Slimperfect


Kto powiedział, że odchudzanie musi być niekończącym się pasmem zwycięstw i porażek, których częstotliwość wyznacza efekt jo-jo? Otóż wcale tak nie musi być! Wręcz przeciwnie – redukcja masy ciała jest możliwa o ile zadba się o to, co jest w niej najważniejsze czyli odpowiednią ilość ruchu, przemyślaną i zbilansowaną dietę, a także profesjonalną suplementację – przykładowo preparatem Slimperfect.

SlimPerfect – kapsułki, które „palą” tłuszcz

Tabletki na odchudzanie SlimPerfect, to suplement diety, dzięki któremu efektywna redukcja masy ciała będzie jeszcze łatwiejsza. Oczywiście żaden suplement (w tym również i ten) nie zastąpi odpowiedniej dawki ruchu, ale może pomóc w wielopłaszczyznowej redukcji masy ciała i to przy jednoczesnym dbaniu o piękny wygląd. Działanie suplementu polega przede wszystkim na:

 • przyspieszeniu metabolizmu, a więc ogółu zjawisk, które są odpowiedzialne za efektywne spalanie tłuszczu, a także szybką przemianę materii,
 • zwiększeniu codziennej dawki energii, dzięki której człowiek ma ochotę „przestawić się” na zupełnie inne, bardziej aktywne tory,
 • dbaniu o skórę, a także wytwory naskórka (włosy i paznokcie), dzięki czemu odchudzanie przedkłada się nie tylko na zdrowie, ale też i na piękny wygląd,
 • zoptymalizowaniu przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, co znacznie ułatwia dotlenienie poszczególnych tkanek i poprawia drożność żył, tętnic i naczyń włosowatych.

Jednym słowem – zawarte w preparacie substancje czynne sprawią, że nie tylko poczujemy się szczuplejsi, ale też piękniejsi. Zresztą – jak głosi przysłowie – w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch.

Skład produktu

Dzienna, zalecana przez producenta liczba tabletek, zawiera:

 • 100 mg proszku z owoców opuncji figowej,
 • 50 mg wyciągu z liści gurmaru (Gymnema Sylvestre),
 • 12.5 mg kwasu gymnemowego,
 • 50 mg wyciągu z owoców gorzkiej pomarańczy,
 • 3mg p-synefryny (wchodzi w skład wyciągu z gorzkiej pomarańczy),
 • 40 mikrogramów chromu, który zgodnie z obowiązującymi normami stanowi 100 procent dziennego zapotrzebowania,
 • 5.5 mg wyciągu z alg brunatnych,
 • 4.5 mg wyciągu z pestek winogron,
 • 50 mg wyciągu z ziela lucerny siewnej,
 • 50 mikrogramów biotyny; ilość ta stanowi równowartość 100 procent dziennego zapotrzebowania,
 • 150 mg wyciągu z ziela skrzypu polnego,
 • 20 mg hydrolizatu białek kolagenowych,
 • 10 mg koenzymu Q10,
 • 10 mg kwasu hialuronowego.

Działanie SlimPerfect od A do Z

Tabletki SlimPerfect to złożony suplement diety, który działa na organizm w sposób wielopłaszczyznowy. Zaletą tego produktu jest bardzo ciekawy skład. Każda z zawartych w nim substancji aktywnych znalazła się tu nieprzypadkowo, a co za tym idzie – idealnie „komponuje się” z pozostałymi składnikami aktywnymi. Co zatem warto wiedzieć na temat składu i właściwości tego preparatu?

 1. Opuncja figowa – proszek z tej niezwykłej rośliny pozwala na skuteczne ograniczenie apetytu, a także sprzyja procesom metabolicznym. Dzięki temu składnikowi aktywnemu osoba stosująca SlimPerfect może cieszyć się nie tylko efektywnym spalaniem tłuszczów i węglowodanów, ale też szansą na ustabilizowanie poziomu glukozy, co oczywiście przedkłada się na ograniczenie procesu odkładania tkanki tłuszczowej.
 2. Skrzyp polny i ziele lucerny – ekstrakt z tych niezwykłych roślin jest niezwykle korzystny dla skóry, a także – dla wytworów naskórka, to jest paznokci i włosów. Składniki te zawierają szereg substancji, które wzmacniają je i sprawiają, że są one znacznie bardziej odporne na upływający czas. Poza tym zastosowanie ekstraktu ze skrzypu polnego i lucerny będzie szczególnie korzystne już po redukcji masy ciała, gdyż w ten sposób można uniknąć zmian dermatologicznych tak charakterystycznych dla tego okresu.
 3. Nasiona winogron – wyciąg z nich pozwala ograniczać stres oksydacyjny tkanek, a konkretnie skóry. Składnik ten zawiera mnóstwo witaminy C, która znana jest wśród dermatologów jako „zabójca wolnych rodników”. Wyciąg z nasion winogron sprawi, że skóra nawet w trakcie odchudzania będzie prezentować się zdrowo i pięknie.
 4. Wyciąg z gurmaru – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się roślina, która pomaga stabilizować poziom cukru we krwi. Co więcej, wpływa ona również na ograniczenie apetytu, a w konsekwencji – na zmniejszenie podaży substancji energetycznych w organizmie. Ważną zaletą tego wyciągu jest również wpływ na procesy metaboliczne, dzięki którym tłuszcz i węglowodany są spalane znacznie szybciej niż dotychczas.
 5. Gorzka pomarańcza – wyciąg z tego niezwykłego owocu znacznie przyspiesza metabolizm tłuszczów i glukozy. Co więcej – pomaga on też kontrolować wagę ciała, ograniczając uczucie łaknienia. Regularnie stosowanie wyciągu sprawia, że człowiek ma więcej energii i jednocześnie – mówiąc kolokwialnie – chce mu się żyć. Warto też podkreślić, że gorzka pomarańcza – jako rezerwuar witaminy C – pomaga ograniczyć stres oksydacyjny komórek.
 6. Chrom – bez tego mikroelementu trudno wyobrazić sobie efektywne odchudzanie. Jego rola polega głównie na utrzymaniu odpowiedniego poziomu glukozy we krwi, co w praktyce ułatwia metabolizm i pozwala na efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Poza tym stabilizacja poziomu cukru ogranicza zjawisko tzw. „wilczego apetytu”, co przedkłada się na zmniejszenie podaży substancji energetycznych w organizmie człowieka.
 7. Biotyna – pod tą dość dobrze wszystkim znaną nazwą kryje się oczywiście witamina B7, która wpływa na utrzymanie wysokiej kondycji włosów, skóry i błon śluzowych. Dzięki dużej zawartości biotyny, SlimPerfect nie tylko pomaga w ograniczeniu apetytu i redukcji tkanki tłuszczowej, ale też ułatwia pielęgnację skóry i sprawia, że staje się ona piękniejsza i jędrniejsza.

SlimPerfect jest suplementem diety. Oznacza to, że nie może on być stosowany jako zamiennik zdrowej i zbilansowanej diety, lecz wyłącznie jako jej uzupełnienie. Żaden suplement – w tym SlimPerfect – nie zastąpi aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Stosowanie suplementu diety – najważniejsze wskazówki

Chcąc uzyskać zdrowy wygląd i zredukować masę ciała, należy mądrze łączyć stosowanie suplementu z aktywnością fizyczną. Zgodnie z informacją przedstawioną przez producenta należy w ciągu dnia spożywać dwie tabletki (jedną rano a drugą wieczorem), pamiętając o konieczności popicia każdej z nich dużą ilością wody. Co ważne, podczas stosowania suplementu należy również pamiętać o tym, by:

 • Suplement był stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe. Zasada ta wiąże się z koniecznością zapewnienia osobom nieletnim odpowiednich warunków wzrostu i rozwoju. Stosowanie tabletek mogłoby zaburzyć ów proces.
 • Nie łączyć tabletek z alkoholem. Co prawda takie połączenie nie doprowadzi do żadnych poważnych konsekwencji zdrowotnych, ale – ze względu na dużą ilość cukru (wino, piwo, wódki smakowe) może doprowadzić do ograniczenia efektów stosowania produktu.
 • Nie stosować suplementu u kobiet w ciąży i kobiet karmiących. Na chwilę obecną nie przeprowadzono badań, które jednoznacznie wykluczyłyby jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne u dzieci.

Tabletki na odchudzanie nie powinny być stosowane w ilościach większych niż jest to zalecane przez producenta. W przeciwnym razie może dojść do pojawienia się wielu skutków ubocznych, które w konsekwencji mogą prowadzić do schorzeń układu pokarmowego.

Podsumowanie

Tabletki Slimperfect cieszą się niezwykle dużą popularnością wśród swoich użytkowników. Co więcej – wielu z nich wypowiada się niezwykle pozytywnie na temat ich działania. Opinie te nie biorą się jednak znikąd! Jest to bowiem preparat, który nie tylko jest skutecznym katalizatorem odchudzania, ale też działa w sposób wielopłaszczyznowy, korzystnie wpływając na kondycję skóry, włosów i paznokci.