedzialnych za odpowiednią ilość wytwarzanych hormonów płciowych.
  4. Poprawia samopoczucie, zarówno poprzez wzrost witalności życiowej i komfortu życia, jak również poprzez pobudzenie funkcji seksualnych. Jest to możliwe dzięki naturalnym składnikom zawartym w preparacie. Nawiasem mówiąc, jest to suplement idealny dla kobiet w okresie menopauzy.

Skład preparatu

Libido Fem to suplement diety o dość ubogim składzie. Składa się on bowiem z dwóch substancji – wyciągu z nasion kozieradki pospolitej i masy. Oto krótka charakterystyka obydwu produktów.

Libifem (ekstrakt z kozieradki)

Ekstrakt z kozieradki to substancja, którą pozyskuje się w trakcie złożonych i zaawansowanych procesów ekstrakcyjnych. Istotną substancją czynną są tu glikozydy, które stanowią aż 50 procent składu ekstraktu. Substancje te odgrywają ogromną rolę w organizmie, usprawniając procesy metaboliczne, również w obrębie układu pokarmowego.

Powyższy ekstrakt był poddawany wielu istotnym badaniom, z których jednoznacznie wynikało, że intensyfikuje on kobiecie libido. Działa on poprzez wzrost popędu płciowego, chęć na zintensyfikowanie kontaktów seksualnych i wzrost przyjemności ze samego aktu seksualnego. Badania te przeprowadzono na grupie 80 zdrowych kobiet, które już po około 8 miesiącach stosowania produktu, przestały narzekać na swoje życie seksualne.

Ekstrakt z kozieradki odgrywa również ogromną rolę w kontekście gospodarki hormonalnej kobiecego organizmu. Dzięki niemu poziom testosteronu i estrogenów wreszcie się stabilizuje. Co ważne, efekt ten widać o kobiet w różnym wieku, w tym też w trakcie menopauzy. Ponadto ekstrakt z kozieradki pomaga w łagodzeniu objawów menopauzy, w tym charakterystycznych uderzeń gorąca, nocnych potów i drażliwości.

Maca

Roślina uprawiana w Peru, w której ceni się przede wszystkim korzeń. Jest on źródłem wielu witamin i składników odżywczych, które wykazują zbawienne działanie dla naszego organizmu. Maca działa w sposób wielopłaszczyznowy. W swoim składzie zawiera ona alkaloidy, które odpowiedzialne są za poprawę życia seksualnego i wzrost płodności.

Tabletki na libido zawierają w swoim składzie macę głównie ze względu na fakt, iż jest ona w pełni naturalnym afrodyzjakiem. Pobudza ona układ płciowy i krwionośny, co przedkłada się nie tylko na większe pożądanie, ale przede wszystkim na intensywniejsze orgazmy. Nawiasem mówiąc, maca chroni również przed stresem, co również ma istotne znaczenie w kontekście utrzymania popędu seksualnego na określonym poziomie.

Maca jest w szczególności polecana tym kobietom, które weszły w okres menopauzy i przekwitania. Dzięki niej objawy wynikające ze specyfiki tego okresu zostają znacznie złagodzone. Maca wpływa też na gospodarkę hormonalną, zwiększając jednocześnie produkcję niektórych hormonów, w tym – progesteronu i estrogenu. Wyciąg z macy pomaga również w stabilizacji produkcji hormonów FSH i LH, dzięki czemu charakterystyczne uderzenia gorąca i ogólne rozdrażnienie nie są już aż tak dotkliwe.

Stosowanie produktu

Tabletki na popęd seksualny należy stosować dwa razy dziennie, za każdym razem spożywając jedną tabletkę. Pierwszą kapsułkę należy spożywać zaraz po śniadaniu, gdy procesy odpowiedzialne za wchłanianie substancji odżywczych i metabolizm są najsilniejsze. Kolejną kapsułkę należy spożyć wieczorem, najlepiej tuż po kolacji. Za każdym razem należy popijać dużą ilością wody, która w tym przypadku działa jak rozpuszczalnik i przyspiesza wchłanianie substancji zawartych w preparacie.

Podczas stosowania produktu należy zwrócić uwagę na fakt, że jest on jedynie suplementem diety. Oznacza to, że nie można stosować go zamiennie, jako substytut odpowiednio zbilansowanej, całościowej diety. Efekty stosowania suplementu widać już po kilku tygodniach regularnego przyjmowania. Należy pamiętać, że wraz z suplementem warto stosować szeroko zakrojoną aktywność fizyczną, dzięki której jego składniki zintensyfikują swoje działanie.

Przeciwwskazania do stosowania

Libido Fem to suplement diety na popęd seksualny, który w całości składa się z substancji naturalnych. Mimo to istnieją przeciwwskazania co do jego stosowania.

  1. Nie powinny go stosować kobiety nieletnie, które są jeszcze na etapie aktywnej fazy dojrzewania. Składniki zawarte w preparacie mogą doprowadzić do powstania szeregu powikłań na tle hormonalnym, co w konsekwencji może doprowadzić do wielu chorób i schorzeń.
  2. Z suplementu nie powinny korzystać osoby nadużywające alkoholu. Niewielkie jego ilości nie powodują niebezpiecznych interakcji z preparatem, ale jego nadmiar może doprowadzić zwiększenia intensywności działania suplementu.
  3. Produkt nie powinien być zażywany przez osoby, które wykazują nadwrażliwość na niektóre składniki suplementu, a zwłaszcza na wyciąg z kozieradki. W przeciwnym razie u takich osób mogą się pojawić skłonności alergiczne, z którymi jak najszybciej należy zgłosić się do lekarza.
  4. Zaleca się, by z suplementu nie korzystały kobiety w ciąży i karmiące! Na chwilę obecną nie zrealizowano badań dotyczących skutków działania Libido Fem na ww. kobiety.

Skutki uboczne

Stosowanie preparatu na popęd seksualny zgodnie z zaleceniami nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. W przypadku nieodpowiedniego stosowania suplementu mogą się pojawić nudności i wymioty, a także reakcje uczuleniowe i alergiczne, które mogą być efektem nadmiernego stosowania preparatu, bądź też jego spożywania w sytuacji nadwrażliwości na jego składniki.

Ogólna ocena tabletek

Libido Fem jest suplementem diety o bardzo szerokim, lecz jednocześnie ukierunkowanym działaniu. Choć jest on przeznaczony dla kobiet nieczerpiących przyjemności z aktywności seksualnej, to działa również na inne układy w organizmie kobiety. Ze względu na obecność wyciągu z kozieradki, te oryginalne pigułki wspomagające popęd seksualny mogą również przyspieszać trawienie, działać ochronnie na układ pokarmowy i jednocześnie – w niewielkim stopniu – wpływać na redukcję masy ciała.

Podsumowanie

Libido Fem to tabletki na zwiększenie pożądania u kobiet, których działanie nie koncentruje się wyłącznie na sferze seksualnej. Ich szeroki skład sprawia, że wpływają one również na poprawę samopoczucia, spowolnienie oksydacji tkanek i złagodzenie objawów towarzyszących przekwitaniu. Produkt ten warto polecić każdej kobiecie!