Pheromone Essence męskie


Męskie feromony to jeden z najbardziej zagadkowych produktów na rynku rozwiązań wspierających pożądanie i zainteresowanie płci przeciwnej. Mimo to można znaleźć wiele produktów, które – w mniej lub bardziej skuteczny sposób – mają podświadomie wpływać na kobiety. Jednym z bardziej udanych, podobnych preparatów, jest Pheromone Essence. Mowa tu oczywiście o męskich feromonach, które wyróżniają się wyjątkowo dużą skutecznością.

Jak działają feromony?

Żeby uświadomić sobie, czym tak naprawdę jest Pheromone Essence, trzeba poznać rolę feromonów w funkcjonowaniu układu nerwowego człowieka. Otóż okazuje się, że te niewielkie, lotne cząsteczki, są w przyrodzie naturalnym nośnikiem informacji.

Człowiek – który przecież ma dużo wspólnego ze zwierzętami – również korzysta z tych informacji. Owszem, w przyrodzie ich rola nie ogranicza się jedynie do kwestii seksualnych, niemniej brak u ssaków mowy i innych, zaawansowanych środków porozumiewania się sprawia, że zwierzęta korzystają z nich znacznie częściej niż ludzie.

Jak zatem działają feromony u ludzi? Odpowiedź jest prosta: dokładnie tak samo, jak u zwierząt. Ludzkie ciało wydziela je w pewnych ograniczonych ilościach, po czym one same – niesione powietrzem – odbierane są przez układ nerwowy (poprzez powonienie) jako nośnik informacji. Pheromone Essence jest właśnie takim syntetycznym i niewerbalnym narzędziem do komunikacji pomiędzy mężczyzną a kobietą.

Jak Pheromone Essence działa na kobiety?

Mitem jest stwierdzenie, że męskie feromony zawarte w preparacie Pheromone Essence, działają wyłącznie na kobiety. Wręcz przeciwnie – oddziałują one również na mężczyzn. Jak zatem ów preparat może wpływać na nasze otoczenie?

 1. Feromony męskie sprawiają, że dany mężczyzna jest traktowany przez kobiety jako znacznie bardziej atrakcyjny od pozostałych. Dzięki temu stają się one (choć nie wszystkie) bardziej otwarte w stosunku do wybranego faceta.
 2. Dzięki męskim feromonom kobiety podświadomie czują się pewniej i bezpieczniej. Oczywiście poczucie to ma charakter ukierunkowany na konkretnego mężczyznę. Tym samym – już na starcie – ma on znacznie większe szanse u płci przeciwnej, niż mężczyźni, którzy feromonów nie stosują.
 3. Feromony działają również na… mężczyzn! W skład Pheromone Essence wchodzą substancje, które podświadomie wpływają na innych facetów. Jak? Chociażby poprzez odczucie dominacji, siły i męskości, co może mieć istotne znaczenie chociażby w pracy, gdzie ścierają się ze sobą różne projekty i zawodowe wizje.

Skład

Skład preparatu Pheromone Essence został starannie dobrany. Dzięki temu jego efektywność działania jest zdecydowanie większa, niż w przypadku alternatywnych i konkurencyjnych rozwiązań.

 • Podstawowym składnikiem produktu jest Androstenon, który działa zniewalająco na kobiety. Na samym początku intensyfikuje on poczucie zainteresowania ze strony kobiety, a następnie przeradza je w prawdziwą fascynację. Co więcej, androstenon działa pośrednio również na mężczyzn, aczkolwiek jest to działanie dość ograniczone. Niemniej zawierający go perfum z feromonami może zadziałać również w pracy. Dzięki temu szanse na sukces zawodowy i podwyżkę będą jeszcze większe!
 • Preparat oprócz substancji czynnej zawiera również szereg substancji pomocniczych. Mowa tu rzecz jasna o cząsteczkach aromatyzowanych, których oddziaływanie na powonienie, znacznie zwiększa skuteczność androstenonu. To właśnie dzięki nim preparat ma tak wyrazisty, orzeźwiający zapach, który dodatkowo oddziałuje na płeć przeciwną. Zastosowanie czynnika zapachowego ma też swoje praktyczne znaczenie. Dzięki niemu nie trzeba łączyć feromonów z odrębnymi perfumami, gdyż to one same pełnią rolę perfum.

Skuteczność Pheromone Essence

Preparat Pheromone ma postać kropel, których skuteczność jest uzależniona od wielu różnych czynników.

 1. Indywidualne uwarunkowania biochemiczne. Jeśli skóra jest spocona i daleko jej do świeżości, to działanie feromonów zostanie mocno ograniczone. Co więcej, ich zapach może wymieszać się z nieprzyjemnym zapachem potu, co oczywiście doprowadzi do silnego ograniczenia jego działania.
 2. Odległość – feromony męskie zachowują swą skuteczność tylko na pewną odległość. Na kobietę działają one przede wszystkim wtedy, gdy dystans pomiędzy nią a stosującym feromony mężczyzną, nie jest większy niż 4 metry. Oczywiście wszystko zależy też od tego, w jakich warunkach obydwie osoby się znajdują. Trudno zachować skuteczność feromonów, gdy wieje silny wiatr, pada deszcz itd.
 3. Sposób stosowania – perfum z feromonami powinien być stosowany w ściśle określony sposób. Dzięki temu można mieć pewność, że zachowa on swą maksymalną skuteczność. Najlepiej, jeśli po 2 – 3 krople preparatu wetrze się w punkty w ciele, których temperatura jest nieco większa. Mowa tu przede wszystkim o wewnętrznej stronie nadgarstków i okolicach szyi. Dzięki temu rozprzestrzenianie się feromonów jest znacznie szybsze i skuteczniejsze.
 4. Czas, jaki upłynął po zastosowaniu. Skuteczność feromonów zależy również od tego, jak długi czas upłynął od ich ostatniego stosowania. Przyjmuje się, że preparat utrzymuje się na skórze mężczyzny przez około 4 – 6 godzin. Czas ten będzie jednak zależny od wielu czynników, takich jak temperatura i wilgotność otoczenia, aktywność fizyczna mężczyzny, jego potliwość itd.

Feromony męskie to nie magia!

Wielu mężczyzn stosujących perfumy z feromonami uważa, że jest to substancja o wręcz magicznych właściwościach. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Owszem, feromony – jako substancje lotne – mogą pomóc mężczyźnie w nawiązaniu relacji z odpowiadającą mu kobietą, ale na tym ich rola się kończy. Atrakcyjność seksualna nie jest jedynie uzależniona od działania kilku substancji chemicznych. Wręcz przeciwnie – jeśli feromony męskie mają „odnieść sukces”, to mężczyzna musi zadbać o:

 • odpowiednią tężyznę fizyczną,
 • pozytywny odbiór u płci przeciwnej (np. poprzez częsty uśmiech),
 • dbanie o swój wygląd (choć w ograniczonym stopniu),
 • pozytywnym podejściu do życia itd.

Mężczyzna nieśmiały i skryty w sobie, który na dodatek boi się zawrzeć nową znajomość, nie odniesie sukcesu w życiu towarzyskim. Co prawda Pheromone Essence jest pod tym względem bardzo skuteczny, ale nie zastąpi on podstawowych cech atrakcyjnego w oczach kobiet mężczyzny.

Opinie na temat produktu

Perfumy z feromonami Pheromone Essence, to jedne z najpopularniejszych produktów w swojej klasie. Nic więc dziwnego, że zbierają one mnóstwo ocen wśród swoich użytkowników. Co prawda dominującą rolę odgrywają tu oceny pozytywne, ale też – co trzeba przyznać – nie brakuje tu tak zwanych negatywów. I tak:

 • mówiąc o pozytywach, mężczyźni podkreślają dużą skuteczność produktu, zaletą jest też jego specyficzny, odświeżający wygląd; poza tym większość z nich (po zastosowaniu preparatu) czuje się bardziej pewnymi siebie w kontaktach z płcią przeciwną,
 • mówiąc o negatywach, istnieje pewna grupa mężczyzn, w przypadku których Pheromone Essence nie działa na płeć przeciwną; niemniej należy sądzić, że znaczna część tych osób to po prostu ludzie niepotrafiący zadbać o swój pozytywny wizerunek wśród Pań.

Podsumowanie

Cena preparatu Pheromone Essence waha się w okolicach 80 – 140 złotych za 75 ml opakowanie. Biorąc pod uwagę powyższą recenzję, można polecić go mężczyznom, którzy chcą odnieść sukces w życiu towarzyskim. Zwłaszcza że produkt ten zyskał mnóstwo pozytywnych opinii i to nie tylko wśród mężczyzn, ale też i wśród Pań.