Serum Sinial - Opinie


Sinial to krem na cellulit, który na tle innych, podobnych produktów, wyróżnia się przede wszystkim naturalnym, bezpiecznym dla organizmu składem. Produkt ma bardzo delikatną konsystencję, dzięki której — po wtarciu w ciało — bardzo szybko wnika w strukturę skóry. Poniższy artykuł będzie krótką recenzją tego produktu. Opisane w nim zostanie sposób działania specyfiku, jego stosowanie, przeciwwskazania i — ewentualne — skutki uboczne.

Opis działania serum Sinial

Sinial jest kremem działającym bezpośrednio na skórę dotkniętą cellulitem. Krem ten działa w bardzo złożony sposób.

 1. Zwiększa ukrwienie tkanki skórnej, dzięki czemu przyspiesza metabolizm i proces spalania tłuszczu. Dzięki lepszemu dotlenieniu skóry staje się ona zdrowsza, jędrniejsza i piękniejsza. Nawiasem mówiąc, zwiększenie efektywności funkcjonowania układu krwionośnego, istotnie zmniejsza ryzyko powstawania zmian dermatologicznych (pajączki, żylaki) a także skutecznie chroni przed zmianami miażdżycowymi.
 2. Pobudza do działania — zawarte w kremie substancje czynne sprawiają, że czujemy się pełni energii. Dzięki temu jesteśmy w stanie w naturalny sposób zwiększyć metabolizm komórkowy, poprawiając parametry pracy całości naszego organizmu.
 3. Korzystnie wpływa na spowalnianie procesów oksydacyjnych. Stosowanie kremu Sinial nie tylko przyspiesza spalanie tłuszczu, ale też korzystnie działa na samą skórę, redukując zmarszczki, rozstępy i inne niedoskonałości, których powstawanie jest związane z nadmiernym obciążeniem i zmęczeniem skóry.
 4. Usuwa nadmiar wody. W niektórych przypadkach za powstawanie cellulitu odpowiedzialna jest woda, która magazynuje się wewnątrz tkanki skórnej. Dzięki zawartym w preparacie składnikom jest ona skutecznie usuwania z organizmu, dzięki czemu skóra staje się zdrowsza, a obrzęk związany z cellulitem istotnie się zmniejsza.

Sinial — składniki preparatu

Serum składa się z wielu różnych — oczywiście naturalnych — składników, które w różny sposób działają na organizm człowieka. Pod względem działania, preparat ten zaliczany jest do grupy substancji holistycznych, oddziałujących na organizm w sposób wielopłaszczyznowy. Poniżej prezentujemy skład wyrobu.

 • kofeina — jest to składnik, który często można spotkać w suplementach diety. W przypadku kremu Sinial jest on odpowiedzialny za przyspieszenie procesu spalania tłuszczu, zapobiegając jednocześnie jego dalszemu odkładaniu. Dzięki swym ciekawym właściwościom usprawnia również proces lipozy. Ponadto kofeina usprawnia krążenie krwi (również w kontekście naczyń włosowatych) dzięki czemu skóra staje się zdrowsza i lepiej odżywiona. Wspiera także procesy odpowiedzialne za usuwanie wody z organizmu.
 • ekstrakt z ruszczyka kolczastego — za tą skomplikowaną nazwą kryje się roślina, z której wyciąg wzmacnia układ krwionośny, a zwłaszcza naczynia włosowate. Substancja ta udrażnia naczynia krwionośne, dzięki czemu krew lepiej dotlenia i odżywia tkankę skórną w miejscu zmienionym przez cellulit.
 • ekstrakt z bylicy boże drzewko — to kolejna, naturalna substancja, która wzmacnia skórę, tonizuje ją i przede wszystkim usprawnia proces spalania tłuszczu. Jest to jeden z aktywnych składników suplementu, dzięki któremu nasza skóra szybko wróci do normy, niezależnie od stopnia zmian wywołanych cellulitem.
 • ekstrakt z guarany — jest to substancja o podobnych właściwościach co kofeina. Ponadto guarana istotnie zwiększa skuteczność kofeiny, dzięki czemu proces pobudzenia krążenia i spalania tłuszczu jest jeszcze szybszy. Produkt przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych, ale też zapobiega gromadzeniu się kolejnych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że to właśnie guarana odpowiedzialna jest za zoptymalizowanie przepływu limfy wewnątrz organizmu.
 • ekstrakt z bluszczu pospolitego — to kolejna substancja czynna, której zadaniem jest wzmocnienie struktury naczynek krwionośnych. Poza tym wykazuje szerokie działanie pomocnicze, wspierając proces wchłaniania innych składników preparatu Sinial. Swoistym skutkiem ubocznym stosowania tego ekstraktu jest jędrne ciało i przyspieszenie procesu kompleksowego spalania tłuszczu w obrębie zmian skórnych.
 • ekstrakt z alg — substancja pomocnicza, która korzystnie wpływa na pielęgnację skóry. Cechą charakterystyczną tej niezwykłej substancji jest bogata ilość witamin (przede wszystkim witamina C i E). Ekstrakt ten korzystnie wpływa na proces ujędrniania skóry, nadając jej zdrowego wyglądu. W skład produktu wchodzi kwas alginowy, przyspieszający proces oczyszczania skóry z toksyn i innych, szkodliwych substancji.
 • ekstrakt z kasztanowca — ten naturalny składnik wielu suplementów diety zmniejsza obrzęki skórne, działa przeciwzapalnie i jednocześnie zwiększa efektywność pracy układu krwionośnego (zwłaszcza w obrębie naczyń włosowatych). Ponadto ekstrakt ten skutecznie redukuje ilość wody w tkankach, co jest bardzo ważne przy eliminacji cellulitu wodnego. Substancja ta bardzo często jest nazywana naturalnym antybiotykiem.
 • kwas askorbinowy — to naturalny antyoksydant. Nie tylko zwalcza wodne rodniki, spowalniając proces starzenia się skóry, ale też cofa niektóre zmiany skórne, związane z utlenianiem komórek. Kwas askorbinowy redukuje też zmarszczki.

Stosowanie suplementu Sinial

Krem na cellulit powinien być stosowany raz, lub dwa razy dziennie, zależnie od stopnia zaawansowania zmian skórnych wywołanych cellulitem. Najlepiej stosować go rano, gdy procesy odpowiedzialne za usuwanie zanieczyszczeń i tłuszczu z organizmu są najaktywniejsze. Pierwsze efekty stosowania preparatu można dostrzec już po 2 – 3 tygodniach regularnego nakładania kremu. Według przeprowadzonych badań statystycznych, zmiany skórne powinny zniknąć (bądź zostać mocno ograniczone) po upływie około 8 tygodni od stosowania preparatu.

Zaleca się tez, by krem na cellulit łączyć z innymi metodami walki z cellulitem – jak dieta, aktywność fizyczna czy masaże. Dzięki temu działanie preparatu jest o wiele skuteczniejsze. Po nałożeniu kremu należy poczekać do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się też, aby przed zastosowaniem kremu dokładnie przemyć ciało.

Przeciwwskazania w stosowaniu suplementu

Sinial jest skomponowane z substancji o pochodzeniu naturalnym. Zawarte w niej składniki są tak dobrane, by ich działanie nie zburzyło delikatnej harmonii panującej w naszym organizmie. Mimo to — jak w przypadku każdego suplementu — nie powinny go stosować określone osoby.

Produktu pod żadnym pozorem nie mogą stosować osoby wykazujące nadwrażliwość na niektóre składniki suplementu. Jeśli już istnieje konieczność zastosowania preparatu, w takich sytuacjach należy obowiązkowo skontaktować się z lekarzem dermatologiem. Z suplementu nie powinny również korzystać kobiety w ciąży i karmiące, gdyż niektóre składniki zawarte w kremie mogą przenikać do organizmu matki. Nie zaleca się też, by krem na cellulit Sinial był stosowany przez dziewczęta poniżej 18 roku życia.

Skutki uboczne

Krem Sinial nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Drobne zmiany skórne (np. zaczerwienienie) są skutkiem nieprawidłowego stosowania preparatu, bądź też nadwrażliwości na zawarte w nim substancje czynne. Przed rozpoczęciem warto przejść test na własnej skórze – nałóż niewielką ilość serum na skórę, jeśli nie zauważysz niepokojących zmian możesz spokojnie stosować serum.

Podsumowanie i ogólna ocena

Sinial jest produktem całkowicie bezpiecznym dla zdrowia i — co równie ważne — skutecznym w działaniu. Zawarte w nim składniki czynne i pomocnicze są w pełni naturalne. Produkt można polecić każdej kobiecie, niezależnie od stopnia zaawansowania zmian wywołanych cellulitem.