Pro Long System


Duży penis to dla wielu mężczyzn symbol zdrowia, witalności i atrakcyjności seksualnej. Niestety siedzący tryb życia, nieodpowiednia dieta i coraz częstsze choroby tego narządu prowadzą do jego wykrzywienia i zaburzenia prawidłowej pracy znajdujących się w nim gruczołów. Pro Long System to rozwiązanie, którego celem jest ogólna poprawa wyglądu członka, a także – zwiększenie jego rozmiaru.

Pro Long System – czym jest?

Pro Long System to funkcjonalne narzędzie, które wykorzystuje w procesie prostowania i wydłużania członka naturalne zjawisko siły trakcji. Polega ono na obciążeniu narządu odpowiednią siłą trakcyjną, równoważną masie 1.2 – 1.5 kg. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę korzyści wynikające z jej zastosowania. Wręcz przeciwnie, masa ta jest optymalną z punktu widzenia ludzkiego zdrowia, gdyż zapewnia najlepszy stosunek obciążenia do uzyskanych efektów.

Extender będący głównym elementem całości systemu jest tak dopracowany, by jego wielogodzinne stosowanie nie powodowało żadnych skutków ubocznych. Zaleca się jednak, by korzystanie z urządzenia było poprzedzone profesjonalnymi konsultacjami z lekarzem – specjalistą.

Jak to działa ekspander?

Extender posiada możliwość regulowania siły trakcji. Przedział 300 g to stosunkowo dużo, dzięki czemu mężczyzna może zoptymalizować sposób działania aparatu zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Produkt jest wykonany zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi higieny. Jego stosowanie wiąże się z koniecznością utrzymania go w odpowiedniej czystości, co redukuje ryzyko wystąpienia powikłań (np. w postaci stanów zapalnych) praktycznie do zera.

Jak należy stosować urządzenie? Zasada jego nakładania na członka jest bardzo prosta, choć szczegółowo opisana w dołączonej instrukcji. Według przytoczonych przez producenta systemu badań, rozciąganie penisa i jego prostowanie nie wiąże się ze ściśle określonymi ramami czasowymi.

Zaleca się jednak, by jego nakładanie ograniczyć do 9 -12 godzin na dobę, to jest w okresie możliwie intensywnej aktywności fizycznej. Pozostałe godziny dnia warto przeznaczyć na higienę i regenerację, dzięki czemu uzyskane efekty będą jeszcze większe.

Efekty stosowania Pro Long System – co warto o nich wiedzieć?

Rozciąganie penisa za pomocą systemu Pro Long System przedkłada się na szereg ciekawych efektów, dzięki którym – najlepiej przy wsparciu lekarza – można uzyskać konkretne skutki terapeutyczne.

  1. Wzrost długości penisa – jest on spowodowany pracą tkanek pod obciążeniem trakcyjnym, dzięki czemu znacznie szybciej się one regenerują a nawet – używając terminu niezwiązanego z nauką – nadbudowują swoją strukturę. W efekcie tkanki penisa są znacznie lepiej odżywione (poprzez lepsze ukrwienie), co potęguje proces ich naturalnego wzrostu.
  2. Wzrost grubości penisa – lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek członka przedkłada się również na wzrost jego objętości, a co za tym idzie – również samej średnicy. Ma to ogromne znaczenie dla Panów, którym zależy na komfortowym życiu seksualnym.
  3. Redukcja wykrzywienia członka – to bardzo ważny efekt stosowania tego niezwykłego urządzenia. Jak powszechnie wiadomo, skrzywienie penisa to poważne schorzenie, które w wielu przypadkach może doprowadzić do powstania różnych skutków ubocznych, w tym problemów z wytryskiem i słabego ukrwienia penisa. Obciążenie go trakcją sprawia, że z biegiem czasu jego kształt i wygląd stają się bardziej regularne.

Mówiąc krótko – Pro Long System stworzony jest głównie dla tych mężczyzn, którzy szukają optymalnego sposobu na walkę z niektórymi schorzeniami penisa (zwłaszcza choroba Peyroniego). W praktyce mogą z niego korzystać również i ci Panowie, których penis jest mały lub wykrzywiony. Oczywiście proces ten powinien być poprzedzony wizytą lekarską.

Uzyskane rezultaty – co warto wiedzieć?

Wielu mężczyzn zastanawiających się nad sensownością zakupu extendera analizuje efekty przede wszystkim pod kątem „uzyskanych centymetrów”. W rzeczywistości dokładna analiza tego problemu nie jest możliwa, gdyż wpływają na nią różne czynniki. Można jednak przyjąć określone widełki, które będą podstawą do przeprowadzenia dalszych analiz.

Otóż okazuje się, że prostowanie penisa za pomocą extendera, może go wydłużyć w zakresie od 2.5 do 7 cm. Wynik ten uzyskuje się już po około 6 miesiącach stosowania produktu. Oczywiście wpływ na niego mają:

  • elastyczność tkanek i ich zdolność do nadbudowywania się, na co w dużej mierze ma wpływ wiek mężczyzny,
  • codzienna aktywność fizyczna; im jest jej więcej, tym lepsze efekty stosowania wyrobu można uzyskać,
  • czas stosowania urządzenia, o czym napisano zresztą nieco wyżej itd.

Nieco inną kwestią jest czas, po którym można zauważyć pierwsze efekty stosowania wyrobu. Otóż również i on jest zależny od wielu czynników (z tego część opisana jest wyżej), ale wiąże się on również z pewnymi dodatkowymi zjawiskami, które można zauważyć u zdecydowanej większości użytkowników.

  1. Pierwsze efekty wydłużenia penisa można zauważyć już po około 3 tygodniach jego normalnego stosowania. Oczywiście wzrost ten będzie stosunkowo niewielki, dlatego warto go porównywać np. z wykonanymi wcześniej pomiarami.
  2. U mężczyzn cierpiących na zakrzywienie penisa, pierwszym efektem stosowania extendera jest jego wyprostowanie. Dopiero po zakończeniu tego procesu długość narządu może się wydłużyć, choć również i w tym przypadku mowa o dość długim i czasochłonnym zjawisku.

Przeciwwskazania – czy to jest bezpieczne?

Pro Long System to produkt stworzony zgodnie z aktualnymi wymogami medycznymi. Wykonano go z nowoczesnych a zarazem sprawdzonych w kontakcie ze skórą materiałów. Zaimplementowane w nim tworzywo spełnia wszystkie wymogi antyalergiczne i – przy odpowiedniej higienie – nie powinno wywoływać żadnych skutków ubocznych.

Mimo to istnieją przeciwwskazania co do jego stosowania. Po pierwsze, extender nie może być stosowany przez mężczyzn, u których występują poważne schorzenia członka (w tym nowotwory). W przeciwnym razie korzystanie z urządzenia może przyspieszyć postęp choroby! Po drugie – nie mogą go stosować osoby poniżej 18 roku życia, gdyż obciążenie trakcyjne może wywołać szereg niekorzystnych zjawisk w dopiero rozwijającym się organizmie. Wreszcie po trzecie – produkt jest niewskazany dla Panów, u których występują choroby układu krwionośnego. Zbyt mała krzepliwość krwi i nadciśnienie to tylko niektóre z nich.

Jeśli mimo to osoba zainteresowana chce skorzystać z wyrobu, powinna powinna powiadomić o tym lekarza specjalistę. Niezbędne będzie też przedstawienie całej dokumentacji chorobowej.

Wygoda użytkowania

Zaletą systemu jest możliwość jego dopasowania do kształtu członka. W ten sposób jego stosowanie nie wiąże się już z dyskomfortem. Oczywiście samo korzystanie z dobrodziejstw produktu również powinno odbywać się w sposób przemyślany. Co ważne – rozpoczęcie ćwiczeń (bo tak można scharakteryzować stosowanie urządzenia) powinno wiązać się ze stosunkowo niewielkim obciążeniem, by tkanki członka nie uległy mikrouszkodzeniom. Oczywiście z biegiem czasu zaleca się zwiększenie intensywności ćwiczeń.

Ogólna ocena Pro Long System

Pro Long System to nowoczesne narzędzie, wykorzystywane do bezpiecznego rozciągania i prostowania penisa. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie optymalnych efektów zastosowanej „terapii”, bez konieczności odczuwania intensywnego dyskomfortu, czy też ryzykowania występowaniem poważnych chorób. Reasumując – system ten jest pomysłowym, bezpiecznym i przemyślanym sposobem na poprawę jakości życia (w tym życia seksualnego) u większości mężczyzn.

Podsumowanie

Mówiąc krótko – prostowanie i rozciąganie penisa jeszcze nigdy nie było takie proste. Pro Long System to produkt, dzięki któremu będzie to możliwe w prosty i bezinwazyjny sposób, bez jakiegokolwiek ryzyka wystąpienia powikłań zdrowotnych.