Penidex Extra - opinie


Penidex Extra to kolejny preparat mający zapewnić wzrost rozmiary członka. Wśród tego typu środków należy od z pewnością do grona mniej popularnych. Co zawierają tabletki i jak działają składniki w nich zawarte? W poniższym wpisie przedstawimy najważniejsze informacje na temat suplementu.

Penidex Extra – informacje o produkcie

Penidex Extra został stworzony z myślą o mężczyznach z intymnymi kompleksami. Według producenta można liczyć na przyrosty rzędu 7 centymetry w długości przyrodzenia. Składniki zawarte w tabletkach mają wpływać stymulująco na produkcję męskich hormonów zwiększając objętość członka oraz wspomagając potencję.

Penidex Extra to produkt znany wcześniej jako Penidrol Max.

Skład i dawkowanie

Porównujac Penidex Extra z konkurencyjnymi środkami już na pierwszy rzut oka widać znacznie uboższy skład. W tabletkach znajduje się:

  • ekstrakt z buzdyganka ziemnego – roślina stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej oraz indyjskiej ajurwedzie w celu zwiększenia popędu seksualnego oraz zdrowia układu dróg moczowych, lekarze wskazują również na działanie przeciwnowotworowe.
  • ekstrakt z korzenia żeń-szenia – wspiera aktywność fizyczną, umysłową oraz procesy poznawcze. Roślinie przypisuje się także działanie poprawiające samopoczucie, obniżające poziom cukru, redukcję stresu oraz wspiera sprawność seksualną mężczyzn. Zioło nie powinno być stosowanie dłużej niż 3 miesiące – zbagatelizowanie tego obostrzenia może prowadzić do wystąpienia syndromu żeń-szeniowego.
  • ekstrakt z owoców palmy sabałowej – według badaczy może ograniczać przemianę wolnego testosteronu w DHT. Poziom testosteronu pełni kluczową rolę w osiągnięciu erekcji. Ponadto wspiera układ rozrodczy zmniejszając objawy przerostu prostaty, zapobiegając rakowi prostaty oraz zwiększając poziom libido.
  • ekstrakt z korzenia macy – badania nad właściwościami tego zioła sugerują, że suplementacji może poprawić parametry nasienia, zmniejszać powiększenie gruczołu krokowego oraz zwiększyć popęd seksualny.

Stosowanie preparatu ogranicza się do spożycia jednej tabletki dziennie – najlepiej rano – popijając wodą. Zwiększenie zalecanej dawki nie zwiększa skuteczności. Ze względu na zawartość żeń-szenia nie zalecamy przyjmowania suplementu późną porą – może utrudniać zaśnięcie oraz zmniejszać jakość snu.

Gdzie można kupić Penidex Extra?

Z naszych informacji wynika, że Penidex Extra dostępny jest jedynie na stronie producenta. Żadna apteka ani portale aukcyjne nie mają go aktualne w swojej ofercie. Opakowanie za które trzeba zapłacić 99 zł odpowiada miesięcznemu okresowi stosowania. Czy jest to odpowiednia cena? Według nas w podobnej cenie można kupić o wiele skuteczniejsze preparaty. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych tabletki na powiększenie członka.

Opinie na forum

Część forumowiczów stwierdza, że po kliku tygodniach zauważyło przyrosty zarówno w długości jak i grubości penisa, natomiast cześć (zdecydowana większość) nie zauważyła znacznych zmian w rozmiarze penisa. Nasza opinia co do tego preparatu jest mocno sceptyczna. Biorąc pod uwagę niewielka ilość stosujących Penidex Extra jest środkiem, który pozostaje poza czołówką tabletek powiększających członka.

Skuteczność i skutki uboczne

W skład tabletek wchodzą składniki pochodzenia naturalnego. Stosując zgodnie z zaleceniami w tym nie przekraczając zalecanych dawek, suplement nie powinien powodować skutków ubocznych.

Co do skuteczności, niestety nie jesteśmy do końca przekonani. Przeważające negatywne opinie konsumentów na temat działania Penidex Extra nie stawią go w zbyt dobrym świetle. Analizując skład wydaje się on bezpieczny – przypomina preparat promujący zdrowie męskiego układu rozrodczego. Można spodziewać się po nim zwiększonej ochoty na aktywność seksualną, jednak co do zwiększania rozmiaru penisa podchodzimy mocno sceptycznie.