Serum Frashe


Wiele Pań inwestuje w mniej lub bardziej udane suplementy diety, które mają im pomóc powiększyć i ujędrnić biust. Serum Frashe jest jednym z takich produktów, gdyż według danych przedstawionych przez producenta, zwiększa objętość biustu i wpływa na kondycję skóry piersi. W poniższym artykule skupimy się na składzie tego produktu, dowiemy się jak on działa a także – pokrótce – opiszemy działanie każdego z jego składników. Przekonamy się zatem, czy informacje przedstawione przez producenta, są faktycznie zgodne z prawdą.

Czym jest Frashe?

Frashe preparat do pielęgnacji biustu dostępny w formie kremu, który – dzięki swej konsystencji – szybko wchłania się w obręb skóry piersi. Produkt zawiera szereg substancji odżywczych, których zadaniem jest m.in.:

 • poprawa jędrności skóry,
 • lepsze ukrwienie piersi, które przedkłada się na ich odżywienie,
 • zatrzymanie (i cofnięcie) efektu zwiotczenia biustu,
 • poprawa kondycji mięśni biustu itd.

Jednym słowem, serum Frashe jest produktem, który ma działać w sposób wielopłaszczyznowy i złożony. Niemniej, ze względu na jego specyfikę, produkt działa w sposób długotrwały i niestety nie przynosi szybkich efektów.

Przeczytaj koniecznie: Jak powiększyć piersi? 8 sprawdzonych metod na powiększenie biustu!

Składniki – istota suplementu diety

Powiększenie piersi to bardzo złożony proces, w którym główną rolę odgrywają różne substancje odżywcze. Oczywiście stosowanie nowoczesnych suplementów w postaci kremu nie przyniesie rewolucyjnych efektów, ale może wpłynąć na ujędrnienie biustu i jego częściowy wzrost. Co w związku z tym może „zaoferować” krem Frashe?

 1. D-panthenol – to substancja o działaniu kojącym i łagodzącym, idealna do walki ze skórnymi stanami zapalnymi. Składnik ten może też w pewnym stopniu ograniczyć proces starzenia się skóry, poprzez wprowadzenie do jej struktury naturalnych antyoksydantów. Nawiasem mówiąc, bardzo często wchodzi on w skład suplementów na powiększenie piersi.
 2. Paullinia Cupana Seed Extract – to inaczej wyciąg z rośliny Paulinia Guarana. Jego zadaniem jest spowolnienie procesów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Jest naturalnym antyoksydantem, który jednocześnie działa przeciwzapalnie i pobudzająco na układ krwionośny w obrębie biustu.
 3. Kwas cytrynowy – to substancja, która jest prawdziwym rezerwuarem witaminy C. Dzięki temu skutecznie spowalnia ona procesy starzenia się skóry, wpływając na jędrność, gładkość i piękny wygląd piersi (efekt znikających zmarszczek).
 4. Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract – to wyciąg z lawendy o bardzo szerokim działaniu. Po pierwsze – korzystnie wpływa on na poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu jest ona bardziej ujędrniona, zdrowsza i piękniejsza. Po drugie – wyciąg ten pomaga w usuwaniu zapalnych zmian skórnych, działając przeciwzapalnie i łagodząco. Wreszcie po trzecie – jest on przeznaczony do pielęgnacji skóry delikatnej (np. głowy lub okolic piersi).
 5. Ekstrakt z korzenia myszopłocha kolczastego (ruszczyka kolczastego) – to dobrze znana medycynie substancja, która – dzięki swym naturalnym właściwościom – pobudza krążenie krwi, zwiększając dotlenienie i odżywienie skóry piersi. W medycynie estetycznej wyciąg ten wykorzystuje się również w walce z cellulitem.
 6. Algin – to substancja zagęszczająca, wykorzystywana w serum Frashe jako produkt wspierający ogólne działanie suplementu. Dzięki niej krem zachowuje swoją konsystencję w neutralnym pH i lepiej utrzymuje się na powierzchni ciała. Poza tym ma on istotne znaczenie w przedłużeniu trwałości produktu.
 7. Glycerin – to dobrze znana medycynie substancja, która w suplemencie Frashe pełni rolę pomocniczą. Ze względu na jej zdolność przenikania przez strukturę skóry (a zwłaszcza naskórka), bardzo często wykorzystuje się ją do transportu innych substancji aktywnych, których przenikanie bez zastosowania gliceryny nie byłoby takie łatwe i skuteczne.
 8. Propanediol – pełni podobną rolę co gliceryna, aczkolwiek posiada dodatkowe właściwości nawilżające. Substancja ta jest bazą dla wielu podobnych kremów i odżywek, wykazujących działanie przede wszystkim dermatologiczne.
 9. Ceramide 6 – to kolejny składnik suplementu, który jest ukierunkowany na ujędrnianie skóry piersi. Działa on wygładzająco, sprawiając jednocześnie, że skóra piersi staje się gęstsza, pełniejsza i lepiej ukrwiona, co oczywiście przedkłada się na jej gładkość i miękkość.

Przeczytaj konieczne: Tabletki na powiększenie biustu – Ranking i Opinie.

Jak stosować serum?

Serum na powiększenie piersi należy stosować co najmniej dwa razy dziennie, poprzez dokładne jego wcieranie w strukturę skóry. Zaleca się, by przed aplikacją kremu powierzchnia piersi była odpowiednio oczyszczona. Produkt należy wcierać za pomocą ruchów kolistych (najlepiej zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Zaleca się też, by podczas aplikacji i wcierania omijać obszar brodawek, gdyż ich delikatna struktura może być wrażliwa na działanie niektórych składników niniejszego kremu.

Przeciwwskazania dotyczące stosowania kremu

Serum Frashe to w pełni naturalny suplement diety, który jednak – pomimo swego składu – nie powinien być stosowany przez niektóre osoby.

 • Kremu nie powinny stosować kobiety w ciąży i kobiety karmiące. Istnieje ryzyko, że podczas stosowania suplementu substancje czynne mogą przeniknąć w głąb ciała kobiety, w tym do płodu i mleka matki. Na chwilę obecną nie są znane skutki uboczne ich oddziaływania na organizm zarówno samej kobiety, jak i jej dziecka.
 • Z preparatu powinny korzystać osoby w wieku poniżej 18 lat. Istnieje ryzyko, że zachodzące w ich organizmach procesy dojrzewania, mogą zostać zaburzone przez oddziaływanie substancji czynnych zawartych w produkcie.
 • Serum Frashe nie powinno być stosowane przez kobiety, których skóra w miejscu aplikacji kremu jest uszkodzona lub poddana oddziaływaniu stanów zapalnych. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian chorobowych w obrębie skóry piersi, kobieta jest zobowiązana do konsultacji z lekarzem. Serum można stosować w takiej sytuacji wyłącznie na skutek pozytywnej decyzji lekarza.
 • Bezpieczeństwo stosowania produktu jest uzależnione m.in. od jego odpowiedniego przechowywania. Dlatego najlepiej będzie, jeśli krem do pielęgnacji piersi znajdzie się w miejscu zacienionym, w temperaturze do 24 stopni Celsjusza. Pod żadnym pozorem nie może on znajdować się w bliskim otoczeniu dzieci!

Frashe – opinia na temat serum

Krem na powiększenie piersi Frashe, to produkt o ciekawych właściwościach i bezpiecznym składzie. Niemniej – zresztą zgodnie z opiniami wielu kobiet – jest to przede wszystkim preparat ujędrniający. Owszem, wykazuje on pewne działanie powiększające, ale jest ono w pewnym stopniu ograniczone. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy szukać w składzie suplementu.

Krem Frashe jest wyprodukowany przede wszystkim w oparciu o naturalne substancje ujędrniające i pielęgnujące. Niewiele jest tutaj składników, które mogłyby stymulować biust tak jak w większości analogicznych produktów, których działanie opiera się na pobudzaniu tkanki piersi do wzrostu. Niemniej krem ten jest bardzo skuteczny w pielęgnacji piersi, co zresztą udowadniają opinie zadowolonych Pań.

Podsumowanie

Na rynku suplementów diety przeznaczonych do powiększania piersi, znajduje się relatywnie mało produktów, które można nazwać całkowicie naturalnymi. Serum Frashe z powodzeniem zalicza się do tej grupy, zapewniając kobietom maksimum bezpieczeństwa i komfortu stosowania.