Pheromax męskie - opinie


O feromonach mówi się głośno zwłaszcza w kontekście ich skuteczności. Niektórzy sądzą, że już samo zastosowanie feromonów „załatwia sprawę”. Z kolei inni preferują naturalne metody zawiązywania więzi między kobietą i mężczyzną, wyśmiewając działanie feromonów. Prawdę mówiąc, i jedni i drudzy są w błędzie. Pheromax to produkt określany przez producenta jako „Mercedes wśród męskich feromonów”. Produkt ten ma wyróżniać się niebywałą skutecznością, silnym stężeniem i doskonałymi kompozycjami substancji czynnych, dzięki czemu wiedzie on – rzekomo – prym wśród analogicznych produktów. Czy tak jest naprawdę? Sprawdzimy to w niniejszej recenzji!

Czym jest Pheromax?

Pheromax to silnie skondensowane feromony dla mężczyzn, których działanie – zgodnie z zasadą funkcjonowania analogicznych substancji – polega przede wszystkim, na:

 • zwiększeniu pewności siebie, zarówno w trakcie kontaktów z kobietami, jak i mężczyznami (zwłaszcza w kontekście zawodowym),
 • poprawie samopoczucia, większej dawce energii,
 • zintensyfikowaniu zainteresowania wśród przedstawicielek płci przeciwnej,
 • podniesieniu swojej atrakcyjności seksualnej,
 • poprawie swojego wizerunku w oczach innych osób (po spełnieniu określonych warunków).

Działanie feromonów

W związku z tym, że jest to typowy feromon, to doskonale sprawdza się on w roli nośnika informacji, które – za pomocą cząsteczek zapachu – są odbierane i „dekodowane” przez określone rejony centralnego układu nerwowego (tj. głównie mózgu). Zadaniem tych informacji jest podkreślenie wyjątkowości mężczyzny, jego atrakcyjności i budzenie pożądania (wśród kobiet), a także uznania (wśród mężczyzn). Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu kombinacji kilku różnych feromonów, które – działając wspólnie – zwiększają skuteczność preparatu.

Skład produktu

Pheromax (w wersji dla mężczyzn), składa się z kombinacji trzech różnych odmian feromonów. Są to:

 1. Androstenol – jest to feromon występujący głównie w pocie mężczyzn. Sprawia on, że mężczyzna w oczach kobiet staje się bardziej atrakcyjny. Substancja ta działa również na potencjalnych konkurentów, którzy – w polu jej oddziaływania – czują wobec stosującej ją osoby większy szacunek. W feromonach Pheromax zawartość tej substancji sięga 2 mg.
 2. Androstenon – to silnie działający feromon męski, który w naturze występuje głównie w pocie, moczu i ślinie. Na kobiety działa on w bardzo intensywny sposób, podkreślając atrakcyjność seksualną mężczyzny. Co więcej, sprawia on, że kobieta ma przy mężczyźnie większą ochotę na zawiązanie głębokiej relacji (przyjaźni, miłości). Substancja ta jest przez wielu nazywana feromonem zaufania. Wewnątrz pojedynczego opakowania znajduje się 1.8 mg produktu.
 3. Androstadienon – to feromon występujący przede wszystkim w pocie i nasieniu. Skutkiem jego stosowania jest znaczna poprawa nastroju u kobiet, co znacznie wpływa na łatwość podjęcia z nimi relacji. W feromonach Pheromax składnik ten występuje w stosunkowo niewielkich ilościach (około 1.2 mg), co ma związek z jego pomocniczym charakterem działania.

Stosowanie Pheromax

Feromony męskie Pheromax to produkt, który – mimo wysokiej skuteczności – należy stosować w oparciu o obowiązujące zasady. Tym samym:

 • Produkt można stosować na dwa sposoby, to jest pełnej lub częściowej aplikacji. Dzięki temu wystarczy on na – odpowiednio – 80 pełnych lub 160 niepełnych aplikacji. Skuteczność wyrobu zależy w znacznym stopniu od wybranej metody.
 • Skuteczność feromonów Pheromax ocenia się na około 3 – 4 metrów. Oczywiście wszystko zależy tu od warunków atmosferycznych, wilgotności powietrza i – rzecz jasna – intensywności i kierunku wiatru.
 • Produkt utrzymuje się na skórze przez maksymalnie 6 godzin. Zaleca się, by aplikować go po kąpieli, to jest bezpośrednio na czyste ciało. Aplikację powinno się wykonać na nadgarstki i szyję, czyli miejsca, które emitują najwięcej ciepła.
 • Skuteczność i czas utrzymania się feromonów są uzależnione od warunków panujących w danym pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Zastosowanie intensywnych perfum może osłabić siłę oddziaływania produktu.

Uwaga! Feromony męskie nie dają gwarancji zawiązania znajomości z wymarzoną kobietą lub odniesienia sukcesu zawodowego w pracy. Ich skuteczność jest uzależniona m.in. od:

 • aparycji mężczyzny, jego formy dbania o siebie,
 • higieny osobistej, zastosowanych perfum,
 • pewności siebie (żaden feromon nie zapewni jej),
 • uśmiechu, elokwencji, otwartości na inne osoby itd.

Jednym słowem – jeśli Pheromax ma być skuteczny, to musi on być aplikowany przez mężczyznę, który wie czego oczekuje.

Stosowanie produktu nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nie ma też jakichkolwiek przeciwwskazań dotyczących użytkowania feromonów. W związku z faktem, iż są to substancje naturalne, ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla ludzkiego zdrowia.

Słów kilka o stężeniu

O skuteczności feromonów dla mężczyzn decyduje przede wszystkim ich stężenie. Trzeba przyznać, że prezentowane feromony męskie charakteryzują się bardzo wysokim stężeniem substancji czynnych. Producent podaje, że w jednym mg produktu, znajduje się aż 0.35 ml czystych feromonów. Jest to bardzo dużo, biorąc pod uwagę ich zawartość, objętość i – rzecz jasna – cenę.

Uwaga! Produkt występuje również w odmianie dla kobiet, tj. Pheromax Woman.

Opinie użytkowników, czyli co inne osoby mówią na temat Pheromax?

Pheromax to bardzo popularne feromony dla mężczyzn. W związku z tym, w Internecie można znaleźć mnóstwo opinii na ich temat. I choć z reguły są one pozytywne, to jednak można się spotkać również z negatywnymi wpisami dotyczącymi produktu.

Użytkownicy doceniają recenzowane feromony męskie za:

 • silne stężenie, dzięki któremu prawdopodobieństwo wejścia w relację z kobietą jest zdecydowanie większe,
 • bezpieczeństwo stosowania, wynikające z w pełni naturalnego składu wyrobu,
 • elegancję i jakość wykonania,
 • aluminiową obudowę, która prezentuje się niezwykle stylowo,
 • dużą pojemność, dzięki której produkt może wystarczyć nawet na kilka miesięcy (w zależności od intensywności stosowania).

Użytkownicy krytykują recenzowane feromony męskie za:

 • wysoką cenę pojedynczego flakonika (o tym później),
 • skład produktu podobny do składu wielu innych, analogicznych i tańszych feromonów,
 • niską efektywność,
 • niewielką objętość, która jest mniejsza niż deklarowana.

Cena

Trzeba przyznać, że feromony dla mężczyzn Pheromax nie należą do najtańszych. W Internecie można je kupić już za 290 złotych, ale na niektórych stronach ich cena wzrasta do nawet 300 – 320 złotych. Produkt warto kupować tylko na stronie producenta, gdyż nabywanie go z innych źródeł, wiąże się z ryzykiem zakupu fałszywki.

Ogólna ocena produktu

Negatywne komentarze dotyczące stosowania feromonów męskich Pheromax, mają najczęściej związek ze złym zrozumieniem pojęcia feromonów. Substancje te – zgodnie z tym co napisano na wstępie tej recenzji – nie gwarantują 100 procentowego powodzenia u płci przeciwnej. Niemniej pozwalają one uzyskać wyższe prawdopodobieństwo wejścia w związek z wybraną kobietą. Biorąc pod uwagę stężenie tego wyrobu, jest to w zasadzie pewne.

Podsumowanie

O skuteczności feromonów męskich powiedziano już bardzo wiele. Recenzowany tutaj produkt należy do grupy feromonów o silnym stężeniu, dzięki czemu jego działanie jest o wiele bardziej skuteczne, niż w przypadku wielu innych, alternatywnych rozwiązań. Poza tym warto go polecić również ze względu na jakość wykonania i wyjątkową elegancję!