Libido Theraphy opinie


Zmniejszające się libido to – można powiedzieć – jedno z wielu nieoczywistych schorzeń dzisiejszych czasów. Dlaczego „nieoczywistych”? Ponieważ co prawda każdy zdaje sobie sprawę z wystąpienia tego problemu, ale mało kto odnosi go do siebie, a zwłaszcza – do zmiany swojego stylu życia. Libido Therapy to przeznaczony dla kobiet suplement diety, którego działanie opiera się na naturalnych mechanizmach pobudzających organizm do zintensyfikowanego przeżywania zbliżeń. W poniższym artykule skupimy się na jego sposobie działania, opiszemy jego skład a także przedstawimy ewentualne przeciwwskazania i działania niepożądane.

Czym jest Libido Therapy i jak działa na organizm kobiety?

Kobiece podniecenie seksualne stymulowane jest przez wiele różnych mechanizmów, których konsekwencją jest zadowalająca jakość życia intymnego. Właśnie na tym polu działa Libido Therapy, który – jako jeden z niewielu suplementów na kobiecy popęd seksualny, funkcjonuje w obrębie wielu różnych płaszczyzn.

 1.  Wzmacnia ukrwienie pochwy, zwiększając tym samym intensywność doznań, w tym – intensyfikując odczucie podniecenia i orgazmu. Jak to w przypadku suplementów diety bywa, zjawisko to nie ogranicza się wyłącznie do żeńskich narządów płciowych, ale z biegiem czasu poprawia sposób funkcjonowania całego układu krążenia.
 2. Poprawia przemianę materii, wprowadzając jednocześnie do diety większą ilość składników, które odpowiedzialne są za uzyskanie dodatkowej „dawki” energii. Oczywiście tabletki na libido nie zawierają w swoim składzie składników energetycznych, takich jak tłuszcz lub cukry!
 3. Wpływa na zwiększenie ilości produkowanych żeńskich hormonów płciowych. Uwaga: Libido Therapy nie jest preparatem hormonalnym. Celem zawartych w nim składników naturalnych, jest intensyfikacja procesów odpowiedzialnych za ich produkcję. Dzięki temu suplement nie wykazuje działań niepożądanych, tak charakterystycznych dla leków hormonalnych.

Powyższe trzy punkty definiują najważniejsze cele stawiane przed suplementem. Co do zasady są one nakreślone przez producenta. W dalszej analizie produktu skupimy się na jego składzie, dzięki czemu łatwiej będzie się nam odnieść do danych przedstawionych przez wytwórcę.

Tabletki na libido – składniki produktu

Opisywany suplement na popęd seksualny składa się z wielu naturalnych składników, których działanie – zgodnie z ich charakterystyką – przenika się nawzajem, potęgując działanie preparatu.

 1. Burak czerwony – roślina ta, która skądinąd bardzo często gości na polskich stołach, była już doceniana przez Rzymian jako doskonały środek wzmacniający potencję seksualną. W skład buraków wchodzi między innymi bor, który korzystnie wpływa nie tylko na jakość przeżywanych doznań seksualnych, ale też na zwiększenie popędu płciowego. Jego podstawowym zadaniem jest przyspieszenie produkcji hormonów płciowych.
 2. Buzdyganek naziemny – często spotykana roślina, której korzystny wpływ na kobiece libido został potwierdzony medycznie. Buzdyganek zwiększa ukrwienie pochwy i jednocześnie poprawia jej nawilżenie. Dzięki temu jego stosowanie nie tylko poprawia doznania seksualne, ale też zwiększa komfort życia seksualnego.
 3. Miłorząb dwuklapowy – bardzo popularny składnik wielu preparatów na libido. Dlaczego? Ponieważ oddziałuje on bezpośrednio na układ krwionośny, poszerzając światło naczyń krwionośnych. Ma to ogromne znaczenie również w kontekście poprawy życia seksualnego, gdyż w trakcie podniecenia i orgazmu naczynia te odgrywają ogromną rolę.
 4. Szafran zwyczajny – wyciąg z tej rośliny (skądinąd bardzo rzadkiej), korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Szafran hamuje wychwyt zwrotny neuroprzekaźników, dzięki czemu niezwykle korzystnie wpływa on na ogólne samopoczucie człowieka, w tym – zwiększając odczucie błogości i rozluźnienia.
 5. Żeń-szeń koreański – kolejna roślina, z której wyciąg działa bezpośrednio na intensyfikację kobiecego (i nie tylko!) libido. Ekstrakt z żeń-szenia zwiększa światło naczyń krwionośnych, dodaje energii i znacznie poprawia samopoczucie. Roślina ta jest na chwilę obecną jednym z najbardziej znanych afrodyzjaków na świecie.
 6. L-Arginina – aminokwas, który znacznie przyspiesza proces przemiany energii. Dzięki niemu, osoby stosujące tabletki na libido Libido Therapy nie tylko są bardziej aktywne w życiu seksualnym, ale też mają więcej energii w codziennym życiu. L-Arginina sprawia, że swoistym „skutkiem ubocznym” stosowania preparatu, może być redukcja masy ciała.
 7. Witamina B3 – w prezentowanym suplemencie diety pełni ona rolę substancji pomocniczej. Jej zadaniem jest zintensyfikowanie (w naturalny sposób) działania wszystkich opisanych wyżej składników preparatu.

Uwagi dotyczące stosowania preparatu

Libido Therapy to suplement diety, który – podobnie jak każdy inny preparat tego typu – jest dość wrażliwy na zmienne warunki zewnętrzne. W tym celu należy mu zapewnić optymalne środowisko przechowywania, które charakteryzować się będzie odpowiednio niskim stopniem wilgotności powietrza i temperaturą pokojową (od 15 do 25 stopni Celsjusza). Produkt powinien być też przechowywany z dala od dzieci. Nie należy go stosować po upływie daty ważności. Jeśli data ta została zaokrąglona wyłącznie do wymiaru miesięcznego, to za ostatni dzień przydatności do spożycia należy przyjąć ostatni dzień wybranego miesiąca.

Suplement na zwiększenie popędu seksualnego nie powinien być stosowany przez określone grupy osób, w tym kobiety:

 • W ciąży i w okresie karmienia piersią – zawarte w produkcie składniki nie zostały jeszcze przebadane pod kątem oddziaływania na dziecko w okresie płodowym lub na dzieci karmione piersią.
 • Poniżej 18 roku życia, które bardzo często są dopiero na etapie wzrostu płciowego. W ich przypadku stosowanie niektórych substancji oddziałujących bezpośrednio na układ hormonalny, może doprowadzić do niepotrzebnych zaburzeń zdrowotnych.
 • Które wykazują nadwrażliwość na określone składniki suplementu. W ich przypadku, potrzeba stosowania Libido Therapy powinna zostać skonsultowana z lekarzem specjalistą, a jeśli istnieje taka możliwość, to z opcji zażywania suplementu należy zrezygnować.
 • Cierpiące na poważne schorzenia układu krwionośnego, zaburzenia pracy serca, cukrzycę i inne podobne schorzenia. W ich przypadku stosowanie preparatu powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.

Jak stosować Libido Therapy?

W jednym opakowaniu suplementu diety znajdziemy 30 kapsułek, które maksymalnie wystarczą na 30-dniowe stosowanie. W ciągu dnia należy zażywać 1 – 2 kapsułki, aczkolwiek pierwszą najlepiej rano i to tuż po śniadaniu. Każda kapsułka powinna zostać popita dużą ilością wody, w ilości co najmniej jednej małej szklanki.

Należy też pamiętać, że prezentowane tabletki na libido są suplementem diety, którego działanie jest ściśle uzależnione od naszych przyzwyczajeń, aktywności fizycznej i stosowanej diety. Produkt nie może być wykorzystywany jako zamiennik dietetyczny, lecz wyłącznie jako uzupełnienie dobrze zbilansowanej diety.

Ocena produktu

Libido Therapy jest suplementem o bardzo dobrych właściwościach zdrowotnych. Co prawda nie jest on lekiem (i nie powinien być tak traktowany), ale – ze względu na dużą liczbę substancji aktywnych – jego działanie jest dość skuteczne, aczkolwiek zależne od trybu życia osoby zainteresowanej. Czy można ten produkt polecić kobietom? Z pewnością tak. Zwłaszcza, że nie zawiera on wielu niebezpiecznych substancji, które tak często można spotkać w rzekomo „naturalnych” suplementach diety.

Podsumowanie

Tabletki na libido Libido Therapy to produkt dostosowany do potrzeb kobiet, które chcą, aby ich życie seksualne (ale nie tylko) uległo znaczącej poprawie. Oczywiście należy pamiętać, by podczas stosowania suplementu, dostosowywać się do zaleceń przedstawionych z dołączonej ulotce.