Love & Desire - feromony damskie


Czy perfumy Love & Desire (miłość i pożądanie) rzeczywiście są najbardziej pożądanymi feromonami na rynku? Jeśli wziąć pod uwagę ich popularność, liczbę sprzedanych opakowań i dostępność, to… jak najbardziej. Można też odnieść wrażenie, że o ich atrakcyjności, decydują również względy marketingowe. Tak czy inaczej, reklama to nie wszystko.

I właśnie dlatego tematem dzisiejszej recenzji będą perfumy Love & Desire. Oczywiście nie chodzi tu wyłącznie o perfumy, lecz o preparat z dodatkiem feromonów. Jego „celem” jest rozbudzenie pożądania u osób należących do grona płci przeciwnej, ale też respektu u przedstawicieli tej samej płci. W poniższym artykule zastanowimy się więc – biorąc pod uwagę dane przedstawione przez producenta – czy faktycznie są one tak skuteczne, jak jest to ujęte w ulotce.

Od czegoś trzeba zacząć…

A „tym czymś” z pewnością powinny być cele, dla których – z punktu widzenia producenta – powinniśmy stosować perfumowane feromony Love & Desire. Celów tych jest kilka, a najważniejsze z nich, to:

 • zwiększenie atrakcyjności seksualnej (i nie tylko) u przedstawicieli płci przeciwnej – w tym przypadku chodzi o mężczyzn,
 • zwiększone pragnienie kontaktu wzrokowego i werbalnego – jednym słowem chodzi o wzrost zainteresowania budowaniem relacji z konkretną osobą,
 • większy autorytet w pracy, co oczywiście przedkłada się na większe prawdopodobieństwo podwyżki, awansu zawodowego itd.,
 • większe prawdopodobieństwo „zauważenia w tłumie” przez mężczyzn, ale też przez kobiety,
 • wzrost szans na budowę pozazwiązkowych relacji, takich jak np. koleżeństwo, przyjaźń itd.

Czy to wszystko można uzyskać po kilkukrotnym nałożeniu preparatu Love & Desire na powierzchnię ciała? Otóż… nie! Nawet najskuteczniejsze perfumy z feromonami nie osiągną swego celu, jeśli w budowaniu relacji z mężczyznami kobieta ograniczy się do pasywnej wegetacji. Jeśli feromony dla kobiet mają być skuteczne, ich posiadaczka musi:

 • skupić się na chęci budowy relacji,
 • chętniej nawiązywać kontakty,
 • stać się bardziej otwarta na propozycje nawiązania znajomości,
 • częściej się uśmiechać,
 • dbać o siebie (zwłaszcza o higienę), również w kontekście atrakcyjności wizualnej,
 • częściej spotykać się z ludźmi itd.

Reasumując, skuteczność perfumowanych feromonów Love & Desire, zależy przede wszystkim od kwestii podejścia do ich stosowania. Z pewnością są one katalizatorem budowania relacji, ale nie zastąpią one uśmiechu i otwartości.

Skład feromonów

Przy ocenie funkcjonalności wybranych feromonów, bardzo ważną kwestią pozostaje ich skład. Love & Desire to produkt, który – oprócz aromatów (o których później) – składa się z czterech odrębnych feromonów. Oto one:

 1. Androstenon – to feromon, który działa zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety. W przypadku mężczyzn sprawia on, że traktują oni kobietę jako mocną i silną. Androstenon działa również na panie, dla których wiąże się on z odczuciem dominacji ze strony kobiety, która stosuje Love & Desire.
 2. Kopuliny – to substancje chemiczne, które są wydzielane przez kobietę w trakcie pobudzenia seksualnego. Związki te oddziałują przede wszystkim na mężczyzn, intensyfikując u nich pożądanie seksualne i chęć nawiązania relacji. Kopuliny działają również na stosującą je kobietę, wpływając m.in. na jej wzrost pewności siebie.
 3. Androsteron – to inaczej feromon bezpieczeństwa. Sprawia on, że wszyscy ludzie dookoła będą czuć się bezpiecznie w bliskim sąsiedztwie stosującej go kobiety. Co ważne – dotyczy to nie tyle uległości i poczucia poddania, lecz przede wszystkim kwestii związanych z chęcią budowania poważnych, życiowych relacji.
 4. Ekstratetraenol – pod tą skomplikowaną nazwą kryje się substancja chemiczna, która oddziałuje na reprezentantów obydwu płci. Feromon ten działa przede wszystkim stymulująco, pobudzając „przy okazji” własne siły witalne. Co ważne – substancja ta wzmaga również podniecenie seksualne, co w pewnym sensie ma związek z witalnością i chęcią do życia.

Dla kogo przeznaczone są feromony Love & Desire?

Feromony dla kobiet Love & Desire, przeznaczone są przede wszystkim dla tych pań, w celu osiągnięcia ściśle określonych celów.

 1. Pewność siebie – substancje czynne wchodzące w skład feromonów, nie tylko działają na otoczenie w którym dana kobieta żyje i funkcjonuje, ale też i na tą kobietę. Dzięki temu czuje się ona bardziej pewna siebie, a jej samopoczucie (zwłaszcza pod kątem psychologicznym) znacznie się poprawia.
 2. Zwiększenie aparycji – owszem, perfumy z feromonami Love & Desire nie sprawią, że automatycznie znajdzie się „księcia z bajki”. Niemniej to dzięki nim będzie to o wiele łatwiejsze. Substancje chemiczne zawarte w preparacie, pomogą przyciągnąć mężczyznę, który jest wybrany przez daną kobietę.
 3. Sukces zawodowy -dDzięki Love & Desire, kobietom będzie łatwiej znaleźć lepszą pracę, zdobyć awans lub… po prostu więcej zarobić. Preparat sprawi, że stosująca go kobieta zostanie zauważona w zespole, dzięki czemu współpracownicy (a nawet przełożeni) będą odnosić się do niej z większym niż dotychczas szacunkiem.

Feromony dla kobiet nie są narzędziem „psychologicznej terapii”. Wręcz przeciwnie – ich działanie ogranicza się wyłącznie do wsparcia naturalnych procesów zachodzących w organizmie kobiety. Dzięki nim znalezienie „drugiej połówki” stanie się o wiele łatwiejsze.

Ogólne zasady stosowania feromonów

Love & Desire to perfumy z feromonami, których skuteczność jest uzależniona od określonych warunków atmosferycznych.

 • W jednym, 100 mililitrowym opakowaniu feromonów Love & Desire, znajduje się aż 2.2 mililitra czystych feromonów. Oznacza to, że preparat ten charakteryzuje się bardzo wysokim stężeniem substancji czynnych, co przedkłada się na wysoką skuteczność.
 • Skuteczność preparatu utrzymuje się w odległości maksymalnie 5 metrów od osoby, która nałożyła go na powierzchnię ciała. Dystans ten może zostać zredukowany np. na skutek działania silnego wiatru, opadów deszczu/śniegu itd.
 • Preparat nie wykazuje żadnych działań ubocznych. Niemniej w celu utrzymania jego maksymalnej skuteczności, należy nakładać go na powierzchnię umytej wcześniej skóry. W przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu, może dojść do niewielkiego zaczerwienia i swędzenia w określonym miejscu.

Jak stosować feromony Love & Desire?

Skuteczność feromonów Love & Desire utrzymuje się przez maksymalnie 8 godzin od momentu nałożenia. Okres ten może być jednak znacznie skrócony, chociażby poprzez pocenie się ciała, dużą aktywność fizyczną itd. Należy przy tym pamiętać, że produkt nakłada się na nadgarstki, dekolt i okolice szyi. Dzięki temu szybkość rozchodzenia się zawartych w preparacie substancji czynnych jest najwyższa. Jedno opakowanie feromonów starczy na maksymalnie 2 miesiące użytkowania.

Ze względu na obecność nut zapachowych, feromony dla kobiet mogą być stosowane również w roli perfum. Ich aromat jest pod tym względem bardzo złożony, gdyż:

 • głowa aromatu to nuty frezji i liczi, które powalają orzeźwieniem i świeżością,
 • serce aromatu składa się z połączenia pieprzu, jaśminu, magnolii, mandarynki i imbiru, tworząc przyjemny a zarazem niezwykle wyrazisty zapach,
 • podstawę aromatu stanowią jaśmin, bursztyn i piżmo, które razem tworzą niezwykle delikatny, długo utrzymujący się zapach.

Podsumowanie

Perfumy z feromonami Love & Desire to produkt, o którego skuteczności decyduje przede wszystkim jego świeżość, aromat, ale też wysokie stężenie substancji aktywnych. Być może nie zastąpi on kreatywności i pogody ducha, które są niezbędne w trakcie poznawania innych osób, ale z pewnością będzie on w tej kwestii bardzo pomocny.