Perfect Bust


Zdecydowana większość kobiet marzy o pięknym, dużym i jędrnym biuście. Efekt ten można uzyskać na dwa różne sposoby. Pierwszym jest oczywiście metoda chirurgiczna, która często wiąże się z określonymi powikłaniami. Drugim sposobem jest metoda naturalna, która co prawda trwa znacznie dłużej (i wiąże się z pewną systematycznością), ale za to nie obciąża organizmu. Do metody naturalnej zalicza się m.in. stosowanie suplementów diety – jak na przykład kapsułki Perfect Bust, którym poświęcony zostanie niniejszy artykuł. Przeanalizujemy w nim działanie tegoż preparatu, poznamy jego dokładny skład (wraz z opisem składników) i dowiemy się, jakie ewentualne skutki uboczne i przeciwwskazania mogą się z nim wiązać.

Perfect Bust – co to jest?

Tabletki na powiększenie piersi Perfect Bust to suplement diety, który – jak sama nazwa wskazuje – jest swoistym „zbiorem” substancji niezbędnych do pielęgnacji biustu od zewnątrz i od wewnątrz.

Stosowanie tego preparatu na powiększenie biustu, ma – według producenta – przynosić podwójny efekt. Pierwszym z nich jest odżywienie i nawilżenie skóry piersi (a także towarzyszących im mięśni), dzięki czemu mają one wyglądać pięknie i zdrowo. Właśnie dlatego w skład produktu wchodzi wiele substancji, które stosowane są w pielęgnacji skóry. Drugim efektem stosowania suplementu jest wzmocnienie piersi od zewnątrz, w tym wsparcie dla stymulacji gruczołów odpowiedzialnych za produkcję pokarmu. Dzięki temu piersi zwiększają swą objętość w naturalny sposób, choć proces ten trwa stosunkowo długo, bo aż 3 – 4 miesięcy.

Tabletki na powiększenie piersi – uwagi dotyczące stosowania

Stosowanie suplementu Perfect Bust jest bezpieczne dla zdrowia. Co więcej – sam produkt wykazuje bardzo dużą skuteczność w powiększaniu objętości biustu, aczkolwiek bardzo ważne jest zrozumienie istoty jego działania.

 1. Perfect Bust jest suplementem diety, a to oznacza, że należy go stosować jako wsparcie dla niej a nie jako jej zamiennik.
 2. Tabletki na powiększenie biustu działają wyłącznie w połączeniu ze zmianami stylu życia (w tym dietetycznymi). Samo odżywienie piersi to nie wszystko! Równie ważne są ćwiczenia fizyczne i odpowiednia dieta.
 3. Z tabletek nie powinny korzystać kobiety poniżej 18 roku życia, u których etap dojrzewania jeszcze nie został zakończony.

Perfect Bust – skład produktu

Jak na suplement diety przystało, Perfect Bust składa się wyłącznie z naturalnych składników. Według danych przedstawionych przez producenta, są to:

 • Palma sabałowa – zawarte w niej substancje odpowiedzialne są za zmniejszenie ilości testosteronu we krwi i – za jednoczesny wzrost produkcji kobiecych hormonów płciowych. W efekcie kobiece piersi zachowują się tak, jak w okresie przygotowania do laktacji. Ich rozmiar się zwiększa a one same stają się jędrniejsze i pełniejsze.
 • Kozieradka pospolita – wyciąg z tej rośliny to kolejna substancja, której rolą jest zwiększenie produkcji żeńskich hormonów płciowych. Istotą kozieradki jest udział w syntezie progesteronu i estrogenów, które są odpowiedzialne za rozrost kobiecych cech płciowych.
 • Koper włoski – zawiera substancje, które mają istotny wpływ na wiele zjawisk zachodzących w kobiecym organizmie. Po pierwsze – zwiększa on efektywność procesu laktacji. Po drugie – korzystnie wpływa na usuwanie toksyn z organizmu. Po trzecie – znacznie usprawnia procesy metaboliczne, dzięki którym kobiece piersi wyglądają piękniej i zdrowiej.
 • Lucerna siewna – wyciąg z tej rośliny korzystnie wpływa przede wszystkim na stan naczyń krwionośnych. Jest to szczególnie istotne ze względu na strukturę skóry biustu, która wymaga odpowiedniego odżywienia dostarczenia tlenu i ważnych składników odżywczych. Lucerna siewna jest też źródłem wielu witamin. Niektóre z nich korzystnie wpływają na zdrowie skóry.
 • Kmin rzymski – w skład tej niezwykłej rośliny wchodzi wiele różnych witamin odpowiedzialnych za odżywianie skóry piersi. Oprócz tego wyciąg z niej zawiera substancje odpowiedzialne za hormonalną stymulację wzrostu biustu. Kmin rzymski jest jednym z najpopularniejszych składników suplementów wspierających powiększanie piersi.
 • Koniczyna łąkowa – to kolejna roślina, która w swoim składzie zawiera naturalne fitoestrogeny. Ich działanie wspiera proces powiększania piersi podobnie jak hormony endogenne. Zaletą wyciągu z tej rośliny jest brak jakichkolwiek reakcji uczuleniowych.
 • Szałwia lekarska – to roślina dobrze wszystkim znana jako naturalny i silny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Mało kto jednak wie, że szałwia niezwykle korzystnie wpływa również na układ krwionośny człowieka. Ma to ogromne znaczenie w kontekście pielęgnacji piersi, które – jak powszechnie wiadomo – posiadają bardzo silnie zagęszczoną strukturę naczynek krwionośnych.

Perfect Bust – jak stosować?

Tabletki na powiększenie piersi należy stosować zgodnie z informacją przedstawioną przez producenta w dołączonej ulotce. Według niej produkt stosuje się w licznie trzech kapsułek dziennie, które należy spożyć w czasie obiadu. Należy też pamiętać o:

 1. Zapijaniu kapsułek dużą ilością wody, dzięki której zawarte w niej substancje aktywne znacznie szybciej wchłaniają się do organizmu kobiety.
 2. Dokładnym przestrzeganiu diety i zmianie trybu życia. Rzeczywiste powiększenie biustu nie jest możliwe wyłącznie poprzez stosowanie suplementu.
 3. Podczas stosowania preparatu nie należy zapominać o podstawowych środkach ochrony kapsułek przed zniszczeniem. W tym celu przechowujemy produkt wyłącznie w temperaturze pokojowej. Kapsułek nie należy nadmiernie eksponować na światło słoneczne!
 4. Efekty stosowania preparatu powinny być widoczne mniej więcej po 3 – 4 miesiącach stosowania. Należy jednak pamiętać, że Perfect Bust działa na każdą kobietę w sposób indywidualny, co oznacza, że czas ten może być nieco krótszy lub dłuższy.

Komu warto polecić produkt?

Tabletki na powiększenie biustu Perfect Bust warto polecić tym Paniom, które:

 • mają niewielki biust i chcą to zmienić za pomocą naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia metod,
 • chcą poprawić swoje ogólne samopoczucie, gdyż suplement diety działa nie tylko na piersi, ale przede wszystkim na cały organizm,
 • są po przebytych kuracjach odchudzających lub dokonały właśnie zmiany diety i potrzebują dodatkowych witamin i składników odżywczych.

Przeciwwskazania do stosowania suplementu

Perfect Bust nie powinien być stosowany przez panie, które:

 • są niepełnoletnie, gdyż dojrzewanie płciowe jest procesem naturalnym i nie należy go pod żadnym pozorem stymulować i przyspieszać,
 • żyją w nadmiernym stresie, gdyż może on osłabić efekt stosowania suplementu, poprzez zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i składniki odżywcze,
 • nadużywają alkoholu i innych odżywek, gdyż mogą one niekorzystnie wpłynąć na proces działania suplementu diety,
 • wykazują nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu,
 • cierpią na choroby przewlekłe, np. cukrzycę.

W przypadku osób chorych na choroby przewlekłe, należy – przed zastosowaniem suplementu – skontaktować się z lekarzem i poinformować go o zamiarze jego zakupu i aktualnych schorzeniach!

Ocena preparatu

Perfect Bust to tabletki na powiększenie piersi, które wykazują bardzo złożony skład. Poszczególne substancje zawarte w preparacie są zorientowane przede wszystkim na pielęgnację biustu i jego wzroście na skutek oddziaływania naturalnych odpowiedników hormonów (fitoestrogenów).

Reasumując, suplement ten jest bezpieczny dla zdrowia, aczkolwiek ocena jego skuteczności zależy przede wszystkim od zastosowanej diety, dużej dawki ruchu i wielu innych, często bardzo indywidualnych czynników. Niemniej – ze względu na charakterystyczny skład – warto go polecić wszystkim kobietom, którym zależy na pięknym, dużym i zdrowym biuście.