Maxilong Lovely Lovers

Najskuteczniejsza stymulacja penisa ma miejsce wtedy, gdy substancje czynne wchodzące w skład suplementu działają bezpośrednio na narząd. Stosowanie kapsułek wspiera co prawda określone mechanizmy zachodzące w męskim organizmie, ale dotyczą one przede wszystkim organizmu jako całości. Maxilong Lovely Lovers to żel intymny, który docelowo oddziałuje na męski organ płciowy, dzięki czemu jego skuteczność jest jeszcze większa.

Maxilong Lovely Lovers – cel stosowania

Maxilong Lovely Lovers to żel intymny, który oddziałuje przede wszystkim na męski narząd płciowy. Jego bogaty skład działa w sposób wielopłaszczyznowy, gdyż pobudza do działania naczynia krwionośne, zwiększa zdolność naczyń jamistych do akumulowania krwi, a także wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za erekcję. Co więcej, stosowanie preparatu pozwala też zwiększyć objętość członka i zintensyfikować odczucie podniecenia. Dzięki temu seks przestaje być dla mężczyzny przykrym obowiązkiem, a staje się prawdziwą rozkoszą. Oczywiście również i kobieta na tym zyskuje…

Atuty preparatu – dlaczego warto go stosować?

Najważniejszym atutem preparatu – obok jego bogatego składu – jest sposób działania. Żel stosowany jest miejscowo, dzięki czemu jego efektywność może być większa niż w przypadku kapsułek i tabletek na powiększenie męskości (skuteczność obu form preparatów ciężko jednoznacznie określić). Na uwagę zasługuje również specjalna konsystencja żelu, który sprawdzi się również w roli lubrykantu.  Jego gęsta struktura przez długi czas pozostaje na skórze i – co najważniejsze – nie prowadzi do powstania bolesnych i trudnych w leczeniu reakcji zapalno-uczuleniowych. Na uwagę zasługuje również baza preparatu, którą jest oczywiście woda. Oznacza to, że można go bezpiecznie stosować z akcesoriami erotycznymi (w tym pompką do powiększania penisa) i z prezerwatywami.

Preparat nie gwarantuje uzyskania tego samego efektu u każdego mężczyzny. Nie można zapominać, że jego celem jest wyłącznie stymulacja męskiego członka, a także jego układu krwionośnego i współpracujących w jego obrębie mięśni. Oznacza to, że pod żadnym pozorem nie można stosować go jako leku.

Żel intymny i skutki jego stosowania

Warto przypatrzeć się skutkom – jakie według producenta – przynosi stosowanie tego preparatu. Otóż zgodnie z informacją znajdującą się na dołączonej dokumentacji, są to:

 1. Pobudzenie pracy układu krwionośnego w obrębie stref intymnych. Dzięki temu będą one pracować wydajniej i efektywniej, prowadząc tym samym do zwiększenia odczucia podniecenia.
 2. Powiększenie rozmiaru penisa. Dzięki zwiększonemu napływowi krwi penis ulega powiększeniu, co przedkłada się na zwiększone doznania podczas uprawiania seksu.
 3. Poprawa erekcji. Wypełnienie ciał jamistych krwią sprawi, że penis staje się twardszy, a co za tym idzie – mężczyzna jest jeszcze bardziej podniecony.
 4. Wzrost elastyczności skóry. Żel powiększający penisa wpływa również na samą skórę członka. Dzięki niemu staje się ona zdrowsza, lepiej odżywiona i co najważniejsze – bardziej wrażliwa na bodźce seksualne.
 5. Szybka regeneracja organizmu. Żel na powiększenie członka skraca czas regeneracji i to nawet po bardzo wyczerpującym stosunku. Dzięki temu para ma szansę na przeżycie orgazmu wielokrotnego.
 6. Nawilżenie okolic intymnych. Maxilong Lovely Lovers to preparat dostępny w formie żelu na bazie wody. Zawarte w nim składniki nie tylko pobudzają do seksu, ale też nawilżają okolice intymne i są higieniczne.

Z czego składa się preparat?

Maxilong Lovely Lovers to żel powiększający penisa, którego skład jest bardzo urozmaicony. Na podstawie niniejszego zestawienia warto przeanalizować, jakie skutki może przynieść regularne stosowanie żelu.

 • L-Arginina – to chyba jeden z najważniejszych składników preparatu. Dzięki niemu krew napływa do tkanek członka w znacznie większych ilościach. Dzięki temu L-Arginina jest uważana za jedną z najskuteczniejszych substancji czynnych wchodzących w skład produktów na erekcję i pobudzenie seksualne (więcej w artykule: L-arginina na potencję)
 • Wyciąg z żeń-szenia – to jeden z najbardziej znanych wyciągów roślinnych, który jest odpowiedzialny za wzrost podniecenia. Żeń-szeń działa pobudzająco, wzmacniająco, stymuluje wytwarzanie męskich hormonów płciowych, a także wspiera spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Guarana – to roślina, która wykazuje podobne działanie do kawy. Zawiera składnik, który działa podobnie do kofeiny. Różnica polega na tym, że guarana nie zawiera tylu szkodliwych substancji i ma dużo korzystniejszy wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. W żelu Maxilong Lovely Lovees guarana poprawia odżywienie stref erogennych i dodaje energii.
 • Owies zwyczajny – to roślina, która ma silne właściwości przeciwzapalne. Pomaga w zwalczaniu chorób skóry i sprawia, że jest ona dużo lepiej odżywiona. Owies działa też w sposób nawilżający, ochronny i stymulujący. Niektóre badania dowodzą, że wpływa pozytywnie na mięśnie prostaty.
 • Chmiel zwyczajny – większości osób roślina ta kojarzy się z popularnym napojem wyskokowym. Tymczasem nie wszyscy wiedzą, że chmiel ma też właściwości odżywiające i ujędrniające. Mało tego! Roślina jest też prawdziwym rezerwuarem substancji antyoksydacyjnych, których zadaniem jest opóźnienie procesów starzenia.
 • Mentol – to substancja, która niewątpliwie kojarzy się z przyjemnym zapachem. Mentol działa odświeżająco, koi podrażnienia, a także tworzy na skórze specjalną barwę ochronną. Dzięki temu bardzo często wykorzystuje się go w roli składnika lubrykantów.
 • Pokrzywa zwyczajna – to roślina, która jest prawdziwym rezerwuarem zdrowia. To dzięki niej zwiększa się ilość produkowanych czerwonych krwinek. Nie wszyscy też wiedzą, że to właśnie pokrzywa jest często używana do wspomagania leczenia łagodnego przerostu prostaty.

Oczywiście warto pamietać, że działanie poszczególnych składników zazwyczaj odnosi się do spożywania doustnego. Ciężko obiektywnie stwierdzić na ile skuteczne jest ich wchłanianie przez tkanki przyrodzenia.

Przeczytaj koniecznie: Jak powiększyć penisa? 9 sposobów na powiększenie członka!

Jak stosować preparat?

Żel na powiększenie członka warto kupić jedynie u sprawdzonego dostawcy. Na rynku można znaleźć podróbki lubrykantu, których skuteczność jest – delikatnie mówiąc – dość kontrowersyjna. Warto dodać, że taka metoda powiększenia penisa jest dużo lepszym rozwiązaniem niż np. inwestowanie w rozwiązania inwazyjne. Cena preparatu nie jest wysoka, a jego stosowanie w zdecydowanej większości przypadków nie jest obarczone reakcjami niepożądanymi.

Jak zatem stosować Maxilong Lovely Lovers? Produkt zamknięty jest w specjalnej tubce, która zakończona jest pompką. Po jej przekręceniu do pozycji OPEN żel będzie można wycisnąć na rękę. Następnie należy rozprowadzić na całej długości penisa, pamiętając jednocześnie o jego delikatnym wmasowywaniu. Już po chwili – dzięki zawartym w preparacie substancjom pomocniczym – żel zostanie wchłonięty przez skórę.

Zalecane jest, aby przed pierwszym użyciem nanieść niewielką ilość żelu na dowolne miejsce na ciele (np. przedramię). Dzięki temu łatwo można sprawdzić, czy preparat nie wywołuje jakichkolwiek reakcji alergicznych. Jeśli do tych reakcji dojdzie, należy zaprzestać stosowania żelu intymnego.

Kto nie powinien korzystać z preparatu?

 • Mężczyźni cierpiący na przerost prostaty.
 • Panowie chorujący na nowotwory okolic intymnych.
 • Osoby w wieku poniżej 18 roku życia.
 • Panowie, którzy są uczuleni na substancje czynne zawarte w preparacie.

Nieodpowiednio stosowany żel powiększający penisa może wywołać szereg lekkich reakcji niepożądanych. Mają one jednak najczęściej charakter uczuleniowy i po odstawieniu preparatu powinny minąć. Jeśli objawy nadal się utrzymują, koniecznie trzeba zasięgnąć porady u specjalisty.