Mensil - opinie


Mensil – opinie mężczyzn

Czy na pewno te tabletki zadziałają? Czy nie wyrzucę pieniędzy w błoto? Czy rzeczywiście wystarczy tylko zażyć tabletkę, aby móc spędzić upojną noc z kobietą i stanąć na wysokości zadania? Zamiast gryźć się niepewnością, lepiej wejść do Internetu i przeczytać realne opinie użytkowników na dany temat. Ich analiza pomoże podjąć właściwą decyzję dotyczącą zakupu tabletek na potencję bez recepty.

„Może nie jest tak mocny jak popularne środki na potencję, ale daje radę! Dodatkowo niska cena zachęca do zakupu.”

„W końcu zrobili Viagrę bez recepty.”

„Stoi jak panny przy drodze.”

To tylko nieliczne z opinii, jakie towarzyszą produktowi Mensil na potencję w innowacyjnej formie – tabletek do żucia. Zakupowi tego rodzaju produktów zawsze towarzyszy nuta niepewności.

Mensil – skład produktu

Warto wiedzieć, że Mensil nie jest suplementem diety, lecz lekiem na potencję, wydawanym bez recepty. Oznacza to, że jego działanie nie jest opcjonalne, lecz skuteczne i potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi. Jest to jednocześnie lek bezpieczny w stosowaniu – ale oczywiście nie zdejmuje to z użytkownika obowiązku zapoznania się z ulotką!

Składnikiem aktywnym leku Mensil jest: syldenafil 25 mg.

Jest to inhibitor fosfodiestrazy typu 5, czyli inhibitor enzymów występujących między innymi w ciałach jamistych prącia. Syldenafil wpływa na rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, dzięki czemu możliwy jest napływ większej ilości krwi do prącia. Skutkuje to jego nabrzmieniem, zwiększoną twardością oraz wyraźnym pobudzeniem seksualnym.

Dodatkowymi składnikami występującymi w leku Mensil są:

  • poliakrylina potasowa,
  • laktoza jednowodna,
  • powidon K-30,
  • aspartam,
  • kroskarmeloza sodowa,
  • aromat miętowy,
  • stearynian magnezu,
  • wodorotlenek potasu,
  • kwas solny.

Substancje pomocnicze kształtują teksturę tabletki i sprawiają, że ma ona odpowiedni smak oraz nadaje się do żucia, niczym guma.

Jak stosować lek Mensil?

Jest to lek wydawany bez recepty, co oznacza, że nie potrzeba specjalnych wskazań lekarza, aby móc zażywać ten lek. Dostępność leku bez recepty oznacza tyle, że nie trzeba się konsultować z lekarzem, aby móc zastosować ów środek na potencję u osoby zdrowej, która chciałaby sobie dodać wigoru w tak ważnych dla siebie sytuacjach łóżkowych. Nie zwalnia to jednak z obowiązku przeczytania ulotki i odpowiedzialnego zażywania leku, zgodnie z zaleceniami. W każdej sytuacji, kiedy mężczyzna sięga po lek i ma wątpliwości, czy w swoim stanie zdrowia może go stosować – powinien zasięgnąć opinii lekarz lub farmaceuty.

Zalecana jednorazowa dawka leku Mensil to 25 mg, czyli jedna tabletka. Nie należy stosować jej w ilości większej niż 1 tabletka na dobę. Mensil należy zażyć na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Wystarczy ją rozgryźć i żuć. Nie wymaga ona popijania. Działanie leku rozwinąć się może różnie – u niektórych pacjentów objawia się ono po pół godzinie od przyjęcia tabletki, u innych po godzinie. W przypadku zjedzenia przed tabletką obfitego posiłku, działanie leku może zostać nieznacznie opóźnione.

Warunkiem prawidłowego zadziałania leku Mensil jest pobudzenie seksualne. Podstawowym błędem popełnianym przez mężczyzn jest zażycie tabletki i oczekiwanie na nagłe, gwałtowne pobudzenie seksualne połączone z silną erekcją. Erekcja pojawi się w sposób wzmocniony, gdy nastąpi sygnał pobudzający, czyli w tym przypadku – podniecenie seksualne na skutek bodźców wzrokowych czy dotykowych. Działanie leku utrzymuje się do 5 godzin.

Ważne – przeciwwskazania i środki ostrożności

Zapoznanie się z treścią ulotki dołączonej do opakowania produktu jest istotne ze względu na możliwe działania niepożądane i powikłania, jakie mogą wystąpić w przypadku zastosowania tego leku, jak również w przypadku każdego innego leku.

Nie należy stosować Mensil u osób uczulonych na składnik główny leku, czyli syldenafil, jak również jakikolwiek inny składnik wymieniony w składzie produktu.

Nie powinno się także stosować leku w przypadku zażywania innych leków zawierających azotany lub uwalniających tlenek azotu oraz lek riocyguat. Łączenie tych leków z syldenafilem może spowodować niebezpieczne obniżenie się ciśnienia krwi i doprowadzić do złego samopoczucia.

Nie należy także zażywać syldenafilu w przypadku ciężkich chorób serca, wątroby, oraz po przebytym zawale serca i w stanach obniżonego ciśnienia krwi.

Cena produktu

Mensil jest lekiem stosunkowo tanim. Jedno opakowanie leku zawierające dwie tabletki kosztuje około 10 złotych, co daje około 5 złotych za jedną tabletkę. Produkt można kupić zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i w aptekach internetowych.

Czy cena 5 złotych za jedną tabletkę to dużo, czy mało? Zdecydowanie jest to niewielki koszt, zwłaszcza, że bardzo wiele można dzięki temu zyskać. Oprócz długotrwałej, silnej erekcji, Mensil dodaje też pewności siebie i pozwala zapobiegać różnym konsternującym sytuacjom łóżkowym.

Czy warto kupić lek Mensil na potencję?

Zważywszy szczególnie na stosunek jakości do ceny produktu, jest to bardzo dobra inwestycja we własne dobre samopoczucie i udany seks. Mensil jest dedykowany przede wszystkim mężczyznom, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. Są to nie tylko panowie po 40. roku życia, ale również młodzi i niedoświadczeni. Dla młodych mężczyzn seks bywa przeżyciem krępującym, związanym z dużym stresem, co niestety negatywnie odbijać się może na zdolności do osiągnięcia satysfakcjonującej erekcji i odpowiednio opóźnionego wytrysku. Stosowanie tabletek na potencję pozwala odpowiednio wzmocnić erekcję przed stosunkiem i zapewnić sobie wydłużony czas seksualnych igraszek, z satysfakcjonującym spełnieniem dla obu stron.

Tabletki do żucia Mensil są nie tylko bardzo skuteczne, ale również dyskretne. Partnerka nie zorientuje się, że po romantycznej kolacji mężczyzna żuje coś innego, niż klasyczną gumę do żucia, więc nie wywoła to żadnej niepożądanej reakcji. Dzięki stosowaniu leku w sporadycznych sytuacjach można wzmocnić w sobie poczucie pewności siebie i nauczyć swoje ciało prawidłowego radzenia sobie z pobudzeniem seksualnym, dzięki czemu późniejsze stosunki będą łatwiejsze nawet bez używania „wspomagaczy”.