Pheromax Woman - opinie


Nie ulega wątpliwości, że feromony dla kobiet stanowią pewną mniejszość. Większość analogicznych produktów, jest dostępna wyłącznie dla mężczyzn, którzy w ten sposób chcą zwiększyć swoje szanse u potencjalnych partnerek. Pheromax dla kobiet to feromony przeznaczone wyłącznie dla Pań, które chcą wywrzeć jeszcze bardziej intensywne wrażenie na mężczyznach.

To jednak byłoby zbyt duże uproszczenie. Dlatego zanim wszystkie Panie udadzą się do sklepu, zapraszamy do lektury niniejszego opisu produktu Pheromax Woman. Umieszczone w nim zostaną informacje na temat składu produktu, sposobu jego działania, zasad stosowania itd. Dopiero będąc „uzbrojonymi” w taką wiedzę, warto zakupić określony produkt.

Jak działają kobiece feromony?

Działanie kobiecych feromonów Pheromax Woman, można sprowadzić do kilku zasadniczych punktów:

 1. Atrakcyjność – zastosowanie feromonów sprawia, że każda z Was – Drogie Panie – stanie się o wiele bardziej atrakcyjna w oczach mężczyzn. I nie chodzi tu tylko o samą urodę zewnętrzną, lecz o „coś więcej”, co już od dawna decyduje o zauroczeniu i obopólnej fascynacji. Dzięki temu, kobieta stosująca feromony, staje się nie tylko atrakcyjniejsza dla mężczyzny, ale też bardziej otwarta, co obiecująco wpłynie na dalszą relację.
 2. Pewność siebie – Pheromax dla kobiet to nie tylko szeroko rozumiana atrakcyjność, ale też pewność siebie. Nie jest tajemnicą, że Pheromax działa również na tą osobę, która produkt ten stosuje. Ma to przełożenie zarówno na kontakty z mężczyznami, jak i własne na życie zawodowe. Kobieta stosująca feromony, ma znacznie większe szanse na odniesienie sukcesu zawodowego, niż wiele innych kobiet, które nie znają potencjału płynącego z działania tych niezwykłych substancji.
 3. Poprawa samopoczucia – kobiety stosujące Pheromax, nie tylko czują się atrakcyjniejsze w oczach mężczyzn, ale też cieszą się znacznie lepszym samopoczuciem. Wspomniana już wcześniej pewność siebie, duża dawka witalnej siły i chęć do działania, to tylko niektóre ze skutków działania feromonów. Nie jest tajemnicą, że feromony stosuje się również dla siebie. Zwłaszcza, jeśli wykazują tak dużą skuteczność. Ale o tym później…
 4. Szacunek – stosowanie feromonów sprawi, że wybrana kobieta stanie się bardziej doceniana wśród innych kobiet. Będzie miało to istotne znaczenie w kontekście pracy zawodowej, w której stanie się ona częściej doceniana i bardziej dominująca, ale też w kontekście relacji z mężczyznami. Dzięki feromonom, kobieta będzie miała większe szanse wśród grona swoich konkurentek do męskiego serca.

Słów kilka o składzie, czyli Pheromax od podszewki

Opisywany produkt nie byłby tak skuteczny, gdyby nie jego innowacyjny i wyjątkowy skład. W skład feromonów dla kobiet, wchodzą między innymi:

 1. Kopuliny – to substancje wydzielane przez ciało kobiety w trakcie podniecenia. Działają one na mężczyzn poprzez podniesienie napięcia seksualnego, a na stosujące je kobiety – poprzez wzrost pewności siebie. To właśnie dzięki nim kobieta staje się w oczach mężczyzny bardziej wyjątkowa, atrakcyjna, śmiała (zwłaszcza w kontaktach z mężczyznami) i pewna siebie.
 2. Androstenol – to feromon, nazywany często feromonem społecznym. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że substancja ta wpływa na wzrost otwartości wobec innych osób. Androstenol sprawia, że zarówno mężczyźni jak i kobiety, odczuwają większe pragnienie wchodzenia w relacje społeczne. W ten sposób można tworzyć podwaliny nowych znajomości, a nawet związków.
 3. Estratetraenol – to substancja, która budzi pożądanie wśród mężczyzn, ale też „zachęca” do tworzenia znacznie bliższych relacji. Stosowanie feromonu sprawia, że mężczyźni są znacznie bardziej chętni do wchodzenia w bardzo bliskie relacje z wybraną kobietą. Pod względem specyfiki działania, feromon ten łączy w sobie funkcje dwóch powyższych substancji, to jest androstenolu i kopulin.

Zasady stosowania produktu – co warto o nich wiedzieć?

Pheromax dla kobiet należy stosować w ściśle określony sposób, aczkolwiek jego nakładanie nie jest żadną, skomplikowaną procedurą. Stosując feromony, warto zwrócić uwagę na kilka następujących kwestii.

 • Po pierwsze, działają one tylko na określoną odległość. Badania dowiodły, że mężczyzna może wyczuć ich zapach maksymalnie na odległość 5 metrów. Oczywiście dystans ten skraca się w przypadku silnych opadów deszczu, dużego zawilgocenia powietrza i intensywnego wiatru.
 • Po drugie, Pheromax dla kobiet jest bezwonny. Oznacza to, że produkt ten można z powodzeniem łączyć z innymi pozycjami zapachowymi. W ten sposób działanie produktu na mężczyzn, stanie się jeszcze bardziej intensywne i – co najważniejsze – skuteczne.
 • Po trzecie, produkt utrzymuje się na skórze przez około 6 – 8 godzin. Czas ten może ulec skróceniu np. podczas intensywnego wysiłku, silnego oddziaływania promieni słonecznych itd. Dlatego wybierając się np. na imprezę, warto zabrać ze sobą opakowanie Pheromax. Dzięki swym niewielkim rozmiarom, można je z powodzeniem zmieścić w damskiej torebce.
 • Po czwarte, produkt należy stosować w ściśle określony sposób. Co prawda nakłada się go dokładnie tak samo, jak np. ulubione perfumy, ale warto to zrobić w ściśle określonych miejscach, to jest w okolicach szyi, nadgarstków i rzecz jasna dekoltu. Ze względu na fakt, że to właśnie w tych miejscach temperatura ciała jest najwyższa, emisja zawartych w produkcie związków lotnych będzie możliwie najłatwiejsza.
 • Po piąte, pojemność jednego opakowania feromonów jest dość duża i wynosi 14 ml. Taka „porcja” z powodzeniem wystarczy na 2 – 3 miesiące regularnego stosowania. Pamiętajmy, że dzięki wygodnemu atomizerowi, wystarczy tylko raz nacisnąć przycisk, by wyemitować na swą skórę odpowiednią dawkę feromonu.

Stężenie feromonów w produkcie jest bardzo wysokie i sięga 0.035%. Tak wysoki odsetek substancji czynnych sprawia, że produkt ten charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością w porównaniu do wielu alternatywnych feromonów.

Gdzie warto kupić i ile kosztuje?

Feromony dla kobiet Pheromax są oryginalnie zapakowane przez producenta. Mimo to zdarza się, że nabywane u niektórych sprzedawców mieszanki, to tak naprawdę podróbki. Charakteryzują się one zmniejszoną dawką składników czynnych i – tym samym – niską skutecznością. Dlatego kupując produkt, warto nabyć go za pośrednictwem producenta lub powiązanych z nim witryn internetowych.

Cena feromonów Pheromax jest raczej stała i waha się w okolicach 290 – 300 złotych. I choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że cena ta jest bardzo wysoka, to warto na ten produkt postawić, gdyż – dzięki wysokiemu stężeniu – charakteryzuje się on znacznie wyższą skutecznością. Alternatywne (i tańsze) feromony, to najczęściej mieszanki o niskim stężeniu substancji czynnych.

Opinie na temat produktu

Pheromax dla kobiet to produkt, który „zbiera” głównie pozytywne opinie wśród swoich użytkowników. Owszem, niektórzy z nich kwestionują zasadność tak wysokiej ceny, ale są to uwagi raczej marginalne, ze względu na jakość produktu finalnego. Z kolei jeśli chodzi o opinie pozytywne, to produkt ten docenia się głównie za jakość, skuteczność i ciekawe efekty zapachowe, dzięki którym znacznie poprawia on aromat tradycyjnych perfum.

Podsumowanie

Feromony Pheromax dla kobiet, to produkt, który z pewnością warto polecić jego potencjalnym użytkowniczkom. Wysokie stężenie składników aktywnych, kompozycja aż trzech silnych feromonów i bardzo estetyczny wygląd, to „mieszanka”, której urokowi ulegnie chyba każda kobieta.