PenisizeXL

Męskość na przestrzeni lat była definiowana na różne sposoby. Dziś – ale również i wcześniej – wielu mężczyzn określało ją na podstawie… wielkości swego przyrodzenia. Nic więc dziwnego, że większość z nich chce powiększyć swojego penisa. W tym celu powstają różne tabletki i suplementy diety. Jednym z nich jest PenisSizeXL. W poniższym wpisie przeanalizujemy jego sposób działania, skład i opinie jego użytkowników. Zapraszamy do lektury!

Jak działa PenisSizeXL?

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez producenta, Tabletki na powiększenie penisa PenisSizeXL oddziałują na organizm mężczyzny na trzy różne sposoby: powiększają członka, wzmacniają erekcję oraz intensyfikują doznania seksualne..

 1. Powiększenie penisa. To właśnie jest to, o czym była mowa na wstępie. Dzięki zastosowaniu suplementu większa ilość krwi napływa do członka, co przedkłada się na jego intensywniejsze ukrwienie, grubość i sztywność.
 2. Intensywniejsza erekcja. W skład suplementu diety wchodzą substancje aktywne, których zadaniem jest ograniczenie skutków niektórych zaburzeń seksualnych, a także wyeliminowanie (bądź osłabienie) zjawiska tzw. przedwczesnego wytrysku.
 3. Silniejsze doznania. PenisSizeXL to nie tylko większy rozmiar, ale też intensywniejsze doznania seksualne. Co ważne, stosowanie suplementu na powiększenie członka ma przełożyć się na poprawę doznań tak u mężczyzny, jak i u kobiety!

Skład preparatu – co warto o nim wiedzieć?

Chcąc przekonać się, czy uzyskanie tak rewelacyjnych efektów jest możliwe, trzeba dokładnie przeanalizować skład produktu, a następnie z otrzymanych danych wyciągnąć wnioski. Poniżej zestawienie wszystkich substancji aktywnych, jakie wchodzą w skład preparatu na rozmiar penisa PenisSizeXl:

 • Tribulus Terrestris – naturalny wyciąg z roślin, dzięki którym tlenek azotu jest łatwiej uwalniany do okolic ciał jamistych penisa. Dzięki temu są one zdolne do pomieszczenia jeszcze większej ilości krwi, a co za tym idzie – zdolne do intensywnego stosunku. Mało tego! Substancja działa też na procesy związane z wytwarzaniem spermy.
 • Żeń-szeń – chyba jedna z najbardziej znanych mężczyznom roślin. Od razu trzeba podkreślić, że jest ona czymś w rodzaju magazynu sił witalnych. Dzięki wyciągowi z żeń-szenia można skutecznie opóźnić procesy starzenia, a także poprawić swoje zdolności seksualne.
 • Maca-root – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się roślina, która nie tylko intensyfikuje erekcję, ale też zwiększa popęd seksualny u panów. Maca jest też rośliną wskazaną dla tych mężczyzn, którzy mają problemy z wytwarzaniem dobrej jakościowo spermy. W roślinie znajduje się też arginina, która stymuluje dopływ krwi do ciał jamistych.
 • Liść Damiana – roślina, która znacząco poprawa życie seksualne, zwiększa libido, ogranicza oziębłość seksualną, a także znacząco wydłuża czas trwania erekcji. Przyjmowanie wyciągu z tej rośliny ma konkretne przełożenie na lepszą sprawność w łóżku!
 • Palma sabałowa – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się roślina, której głównym zadaniem jest wzmocnienie męskiego libido. Zawarte w preparacie substancje czynne chronią mężczyzn przed skutkami problemów z prostatą, a także zabezpieczają testosteron przed szkodliwymi przemianami chemicznymi.
 • Cynk – mikroelement, który znacznie podnosi libido i poprawia potencję. Jest on bardzo ważnym składnikiem diety, gdyż odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu męskich hormonów płciowych we krwi. Dzięki cynkowi mężczyzna może efektywniej kontrolować wytrysk, co będzie miało przełożenie na wzrost satysfakcji seksualnej u partnerki. Specjaliści podkreślają, że niedobór cynku to jeden z powodów rosnącej liczby osób cierpiących na impotencję.
 • Selen – ważny dla zdrowia mikroelement. Skutecznie wpływa na erekcję, poprawia doznania w trakcie seksu, a także sprawia, że mężczyzna ma ochotę w łóżku na jeszcze więcej. Naukowcy odkryli, że obecność selenu w diecie pozwala spowolnić procesy starzenia. Na marginesie warto dodać, że ma on istotny wpływ na ruchliwość plemników.
 • L-leucyna –  aminokwas, który korzystnie wpływa na procesy związane z regeneracją, wytrzymałością i witalnością męskiego organizmu. Obecność L-leucyny sprawia, że nawet po długotrwałym seksie mężczyzna będzie chciał jeszcze więcej.
 • Lukrecja – bardzo tajemniczy składnik suplementu PenisSizeXL. Z jednej strony substancja ta pozwala intensywnie cieszyć się seksem, a z drugiej pomaga w zrelaksowaniu się przed i tuż po stosunku. Co więcej, lukrecja wpływa też na funkcjonowanie męskiego układu hormonalnego.

Przeczytaj koniecznie: Jak powiększyć penisa? 9 sposobów na powiększenie członka!

Jak stosować suplement diety PenisSizeXL?

W ciągu dnia należy spożyć maksimum dwie tabletki. Pierwszą z nich należy zastosować na około 20 minut przed porannym posiłkiem, dzięki czemu zwiększy się prawdopodobieństwo szybkiego wchłonięcia zawartych w niej substancji aktywnych. Drugą kapsułkę należy przyjąć na około 30 – 40 minut przed stosunkiem. Dzięki temu mężczyzna może mieć pewność, że jego organizm zapewni zarówno jemu, jak i kobiecie maksimum przyjemności z doznań seksualnych. Zawsze należy pamiętać o tym, aby po przyjęciu preparatu popić go dużą ilością zwykłej, niegazowanej wody. Dzięki temu zawarte w nim substancje aktywne będą szybciej wchłaniane do organizmu. W jednym opakowaniu suplementu na powiększenie członka znajduje się 60 kapsułek.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Z preparatu na zwiększenie rozmiar penisa nie powinny korzystać osoby, które są na etapie aktywnego dojrzewania biologicznego. W przeciwnym razie zawarte w PenisSizeXL substancje czynne, mogą niekorzystnie wpłynąć na mechanizmy rządzące działaniem układu hormonalnego. Preparat nie powinien być też przyjmowany przez osoby cierpiące na schorzenia układu krwionośnego, duszności, nadciśnienie itd. Co ważne, suplementu diety nie należy łączyć z alkoholem. Co prawda nie zaobserwowano negatywnych skutków połączenia obydwu substancji, ale należy podkreślić, że alkohol – jako substancja chemiczna – działa odprężająco i rozluźniająco na organizm. W praktyce oznacza to, że może ona przynieść odwrotny skutek do oczekiwanego.

Przeczytaj koniecznie: 8 MEGA ćwiczeń na powiększenie penisa.

Opinie na temat produktu

Suplement diety PenisSizeXL to preparat, na temat którego powstało wiele różnych ocen i opinii. Warto przytoczyć część z nich, aby móc sobie wyrobić szerszą opinię na temat działania preparatu.

Pozytywne

Użytkownicy preparatu doceniają jego skuteczność, która przedkłada się na intensywniejsze doznania seksualne i silniejszą erekcję. Mężczyźni po skorzystaniu z suplementu mają też więcej energii, co pozwala im na jeszcze większe szaleństwo w łóżku. PenisSizeXL to preparat, który pomógł niejednemu mężczyźnie w walce z problemami związanymi z „wypaleniem” w łóżku.

Negatywne

Dla niektórych osób produkt ten jest zwyczajnie za drogi (około 120 – 130 złotych za jedno opakowanie). Niektórzy sądzą, że preparat jest nieskuteczny, Trzeba jednak przyznać, że większość z tych osób myli suplementy z lekami.