Man pride- żel na potencję


Z punktu widzenia mężczyzny, męskość to nie tylko zestaw określonych cech psychosomatycznych. Dla niego oznacza ona również pełną sprawność seksualną, na którą – oprócz kondycji fizycznej – wpływa również specyfika jego… przyrodzenia. Oczywiście nie oznacza to, że mężczyźni z małym członkiem mają się po prostu gorzej, niemniej jego rozmiar może negatywnie wpłynąć na jakość życia seksualnego. Odpowiedzią na te problemy jest żel Man Pride, którego „zadaniem” jest powiększenie penisa i zwiększenie szeroko rozumianego libido, bądź – jak wolą inni – podniecenia seksualnego.

Czym jest Man Pride?

Tak naprawdę jest to preparat działający w charakterze suplementu diety, który – nakładany bezpośrednio na penisa – ma korzystnie wpłynąć na jego ukrwienie, czyli zdolność do osiągnięcia erekcji. Ale to nie wszystko! Skuteczność preparatu ma wynikać przede wszystkim z jego specyficznego, wielotorowego działania.

 1. Man Pride ma korzystnie wpływać na ukrwienie penisa. Każdy mężczyzna wie, że jest to czynnik wręcz niezbędny przy trwałej i mocnej erekcji. Poza tym dzięki większej ilości krwi, tkanki znajdujące się w jego wnętrzu stają się dużo lepiej odżywione.
 2. Preparat ma wpływać również na produkcję tak ważnego w kontekście seksualności testosteronu. Bez tego męskiego hormonu płciowego trudno wyobrazić sobie, by czyjaś potencja miała „wskoczyć” na zupełnie nowy poziom.
 3. Rolą produktu jest też powiększenie „męskości” które jest możliwe dzięki odpowiedniemu odżywieniu wchodzących w jego skład tkanek i struktur. Tutaj bardzo istotną rolę odgrywa wspomniane ukrwienie, które z punktu widzenia męskiej płciowości jest tak ważne.

Czy to oznacza, że dzięki temu preparatowi erekcja stanie się efektywniejsza i trwalsza? Wszystko to zależy przede wszystkim od składu produktu. O nim zresztą napiszemy poniżej.

Skład Man Pride – charakterystyka poszczególnych składników

Produkt składa się wyłącznie z naturalnych substancji aktywnych i pomocniczych. Rolą tych pierwszych jest wsparcie naturalnych procesów odpowiedzialnych za mocną erekcję i budzenie pożądania seksualnego. Z kolei substancje pomocnicze mają – jak sama nazwa wskazuje – pomóc w skutecznym wchłanianiu zawartych w preparacie produktów.

 1. Ekstrakt z guarany – to bardzo istotny składnik produktu, który wykazuje bardzo silne działanie stymulujące. Wynika to z charakterystyki samej guarany, która zawiera znacznie więcej kofeiny niż zwykła kawa. Ponadto ta zawarta w guaranie substancja jest o wiele czystsza od swego „kawowego” odpowiednika. Co ważne – kofeina nie tylko sprawia, że pobudzenie seksualne jest intensywniejsze, ale też skutecznie dodaje sił w trakcie długotrwałego i wyczerpującego stosunku…
 2. Łopian afrykański – wyciąg z tej dość egzotycznej dla Polaków rośliny wykazuje silne działanie przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że jest to… naturalny antybiotyk. Dzięki niemu funkcjonowanie męskiego narządu płciowego będzie o wiele efektywniejsze. Co więcej – wyciąg z łopianu ułatwi utrzymanie go w odpowiedniej sprawności.
 3. Cynk – to ważny dla zdrowia minerał, bez którego trudno wyobrazić sobie intensywne podniecenie seksualne. Aktualne badania dowodzą, że minerał ten bardzo często odkłada się w narządach płciowych, dzięki czemu łatwiej pobudzają one człowieka pod kątem seksualnym. Niedobór cynku jest jednym z głównych powodów osłabienia zdolności seksualnych mężczyzn w Europie. I właśnie dlatego warto go wprowadzić do codziennej diety, by zintensyfikować działanie produktu Man Pride.
 4. Owoce granatu – ekstrakt z tych niezwykłych owoców jest od wieków uznawany za naturalny, a zarazem niezwykle skuteczny afrodyzjak. Co ciekawe, korzyści ze stosowania granatu dostrzegli również… Tybetańczycy, którzy uznają go za pełnoprawny lek w walce z osłabioną potencją i zaniżonymi zdolnościami seksualnymi. Nie można też zapominać, że granat korzystnie wpływa też na pracę układu krwionośnego i… przebieg procesów metabolicznych. Niemniej badania nad granatem wciąż trwają i być może przyniosą odpowiedzi na kolejne pytania dotyczące jego stosowania.

Jak stosować preparat?

Skuteczność preparatu Man Pride nie zależy wyłącznie od jego składu lub też procesów, jakie ma on aktywować w męskim organizmie. Równie ważny jest też sposób jego stosowania. Co warto wiedzieć na jego temat?

 1. Nie należy nadużywać preparatu. Przyjmowanie go w nadmiernych ilościach nie wpłynie na efektywność jego działania. Wręcz przeciwnie – w niektórych sytuacjach taka „nadgorliwość” może doprowadzić do wielu niepotrzebnych powikłań o charakterze dermatologicznym.
 2. Żel należy nałożyć na penisa po czym należy odczekać, aż całkowicie się on wchłonie. Dzięki zawartości gliceryny produkt ten skutecznie przenika przez skórę, ale niestety – trzeba na to czasu. Zaleca się, by stosować ów żel w celu wzmocnienia potencji na około 30 – 60 minut przed stosunkiem. Można go też nakładać rano, w celu uzyskania długotrwałych efektów.
 3. Preparat należy traktować wyłącznie jako specyficzną formę suplementu diety. Oznacza to, że ma on wyłącznie działanie wspomagające i nie powinien być nigdy stosowany w roli substytutu diety. Co ważne – potencja i erekcja mogą nie ulec poprawie, jeśli mężczyzna nie zmieni swojego trybu życia na bardziej aktywny.

Wśród użytkowników pojawiają się głosy, że specyfika preparatu uniemożliwia jego szybkie wchłanianie. Dlatego zaleca się, by na samym początku zmniejszyć ilość stosowanego produktu i jednocześnie zadbać o prawidłową higienę osobistą.

Jak nie stosować preparatu? Na co zwracać szczególną uwagę?

Przed stosowaniem zawsze należy zwracać uwagę na ewentualne czynniki niepożądane. Naturalnie ich występowanie jest mocno ograniczone (ze względu na naturalny skład preparatu), aczkolwiek trzeba się z nimi liczyć. I właśnie dlatego Man Pride nie powinien być stosowany przez osoby, które:

 • jeszcze są na etapie dojrzewania organizmu,
 • cierpią na różne schorzenia (w tym cukrzycę, choroby serca),
 • cierpią na nadciśnienie itd.

Jeśli u osoby chcącej stosować ów preparat występują jakiekolwiek podejrzenia powyższych schorzeń (a także innych chorób przewlekłych) warto poprzedzić jego stosowanie wizytą u lekarza – specjalisty.

Ogólne informacje o produkcie

Man Pride to produkt, który jest dostępny na wielu różnych stronach i platformach internetowych. Niemniej należy go nabywać wyłącznie poprzez stronę producenta. Dzięki temu klient ma pewność, że nabywa wyłącznie bezpieczny i sprawdzony produkt. Ile kosztuje jedno opakowanie tego preparatu? Standardowo cena kształtuje się na poziomie około 170 – 180 złotych za opakowanie, aczkolwiek wysokość tej kwoty może być uzależniona od wielu czynników (aktualnych promocji, zakupu większej liczby opakowań itd.).

Opiniując preparat Man Pride z pewnością warto go polecić innym. Zwłaszcza, że jest on w pełni bezpieczny dla organizmu mężczyzny i… kobiety. Oczywiście przy jego stosowaniu mogą pojawić się pewne niedogodności, ale można je łatwo wyeliminować poprzez stosowanie określonych, „technicznych” rozwiązań.

Podsumowanie

Potencja i erekcja to dwa kluczowe aspekty męskiego życia seksualnego, od których zależy zadowolenie mężczyzny. Z preparatem Man Pride łatwiej będzie osiągnąć na tym polu pełną satysfakcję.