Nicorix - opinie i recenzja tabletek


Nicorix to suplementem pomagającym w skutecznym rzuceniu palenia. Zawiera specjalnie skomponowane składniki, aby ograniczyć dolegliwości wiążące się z odstawieniem nikotyny. Wspomaga proces detoksykacji organizmu, oczyszczając organizm ze szkodliwych substancji dostarczanych wraz z dymem papierosowym. Preparat w postaci kapsułek do połykania.

Jak działa Nicorix?

Pierwszy składnikiem tabletek, o którym należy napisać jest korzeń Kudzu. To właśnie ten składnik sprawia, że regularna suplementacja zmniejsza głód nikotynowy, aż do całkowitego wyjścia z nałogu. Nie bez znaczenia są oczywiście pozostałe składniki Nicorix.

Zielona herbata przyczynia się do oczyszczenia organizmu z toksyn. Działanie oczyszczające szczególnego znaczenia przybiera wśród palaczy będących w nałogu przez kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat.

Skład uzupełnia guarana, która posiada całe spektrum prozdrowotnych właściwości. Dodaje sił witalnych, wspomaga przemianę materii oraz pozwala na rzucenie palenia bez znacznego przybrania na wadze. Dodatkowe kilogramy po rozstaniu się z nałogiem są częstą przypadłością, której obawiają się osoby chcące rzucić palenie.

Nicorix – sposób przyjmowania

Środek należy stosować 2 razy dziennie po jednej kapsułce popijając szklanką wody. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek – stosując regularnie zgodnie z zaleceniami wystarcza na cały miesiąc kuracji. Nie należy przekraczać zalecanych dawek. Nicorix jest suplementem pomagającym rzucić palenie – a nie lekiem, do zakupu nie potrzebujesz recepty.

Cena i dostępność Nicorix

Jedno opakowanie (miesięczna kuracja) kosztuje 109 złotych z przesyłką. Zamawiając ze strony producenta przesyłka jest darmowa. Kupując 2 opakowania 3 dostaniesz gratis. Czas kuracji dostosowuje się indywidualnie, dopasowując do stażu nałogu oraz liczby wypalanych papierosów dziennie. Każde nieotwarte opakowanie można zwrócić otrzymując zwrot gotówki.

Nieco taniej można kupić na aukcjach internetowych. Mimo to naszym zdaniem bezpieczniej jest zamówić przez oficjalny kanał sprzedaży na stronie producenta. Daje to gwarancje oryginalności oraz długiej daty przydatności do stosowania.

Skuteczność Nicorix w rzuceniu palenia

Nicorix jest skutecznym środkiem i pomaga rzucić palenia, jednak nie zrobi tego bez Twoich chęci. Silna wola i determinacja jest kluczowa w rzucaniu palenia. Środek wspomaga organizm, redukując głód nikotynowy. Niestety aktualnie żaden środek – nawet leki nie zrobią roboty za Ciebie. Pamiętaj, że to jedynie „wspomagacz” w walce z nałogiem.

Nicorix a konkurencyjne środki

Zaletą Nicorix jest naturalny skład i brak skutków ubocznych stosując zgodnie z zaleceniami. Wszystko niestety ma swoje mocniejsze i słabsze strony. Nicorix prawdopodobnie nie będzie na tyle skuteczny co leki na bazie cytyzyny (np. Desmoxan). Z drugiej strony leki te powodują liczne skutki uboczne. Jeśli masz dość determinacji, aby rzucić bezpieczniej będzie wybrać środek na bazie naturalnych składników, jakim jest właśnie Nicorix.

Czy warto kupić Nicorix?

Preparat jest dla osób, które rzeczywiście chcą rzucić palenie. Jeśli szukasz cudownego preparatu, który bez wysiłku uwolni Ciebie od nałogu to możesz sobie odpuścić. Przed stosowaniem warto przeliczyć dzienne, tygodniowe oraz miesięczne wydatki na tytoń. Ustal sobie okres w jakim będziesz nagradzał się.

Przykładowo wypalając paczkę papiersów dziennie, w skali tygodnia zaoszczędzisz około 100 złotych. To już prawie tyle co miesięczny koszt Nicorix. Drugiego tygodnia kolejne 100 złotych – wydaj je na cokolwiek aby poczuć, że rzucenie palenia przynosi również korzyści finansowe. Może to być kolacja z drugą połówką, wyjście do kina, teatru czy zakup jakiegoś gadżetu.

Opinie konsumentów

Nicorix tak jak i inne środki ma swoich zwolenników jak i tych, którzy twierdzą, że im nie pomógł. Niestety nawet silne leki na bazie cytyzyny nie gwarantują 100% skuteczności. Przeglądając opinie nie trudno trafić na liczne pochwały. Z pewnością Nicorix jest jednym ze środków, które pomogły wielu osobom i którym warto się zainteresować. Preparat mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.