Orgasm Control - opinie


Linia produktów Orgasm Control dedykowana jest mężczyznom z przedwczesny wytryskiem. Do wyboru mamy tabletki, żel, sprej oraz chusteczki. Jakie są opinie i skuteczność tych środków? Jak działają i który wybrać? Recenzja produktów Orgasm Control.

Orgasm Control – informacje o produktach

Produkty Orgasm Control skierowane są do mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem. W zależności od wybranej formy preparatu czas przedłużenia stosunku może się różnić. Według producenta stosując preparaty Orgasm Control można wydłużyć stosunek o nawet 30 minut, a efekty widoczne są już po 5 dniach. Warto dodać, że linia produktów Orgasm Control zdobyły Laur Konsumenta – Odkrycie 2014 roku.

Tabletki Orgasm Control

Preparat Orgasm Control w formie tabletek regularnie stosowany przedłuża stosunek oraz zwiększa satysfakcję seksualną. Według opinii mężczyzn efekty nie są widoczne od razu. W naszym rankingu są to drugie najpopularniejsze tabletki na dłuższy stosunek bez recepty. Pierwsze rezultaty suplementacji można zauważyć zazwyczaj najwcześniej po tygodniu regularnego stosowania.

Skład

 • Bukwica lekarska,
 • Burak,
 • Cayenne,
 • Dzięgiel chiński,
 • Gotu Kola,
 • Jeżówka purpurowa,
 • Kola błyszcząca,
 • Lucerna siewna,
 • Lukrecja gładka,
 • Prawoślaz lekarski,
 • Rdest wielokwiatowy,
 • Sarsaparilla,
 • Żeń-szeń Syberyjski.

Cena

Koszt tabletek wynosi 124,90 złotych w zależności od dawkowania wystarcza na 30-60 dni stosowania.

Chusteczki Orgasm Control Wipes

Kolejny produkt sygnowany marką Orgasm Control jest w formie chusteczek nawilżonych środkiem opóźniającym wytrysk. Chusteczki są dopełnieniem kuracji przy użyciu tabletek, choć znajdują się mężczyźni stosujący jedynie ten produkt.

Skład

 • Mentha Piperita,
 • wyciąg z Dziurawca zwyczajnego,
 • wyciąg z owsa prawdziwego.

Cena

Chusteczki Orgasm Control kosztują 79,90 złotych za opakowanie zawierające 6 chusteczek. Zaletą jest doraźnie działanie – zmniejszając doznania seksualne umożliwiają przedłużenia stosunku już po pierwszym użyciu. Pojedyncza sztuka kosztuje 19,90 złotych, warto przetestować chusteczki zanim kupisz całe opakowanie.

Żel Orgasm Control

Preparat w formie żelu zmniejsza wrażliwość na bodźce seksualne. Przekłada się to bezpośrednio na przedłużenie czasu trwania stosunku. Działają podobnie jak chusteczki oraz również stanowi dopełnienie kuracji przy zastosowaniu tabletek.

Skład

 • ekstrakt z liści Mentha Piperita,
 • Menthol,
 • olejek z Mentha Piperita.

Cena

Żel o pojemności 100 ml kosztuje 79,90 złotych. Kupując zestaw 3 sztuk można zaoszczędzić 35%. Cena prezentuje się nieco korzystniej niż w przypadku chusteczek, biorąc pod uwagę jego wydajność.

Sprej Orgasm Control

Ostatni produkt z linii Orgasm Control jest w formie spreju. Zawiera skład zbliżony do substancji znajdującej się w chusteczkach.

Skład

 • wyciąg z Dziurawca zwyczajnego,
 • wyciąg z owsa prawdziwego.

Cena

Sprej o pojemności 15 ml kosztuje 59,90 złotych.

Jak stosować produkty Orgasm Control?

Głównym produktem linii Orgasm Control są tabletki. Należy przyjmować 1-2 tabletki dziennie popijając wodą, najlepiej po pierwszym posiłku. Dzienna dawka zależy od nasilenia problemu z przedwczesnym wytryskiem.

Pozostałe środki (żel, sprej, chusteczki) stanowią dodatek do kuracji. Ich zaletą jest doraźne działanie. Poprzez zmniejszenie intensywności odczuwanych bodźców seksualnych prowadzą do przedłużenia czasu trwania stosunku.

Przed zastosowaniem docelowym natrzyj przedramię niewielką ilością środka znajdującego się w chusteczkach, żelu lub spreju. W ten sposób sprawdzisz czy nie jesteś uczulony na substancje zawarte w produkcie. Po szybkim teście, możesz przejść do zastosowania docelowego.

Chusteczki, żel oraz sprej stosuje się w ten sam sposób. Przed planowanym seksem należy natrzeć skórę członka substancją zawartą w danym preparacie. Zabieg ten należy wykonać na tyle wcześniej, aby substancja zdążyła się całkowicie wchłonąć. Jeśli pozostałości zostaną na skórze penisa, mogą przedostać się do kobiecych miejsc intymnych co zmniejszy bodźce odczuwane przez Twoja partnerkę. Około 30 minut przed planowanym seksem powinno wystarczyć – jeśli nie zdążysz się odpowiednio wcześniej przygotować postaraj się nieco przedłużyć grę wstępną.

Orgasm Control czy wartko kupić?

Zaczynając od tabletek Orgasm Control można zauważyć, że posiadają całkiem bogaty skład. Co więcej bazują jedynie na naturalnych składnikach, a dokładniej ziołach. Pierwsze efekty stosowania tabletek są według opinii mężczyzn widoczne po około tygodniu stosowania.

Dla niecierpliwych polecamy uzbroić się w dodatkowo w żel, sprej bądź chusteczki. Zmniejszając intensywność doznań seksualnych mogą znacząco przedłużyć stosunek. Częstym skutkiem ubocznym jest uczucie odrętwienia członka i problem z utrzymaniem odpowiednio mocnej erekcji do odbycia satysfakcjonującego stosunku. Problem można rozwiązać dostosowując ilość nałożonej substancji.

Podsumowując produkty Orgasm Control całkiem dobrze wypadają na tle konkurencji. W naszym rankingu jednie tabletki Climax Control są lepiej ocenione. Co do reszty – żel, sprej, chusteczki – póki co wydają się bezkonkurencyjne.
Orgasm Control - wyróżnienie

Orgasm Control – opinie konsumentów

Przeglądając opinie na forach można znaleźć bardzo wiele pozytywnych opinii. Najczęściej stosowane są tabletki i chusteczki. Wielu mężczyzn wybrało chusteczki, że względu na doraźne działanie. Można mieć jedną sztukę zawsze przy sobie i użyć kiedy nadarzy się odpowiednia chwila. Należy pamiętać, aby użyć jej stosunkowo wcześniej lub założyć prezerwatywę. W przeciwnym wypadku pozostałości substancji zmniejszą doznania nie tylko Twoje ale i Twojej partnerki.

Środki działania doraźnego – chusteczki, żel, sprej – posiadają działanie znieczulające. Według opinii towarzyszy im uczucie chłodzenia. Wielu mężczyzn skarży się, że substancja znieczulająca działa zbyt mocno – do tego stopnia, że nie są w stanie szczytować. W takim przypadku, przy drugim stosowaniu należy zmniejszyć dawkę aplikowanego środka.