Member XXL - opinie


Member XXL to kolejny produkt, którego zadanie jest powiększenie rozmiaru męskiego przyrodzenia. Skład bazujący głównie na wyciągach roślinnych zwiększa ukrwienie narządów rozrodczych powiększając penisa oraz wpływając na zwiększenie potencji. Recenzja i opinie stosujących tabletki Member XXL.

Jak działają tabletki Member XXL?

Poprzez zwiększenie natężenia dopływu krwi do narządów rozrodczych, następuje rozszerzanie i zwiększanie pojemności ciał jamistych członka. Regularne stosowanie tabletek Member XXL pozwala na absorbowanie coraz to większej ilości krwi.

Produkt posiada dwojakie działanie. Po pierwsze zwiększa pojemność tkanek prowadząc do powiększenia penisa. Po drugie członek jest zdolny do częstszych i mocniejszych erekcji. Należy dodać, że wzmocnienie erekcji nie jest głównym celem stosowaniem Member XXL.
STRONA PRODUCENTA

Skład produktu

Tabletki Member XXL posiadają całkiem bogaty skład. Co więcej producent szczyci się wysokimi dawkami poszczególnych substancji oraz ich najwyższą jakością. Skład produktu:

  • l-arginina,
  • wyciąg z kozieradki,
  • ekstrakt owoców palmy sabałowej,
  • buzdyganek naziemny,
  • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego,
  • żeń-szeń koreański,
  • szafran,
  • pieprz czarny.

Jak stosować Member XXL?

Stosowania ogranicza się do spożycia 2 kapsułek, najlepiej na 30 minut przed posiłkiem. Dawkę można podzielić na 2 porcje – po jednej kapsułce rano i wieczorem, popijając duża szklanką wody. Produkt należy stosować regularnie. Jeśli któregoś dnia zapomnisz, nie podwajaj dawki, zamiast tego wydłuż kurację o jeden pominięty dzień.

Member XXL zawiera składniki pochodzenia naturalnego i jest bezpieczny dla zdrowia. Mimo to, ostrożność powinny zachować osoby stosujące leki na choroby serca, udar, cukrzycę czy inne choroby chroniczne. Przed stosowaniem należy zapoznać się z informacjami producenta lub skonsultować z lekarzem.

Obietnice producenta Member XXL

Na stronie producenta znajdziemy piękny wykres przedstawiający średni wzrost popędu seksualnego oraz rozmiaru członka. Zgodnie z zapewnieniami można liczyć na wydłużenie penisa o około 2 centymetry już po 3 tygodniach stosowania. Po pełnej kuracji trwającej 3 miesiące nawet 8 centymetrów.

Badanie skuteczności powiększania penisa

Skuteczność Member XXL producent popiera badaniami. Grupę mężczyzn liczącą 90 osób podzielono na tych przyjmujących Member XXL oraz przyjmujących placebo. Po 12 tygodniach eksperymentu mężczyźni otrzymując Member XXL uzyskali średni przyrost penisa o 5 centymetrów. Niestety nie udało nam się znaleźć badania opublikowanego w jakimkolwiek niezależnym źródle – pozostaje więc wierzyć na słowo lub poszukać innych tabletek powiększających penisa.

Member XXL – ile kosztuje i gdzie kupić?

Jedno opakowanie kosztuje 179 złotych i wystarcza na miesiąc stosowania. Kupując 3 lub 6 opakowań można liczyć na spory rabat – warto rozważyć, kiedy oczekujesz większych przyrostów. Najbezpieczniejszą formą zakupu jest zamówienie bezpośrednio ze strony producenta. Kupując na allegro można natrafić na podróbkę, która nie tylko będzie nieskuteczna, ale również może okazać się szkodliwa dla zdrowia.

Zamawiając ze strony producenta masz 90-dniową gwarancję zwrotu. Jeśli więc kupisz kilka opakowań, a już po pierwszym stwierdzisz, że jesteś wystarczająco zadowolony, będziesz mógł zwrócić pozostałe opakowania. Trzeba dodać, że zwrot obejmuje jedynie nieotwarte opakowania w stanie nieodbiegającym od takiego w jakim dotarło do kupującego.

Member XXL – opinie mężczyzn

Produkt ten cieszy się duża popularnością wśród mężczyzn z kompleksem małego penisa. Wraz z XtraSize oraz Penilarge należą do grona liderów tabletek na powiększenie penisa. Przeglądając fora można znaleźć dużo pozytywnych opinii.

Tak jak w przypadku innych tabletek na powiększenie członka można dojść do wniosku, że prawdopodobnie skuteczność jest przez producenta nieco podkolorowana. Być może badanie zostało przeprowadzone po „segregacji” pacjentów, wybierając tych, którzy biologicznie mają największe szanse na osiągnięcie oczekiwanych przez producenta efektów. Oczywiście jest to jedynie nasza subiektywna opinia, oparta o przegląd relacje konsumentów opisujących działanie tabletek na rozmaitych forach.