Royal Skin 500 - suplement na trądzik


Trądzik to jedna z najbardziej irytujących dolegliwości skórnych. I choć sam w sobie nie jest groźny dla zdrowia lub życia, to jego bagatelizowanie może doprowadzić do wielu różnych, niebezpiecznych powikłań. Większość osób dostrzega tylko zewnętrzne oznaki trądziku. Tymczasem jest to dolegliwość, która ma znacznie większy wpływ na skórę człowieka, niż mogłoby się to wydawać.

Royal Skin 500 – co to jest?

Jest to suplement diety w postaci tabletek, którzy łagodzi zmiany trądzikowe, oczyszcza skórę i przede wszystkim zapobiega powstawaniu wągrów w przyszłości. Preparat ten charakteryzuje się przyjaznym dla skóry składem, dzięki czemu mogą z niego korzystać nawet te osoby, które wcześniej nie odniosły z różnych przyczyn sukcesu w walce z trądzikiem. Działanie tego preparatu opiera się na kilku podstawowych założeniach:

 • ograniczeniu wytwarzania sebum, które jest jedną z głównych przyczyn powstawania zmian skórnych,
 • nawilżaniu skóry, dzięki czemu jest ona zdrowsza i lepiej odżywiona,
 • spowolnieniu procesów starzenia, a co za tym idzie zmniejszeniu prawdopodobieństwa dalszego postępowania zmian trądzikowych itd.

ABC działania i skład preparatu

Tabletki na trądzik Royal Skin 500 działają w sposób wielopłaszczyznowy. W ich składzie można wyróżnić aż 5 składników aktywnych, z których każdy ma swoje niepowtarzalne właściwości.

 1. Biotyna – to bardzo ważny budulec tkanki skórnej, który jest odpowiedzialny m.in. za regulację wytwarzania sebum. Biotyna bierze również udział w procesie odżywienia struktury skóry, dzięki czemu jest ona zdrowsza, jędrniejsza i ładnie wygląda. Co ważne, substancja ta nie działa wyłącznie na skórę, ale też na wytwory naskórka. Oznacza to, że stosowanie preparatu Royal Skin 500 może przełożyć się na poprawę kondycji paznokci i włosów.
 2. Cynk – to kolejna ważna substancja czynna, która odgrywa olbrzymią rolę w organizmie człowieka. Cynk również reguluje wydzielanie sebum, ale ma też wpływ na udrażnianie porów skórnych, których zablokowanie prowadzi do powstania wągrów. Na korzyść cynku przemawia również to, że jest on bardzo skutecznym przeciwutleniaczem. Dzięki temu skutecznie spowalnia on procesy starzenia, ogranicza tempo powstawania zmarszczek i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia zmian dermatologicznych.
 3. Kolagen – to substancja, która jest przez wiele osób (zgodnie z prawdą) nazywana głównym budulcem skóry. To kolagen sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona i sprężysta. W składzie preparatu Royal Skin 500 można znaleźć morską odmianę kolagenu, która jest pozyskiwana m.in. z owoców morza. Ten wysokiej jakości budulec jest nie tylko bardzo ważny dla skóry, ale też bardzo dobrze jest wchłaniany przez tkanki organizmu. Dzięki temu stosowanie suplementu diety nie tylko poprawi kondycję skóry, ale też wielu innych narządów wewnątrz ciała człowieka.
 4. Kwas hialuronowy – jest to substancja, którą wykorzystuje się zwykle do wygładzania skóry i wielu innych, kosmetycznych czynności pielęgnacyjnych. Włączenie kwasu do ogólnej puli składników preparatu pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia stanów zapalnych w obrębie skóry, a także usunąć dermatologiczne niedoskonałości (np. blizny po wągrach). Ważną cechą kwasu hialuronowego jest jego udział w procesie wytwarzania zupełnie nowych komórek skóry, dzięki czemu można mu przypisać właściwości regeneracyjne. Ostatnią, ale równie ważną zaletą kwasu jest jego zdolność do magazynowania wody. Tworzy on na powierzchni skóry specjalną warstwę ochronną, która zapobiega jej wysuszaniu.
 5. Kwas L-askorbinowy – to ważny dla zdrowia człowieka związek chemiczny, który znacząco poprawia kondycję skóry i jej koloryt, dzięki czemu staje się ona zdrowsza i piękniejsza. Ważną cechą kwasu jest jego zdolność do opóźniania procesu starzenia. Chroni on skórę przed działaniem wolnych rodników, dzięki czemu wszystkie szpecące zmiany (w tym blizny) łatwiej i szybciej się goją. Kwas L-askorbinowy ogranicza również liczbę pojawiających się zmarszczek, co jest zasługą wzrostu jędrności skóry.

Bezpieczeństwo stosowania

Biorąc pod uwagę skład preparatu nietrudno dojść do wniosku, że jest on całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Substancjami czynnymi są tu wyłącznie związki naturalnie występujące w przyrodzie, a także w ludzkim organizmie. Należy jednak pamiętać, że łączenie preparatu z innymi suplementami lub lekami powinno być zatwierdzone przez lekarza. W przeciwnym razie może dojść do nieprzewidywalnych reakcji, które mogą w niektórych przypadkach doprowadzić do poważnych schorzeń.

Przeczytaj koniecznie: Jak stosować aloes na trądzik?

Preparat jest bezpieczny dla człowieka tylko wówczas, gdy stosuje się go w ilościach przewidzianych przez producenta. W pozostałych przypadkach istnieje ryzyko wystąpienia różnych reakcji alergicznych, a także objawów pokarmowych.

Jak stosować preparat?

Zaleca się, aby codziennie przyjmować maksymalnie 2 kapsułki dziennie. Warto pamiętać tu o pewnej prawidłowości: pierwszą kapsułkę należy spożyć najlepiej jakieś 30 – 60 minut po śniadaniu, a drugą wieczorem lub popołudniu (po obiedzie, przed kolacją).

Preparat nie zawiera jakichkolwiek środków pobudzających, toteż nie utrudni on snu. Dlatego można go stosować wieczorem i to nawet tuż przed kolacją. Każdorazowe przyjęcie suplementu powinno wiązać się z koniecznością popicia kapsułki dużą ilością wody. Dzięki niej zawarte w preparacie środki aktywne znacznie szybciej wchłoną się do organizmu.

Kto nie powinien stosować preparatu?

Suplement diety nie powinien być stosowany przez osoby cierpiące na choroby dermatologiczne. Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla tych osób, które cierpią na lekką formę trądziku. W przypadku wystąpienia bardzo intensywnych zmian, konieczna będzie interwencja ze strony lekarza. Należy podkreślić, że suplement ten działa wyłącznie z innymi metodami walki z trądzikiem. W tym celu – oprócz jego stosowania – należy:

 • ograniczyć ilość przetworzonych potraw w diecie,
 • zmniejszyć podaż soli i innych, pikantnych przypraw,
 • w pierwszym okresie terapii trzeba ograniczyć ilość przyjmowanych soków (zwłaszcza cytrusowych),
 • należy unikać światła słonecznego, gdyż duża podaż promieni UV może przyspieszyć powstawanie wągrów.

Nie powinny stosować preparatu Royal Skin 500 osoby, które są w jakimkolwiek stopniu uczulone na substancje aktywne w preparacie. Nie zaleca się również, by stosowały go kobiety w ciąży i karmiące.

Opinie i cena

Za jedno opakowanie suplementu trzeba zapłacić około 130 – 150 złotych. Znajduje się w nim aż 60 kapsułek, które wystarczą na 30 dni stosowania. Opinie na temat produktu są zwykle pozytywne i dotyczą przede wszystkim jego skuteczności. Mimo to można znaleźć również i takie osoby, dla których tabletki na trądzik nie kojarzą się dość dobrze. Znamienne jest, że większość negatywnych opinii na jego temat dotyczy przede wszystkim wysokiej ceny wyrobu. Podsumowując, tabletki na trądzik Royal Skin 500 to skuteczny sposób na wyeliminowanie lekkiej postaci tej dolegliwości. To również szansa na nowe życie dla tych osób, które z racji swego wyglądu czuły się mniej wartościowe od innych.