Opinie o ProBreast Plus


Każda kobieta marzy o pięknym, jędrnym i dużym biuście. Nic w tym dziwnego. Duże i seksownie prezentujące się piersi nie od dziś kojarzą się z seksapilem, zdrowiem, urodą, ale i pożądaniem. Jedną z metod na powiększenie i ujędrnienie piersi jest odpowiednia suplementacja. Pro Breast Plus to suplement, który zawiera szereg substancji, które są niezbędne do prawidłowego zwiększenia tkanki piersi. W poniższym artykule skupimy się na analizie tego suplementu, oraz sprawdzimy jak on działa i z jakich składników czynnych się składa. Zapraszamy do lektury!

Czym jest Pro Breast Plus?

Żeby dobrze przeanalizować skład, działanie i specyfikację produktu Pro Breast Plus, należy dokładnie zdefiniować, czym on tak naprawdę jest. W gruncie rzeczy mamy tu do czynienia z kompleksem rozwiązań, których celem jest powiększenie biustu a także jego ujędrnienie.

System Pro Breast Plus składa się z dwóch osobnych preparatów:

1. Tabletki na powiększenie biustu Pro Breast Plus, które pełnią rolę działającego od wewnątrz suplementu diety. Ich działanie ukierunkowane jest na zwiększenie poziomu estrogenu we krwi, stymulację gruczołów piersi i wzmocnienie (wraz z regeneracją) skóry biustu.

2. Krem na powiększenie piersi Pro Breast Plus Cream – to kompleksowy zestaw witamin i substancji odżywczych, których zadaniem jest ogólne wzmocnienie skóry, odżywienie jej a także gruntowne nawilżenie wraz z produkcją elastyny i kolagenu. Zadaniem kremu jest też dostarczenie fitoestrogenów, dzięki którym piersi zwiększają swój rozmiar.
STRONA PRODUCENTA

Tabletki i krem na powiększenie piersi – jak one działają?

Producent zestawu suplementów Pro Breast Plus nieprzypadkowo zdecydował się na stworzenie dwóch osobnych, choć współpracujących ze sobą preparatów. Dzięki temu rozwiązaniu, produkt ten działa w sposób wielopłaszczyznowy poprzez:

 • działanie od wewnątrz, polegające przede wszystkim na lepszym ukrwieniu skóry piersi i ich tkanek,
 • działanie od zewnątrz, które polega głównie na regeneracji i wzmacnianiu struktury skóry piersi.

Ogólnie rzecz biorąc, rola suplementu diety ogranicza się do:

 1. Poprawy krążenia krwi w obrębie piersi, co ma istotne znaczenie w kontekście wzmocnienia ich struktury, lepszego odżywienia i znacznego poprawienia wyglądu.
 2. Intensywnego nawilżenia i odżywienia skóry, dzięki któremu z biegiem czasu staną się one nie tylko większe, ale przede wszystkim zdrowsze i jędrniejsze.
 3. Spowolnienia procesów odpowiedzialnych zarówno za starzenie się skóry, jak i znajdujących się wewnątrz piersi tkanek i gruczołów. Dzięki temu biust prezentuje się o wiele lepiej i – co równie ważny – zmniejsza się ryzyko wystąpienia poważnych schorzeń w jego obrębie.
 4. Wzrostu ilości estrogenu – zawarte w suplemencie substancje czynne sprawiają, że ciało kobiety zaczyna zwiększać produkcję estrogenu – hormonu, który jest odpowiedzialny za wzrost ich objętości. Jest to całkowicie naturalny proces, tożsamy np. z podnieceniem seksualnym, rozpoczęciem laktacji itd.

Przeciwwskazania do stosowania preparatu

Mimo, iż tabletki i krem na powiększanie piersi Pro Breast Plus składają się z naturalnych składników, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania co do ich stosowania. Oto najważniejsze z nich:

 1. Niepełnoletność – zestawu suplementów nie powinny stosować kobiety niepełnoletnie, których etap dojrzewania jeszcze się nie zakończył. Ewentualne zmiany w ilości wytwarzanych hormonów płciowych mogą doprowadzić do poważnych powikłań i – w konsekwencji – do podjęcia określonych działań leczniczych.
 2. Okres ciąży i karmienia piersią – krem i tabletki na powiększenie biustu nie powinny być stosowane u Pań ciężarnych i karmiących. Ma to związek z brakiem konkretnych badań dotyczących wpływu substancji czynnych na życie i zdrowie dziecka we wczesnych fazach rozwoju.
 3. Występowanie niektórych chorób takich jak cukrzyca, nowotwory piersi, zbyt mała krzepliwość krwi, nadciśnienie itd. W tych przypadkach stosowanie suplementu powinno być poprzedzone wizytą i konsultacją lekarską.

Składniki czynne – co warto o nich wiedzieć?

Analizując skład obydwu produktów należy uwzględnić zarówno substancje czynne zawarte w kapsułkach, jak i te, które wchodzą w skład wspomnianego kremu.

W skład kremu wchodzą przede wszystkim następujące substancje czynne:

 • olej sojowy,
 • olej migdałowy,
 • alantoina,
 • ekstrakt z nagietka lekarskiego,
 • olej z nasion słonecznika,
 • wyciąg z szyszek chmielu,
 • witamina E,

Dzięki powyższym substancjom skóra piersi stanie się gładsza, jędrniejsza, piękniejsza i lepiej ukrwiona (a przez to i odżywiona).

W skład kapsułek wchodzą między innymi następujące substancje czynne:

 • ekstrakt z kozieradki,
 • ekstrakt z izoflawonów sojowych,
 • kmin rzymski,
 • ekstrakt z szyszek chmielu,
 • koper włoski – zwiększają produkcję estrogenu,
 • l-tyrozyna,
 • witamina B6,
 • witamina E.

Stosowanie Pro Breast Plus

W celu uzyskania jak najszybszego efektu stosowania kombinacji suplementu i kremu, należy stosować go ściśle według zaleceń, które można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania produktu.

 • Krem na powiększenie piersi – należy stosować go 2 razy dziennie, poprzez dokładne wcieranie substancji w skórę piersi. Czynność ta powinna obejmować całą powierzchnię skóry biustu i to do samych ramion. Wcieranie kremu powinno odbywać się za pośrednictwem kolistych ruchów, podobnie jak np. podczas masażu piersi.
 • Tabletki na powiększenie biustu – należy je stosować 2 razy dziennie, pamiętając o tym, by każdorazowo popijać je dużą ilością wody. Dzięki temu zawarte w nich substancje czynne znacznie szybciej wchłoną się do skóry.

Podczas stosowania kremu i tabletek należy zwrócić szczególną uwagę na ich przechowywanie. Pod żadnym pozorem nie mogą one być umieszczone w miejscach narażonych na silne działanie promieni słonecznych, ciepła i wilgoci. Przed zastosowaniem produktu należy pamiętać o sprawdzeniu terminu ważności preparatu. Można go odnaleźć na opakowaniu.

Jak długo stosować preparat?

Kombinację kremu i kapsułek należy stosować przez maksymalnie 3 miesiące. Po tym czasie należy przerwać suplementację na okres co najmniej jednego miesiąca. Według danych przedstawionych przez producenta, pierwsze efekty stosowania preparatów powinny być widoczne już po około 2 tygodniach. Po upływie wspomnianych 3 miesięcy stosowania produktu, notuje się wzrost objętości piersi na poziomie maksymalnie 2 rozmiarów.

Działanie preparatów Pro Breast Plus nie powinno wywołać żadnych skutków ubocznych, aczkolwiek – w przypadku jego przedawkowania – mogą pojawić się problemy o charakterze trawiennym. Jeśli suplement diety wywołał jakiekolwiek skutki uboczne, należy zaprzestać jego stosowania. Jeśli nie doprowadziło to do ich ustąpienia, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

Ogólna ocena produktu

Pro Breast Plus to suplement diety, którego działanie można podzielić na sferę zewnętrzną i wewnętrzną. Za tą pierwszą odpowiedzialny jest krem, w skład którego wchodzi wiele substancji odżywiających, regenerujących i nawilżających skórę. Za sferę wewnętrzna odpowiadają kapsułki, których regularne stosowanie prowadzi nie tylko do zwiększenia objętości piersi, ale też do ogólnej poprawy samopoczucia.

Podsumowując, należy pamiętać, że mamy tu do czynienia z suplementem diety. Pod żadnym pozorem nie może być on traktowany jako zamiennik dobrze zbilansowanej diety, lecz raczej jako jej uzupełnienie. Należy też pamiętać o tym, że przerwanie stosowania produktu, może doprowadzić do ponownego zmniejszenia rozmiaru biustu.