Penis Complete - Opinie


Rozmiar penisa ma dla mężczyzny ogromne znaczenie. Po pierwsze, nieodzowny jest tu aspekt psychologiczny. Penis od wieków był synonimem męskości i takim pozostał do dziś. Po drugie, jego witalność i duży rozmiar, łączą się w kulturze z siłą witalną i… zdolnością do przeżywania bardzo intensywnego seksu. Problem w tym, że u wielu mężczyzn rozmiar penisa jest po prostu zbyt mały. Dlatego wielu z nich szuka rozwiązań, dzięki którym można byłoby go powiększyć. Takim rozwiązaniem jest suplement diety Penis Complete, którego stosowanie – według producenta – ma wydłużyć członka nawet o 8 cm i znacznie zwiększyć poziom przezywania orgazmu.

Czym jest Penis Complete?

W dużym uproszczeniu, jest to po prostu połączenie wielu naturalnych substancji, które razem mają wydłużyć prącie i zwiększyć radość z przeżywania seksu u mężczyzny. Bądźmy szczerzy – uzyskanie wyniku na poziomie 8 cm nie będzie (raczej) możliwe, aczkolwiek intensywniejsze przeżywanie seksu już możliwe jest. Nie bez znaczenia jest też wpływ suplementu na strukturę penisa, dzięki czemu jego erekcja jest jeszcze bardziej intensywna.

Jak działają tabletki Penis Complete?

Jak na suplement diety przystało, działanie specyfiku ma miejsce na kilku różnych płaszczyznach. Chodzi między innymi o:

 • większą podatność ciał jamistych na efektywniejsze wypełnianie się krwią, co oczywiście ma przełożenie na jakość erekcji,
 • poprawę krążenia krwi, dzięki czemu mężczyzna „może więcej”,
 • zwiększenie produkcji testosteronu, który to jest odpowiedzialny za intensywność przeżywania stosunku, ale i za podniecenie seksualne,
 • ogólną poprawę własnego samopoczucia, między innymi poprzez większą dawkę energii.

Czy stosowanie pojedynczego suplementu, może przynieść tak dobre efekty? Chcąc się tego dowiedzieć, należy koniecznie przeanalizować skład tego produktu.

Skład produktu

Sprawność seksualna jest w organizmie mężczyzny determinowana przez szereg substancji chemicznych, których działanie nie ogranicza się wyłącznie do poprawy efektywności ciał jamistych. Dlatego w skład suplementu diety, wchodzi szereg substancji o dodatkowym działaniu.

 1. Tribulus terrestris – to roślina, z której wyciąg korzystnie wpływa na wzrost produkcji testosteronu. Zwiększa on również intensywność pożądania seksualnego (libido) i wzmacnia ciała jamiste, jednocześnie powiększając ich objętość.
 2. Muira Puama – jest to bardzo dobrze wszystkim znany afrodyzjak, który działa przede wszystkim na mężczyzn. Warto dodać, że zawarte w nim składniki istotnie zwiększają napięcie w obrębie mięśni gładkich, które ulokowane są wewnątrz ciał jamistych.
 3. Palma Sabałowa – korzystnie wpływa na poprawę elastyczności tkanki gruczołu krokowego. Dzięki wyciągowi z tej rośliny, mężczyzna odczuwa jeszcze większe pożądanie seksualne i ma znacznie więcej energii, co również wpływa na jakość przeżywania uniesień seksualnych.
 4. Sarsaparilla – pod tą niezwykłą nazwą kryje się roślina, z której wyciągu nie mogło zabraknąć w opisywanym suplemencie. Substancja ta działa na organizm dwojako: po pierwsze, znacznie zwiększa objętość tkanki mięśniowej. Po drugie – korzystnie wpływa na męskie libido.
 5. Pestki dyni – wyciąg z pestek znacznie poprawia krążenie i działa jako środek spowalniający procesy starzenia. Dzięki niemu sprawność seksualna i odpowiednia potencja, utrzymują się przez dłuższy czas na stałym poziomie. Warto też zaznaczyć, że pestki dyni są bogate w wiele kwasów tłuszczowych!
 6. L-arginina – to aminokwas, którego głównym zadaniem jest podtrzymywanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Dzięki temu mężczyzna odczuwa bardzo silne pożądanie i ma intensywniejszą erekcję.
 7. Korzeń maca – jest przez wielu uważany za naturalny i bardzo skuteczny środek poprawiający potencję i sprawność seksualną. Poza tym spożywanie ekstraktu z tej rośliny, znacznie podwyższa dzienny poziom energii!
 8. Pokrzywa – wyciąg z tej dobrze wszystkim znanej rośliny, wpływa na spadek odczucia zmęczenia, usprawnia procesy metaboliczne i zwiększa efektywność spalania substancji odżywczych. Dzięki niemu organizm ma znacznie więcej energii na codzienną aktywność, w tym oczywiście na seks.
 9. Lukrecja – naturalny wyciąg z tej rośliny skutecznie wzmacnia odporność organizmu. Oprócz tego wykazuje on działanie przeciwstresowe, co ma istotne znaczenie w kontekście przeżycia w pełni satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Stosowanie suplementu

Penis Complete to suplement diety, którego skuteczność zależy od wielu czynników, w tym – od odpowiedniego stosowania. Dlatego mężczyźni, którym zależy na poprawie swojego życia seksualnego, powinni zażywać od jednej do nawet dwóch kapsułek dziennie. Jeśli decydujemy się na spożycie jednej kapsułki, to warto ją zastosować rano lub na około 30 – 60 minut przed stosunkiem.

Stosowanie dwóch kapsułek dziennie, znacznie zwiększa skuteczność działania suplementu. W tym przypadku należy go spożyć rano i po południu, każdorazowo zapijając kapsułkę dużą ilością wody. Jeśli nie ma takiej potrzeby, to stosowanie kapsułki późnym wieczorem nie powinno mieć miejsca, gdyż może się to wiązać nawet z bezsennością!

Przeciwwskazania dotyczące stosowania

Choć Penis Complete jest w pełni naturalnym suplementem diety, to nie powinny go stosować osoby, które:

 • chorują na schorzenia serca i ogólnie układu krążenia, w związku z tym, że stosowanie suplementu wiąże się z otrzymaniem dużej dawki energii, to może się ono przełożyć na pogłębienie w/w schorzeń i zaprzepaszczenie dotychczasowych efektów leczenia.
 • cierpią na schorzenia urologiczne, w tym przypadku stosowanie suplementu diety jest możliwe tylko po zgodzie lekarza prowadzącego.
 • nie skończyły 18 lat, suplement nie powinien być stosowany u osób niepełnoletnich, może on u nich wywołać szereg negatywnych zjawisk w kontekście sfery dojrzewania.

Produkt nie jest przeznaczony dla mężczyzn, u których podczas badań wykryto nadwrażliwość na którykolwiek z powyższych składników suplementu.

Skutki uboczne

Penis Complete to naturalny suplement diety, dzięki któremu potencja mężczyzny może wejść na odpowiednio wysoki poziom. Należy jednak pamiętać, że jego stosowanie może wywołać skutki uboczne. Najczęściej są one jednak związane z nieprawidłowym stosowaniem preparatu.

Należy pamiętać, że działanie zawartych w preparacie substancji czynnych nie kumuluje się. Oznacza to, że „przyśpieszenie terapii” poprzez zwiększenie liczby spożywanych kapsułek, nie doprowadzi do efektywniejszego wzrostu penisa. Co więcej, nadmiar spożywanych substancji czynnych, może wywołać szereg powikłań związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego.

Nasza opinia

Stosowanie suplementu diety przez osoby spoza „grupy zwiększonego ryzyka” wydaje się w  pełni bezpieczne. Co do skuteczności wyrobu nie można zapominać, że wciąż jest to suplement diety. Oznacza to, że jest on jedynie dodatkiem do zdrowej i zbilansowanej diety, a nie jej zamiennikiem. Warto zaznaczyć, że skuteczność Penis Complete zależy również od przyjętej diety. Niemniej suplement ten – ze względu na bardzo złożony skład – warto polecić mężczyznom. Oczywiście nie można zagwarantować, że efekty jego stosowania będą takie, jak opisał to producent suplementu.

Podsumowanie

Penis Complete to – jak sama nazwa wskazuje – kompletny suplement na powiększenie penisa i zintensyfikowanie doznań seksualnych. Ze względu na skład można polecić go nie tylko osobom, które chcą powiększyć członka ale również poprawić sprawność seksualną, m.in. wzmocnić erekcję.