Therm Line Fast


Odchudzanie to proces niezwykle złożony, który wymaga akceptacji tego, co się robi, sporej dozy wytrwałości, ale też dodatkowego wsparcia ze strony innych osób. Czasami, wymagane jest w tym celu stosowanie suplementów diety, których działanie – w zależności od składu – jest ukierunkowane na różne płaszczyzny funkcjonowania organizmu. Jednym z takich suplementów jest Therm Line Fast Olimp. Produkt ten jest reklamowany jako jeden z najskuteczniejszych preparatów w swej klasie. Czy tak jest naprawdę? Na to pytanie odpowie poniższy artykuł.

Czym jest OLIMP Therm Line Fast?

Jest to preparat klasyfikowany przez specjalistów jako tzw. spalacz tłuszczu. Należy jednocześnie podkreślić, że jego działanie jest całkowicie bezpieczne dla organizmu człowieka, czego niestety nie można powiedzieć o innych „fat burnerach”, które zawierają w swoim składzie szkodliwe substancje (głównie o działaniu wybitnie termogenicznym). Zaletą preparatu jest jego wielopłaszczyznowe działanie, które objawia się poprzez:

 • wsparcie procesu spalania tłuszczu, a także zwiększeniu szybkości usuwania tkanki tłuszczowej,
 • przyspieszenie metabolizmu, dzięki któremu człowiek odczuwa wyraźny zastrzyk energii,
 • skuteczne usuwanie nadmiaru wody z organizmu i eliminowaniu skutków jej pozostawania w ciele (np. cellulit wodny),
 • podniesienie temperatury ciała i łatwiejsze pozbycie się nadmiaru tłuszczu.

Atutem preparatu Therm Line Fast jest uznanie, jakim cieszy się jego producent, czyli firma Olimp. Marka ta jest odpowiedzialna za stworzenie całej linii produktów, których zadaniem jest między innymi zwiększenie masy mięśniowej i poprawienie metabolizmu.

Skład preparatu – co warto o nim wiedzieć?

O skuteczności suplementu Therm Line Fast, decyduje przede wszystkim jego skład. W tym przypadku mowa o produkcie, który jest bogaty w różnego rodzaju substancje aktywne:

 1. Ekstrakt z pokrzywy – zawiera związki, która działają oczyszczająco, ale i moczopędnie. Zawarte w niej składniki pobudzają do pracy układ moczowy, jednocześnie optymalizując działanie nerek. Dzięki temu, można dużo łatwiej usunąć nadmiar wody z organizmu, pozbywając się całej gamy toksyn i innych, szkodliwych produktów przemiany materii.
 2. Ekstrakt z zielonej herbaty – substancja czynna, o działaniu pobudzającym. Dzięki niej wzrasta ciśnienie krwi w naczyniach krwionośnych, zwiększa się efektywność dotlenienia tkanek i mózgu, ale też – co równie ważne – pobudzane są odpowiednie procesy metaboliczne. To właśnie dzięki nim, człowiek ma jeszcze więcej energii do ćwiczeń i pracy nad sobą!
 3. Kofeina – jeden z najważniejszych składników suplementu diety. To właśnie dzięki niej tabletki na odchudzanie Therm Line Fast działają pobudzająco i – co równie istotne – znacząco zwiększają ciśnienie krwi, które usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z naczyń krwionośnych. Kofeina jest też substancją o właściwościach termogenicznych, gdyż delikatnie podwyższa temperaturę ciała, przyspieszając tym samym spalanie tkanki tłuszczowej.
 4. Ekstrakt pieprzu cayenne – niezwykła substancja pomagająca w przyspieszeniu metabolizmu. Delikatnie zwiększa ona temperaturę ciała (termogeneza), przyspiesza krążenie krwi, a także – co równie istotne – wspiera procesy odpowiedzialne za dotlenienie tkanek. Na marginesie warto podkreślić, że pieprz cayenne jest substancją znaną już od wieków jako naturalny środek pobudzający i odchudzający.
 5. Sinetrol –  związek pozyskiwany z owoców cytrusowych i – jednocześnie – jest autorskim rozwiązaniem zwiększającym efektywność spalania tkanki tłuszczowej. Sinetrol cieszy się bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Zgodnie z wynikami badań, ogranicza on zawartość tkanki tłuszczowej o 5 procent (już po około 4 tygodniach).
 6. Ekstrakt z zielonej kawy – substancja ta zawiera w sobie dwa istotne składniki, to jest kwas chlorogenowy i kofeinę. Ich połączenie sprawia, że tkanka tłuszczowa jest spalana znacznie szybciej. Co więcej, proces ten przedkłada się na sporą ilość dodatkowej energii, którą można np. spożytkować w trakcie regularnych ćwiczeń.

Stosowanie suplementu

Aby spalanie tkanki tłuszczowej odbywało się w sposób efektywny i zrównoważony, zaleca się, by osoby dorosłe stosowały jedną tabletkę dwa razy dziennie. Co ważne – każdorazowo należy popijać je dużą ilością wody (minimum 250 ml). Tabletki należy przyjmować wraz z posiłkiem.

Należy pamiętać, aby stosować wyłącznie ustaloną w ulotce ilość suplementu diety. W przeciwnym razie, istnieje ryzyko wystąpienia poważnych powikłań, w tym nieprawidłowości w pracy układu krwionośnego i serca. Pod żadnym pozorem nie należy samodzielnie zwiększać liczby dziennie przyjmowanych kapsułek. Wzrost ilości spożywanych substancji odżywczych, nie wpłynie na przyspieszenie procesu spalania tłuszczu.

Therm Line Fast jest suplementem diety, co oznacza, że należy go przyjmować wyłącznie w roli dodatku, a nie zamiennika zróżnicowanej diety. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty stosowania suplementu, należy połączyć go z aktywnością i odpowiednim planem dietetycznym.

Przeciwwskazania

Tabletki na odchudzanie Therm Line Fast, zawierają w swoim składzie znaczną ilość kofeiny. Dlatego nie zaleca się ich stosowania u dzieci, a także u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ze stosowania suplementu powinny zrezygnować również i te kobiety, które w najbliższym czasie chcą zajść w ciążę, a także osoby chore na schorzenia układu krążenia i serca. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są też choroby wątroby, refluks przełyku, wrzody żołądka i zaburzenia w krzepliwości krwi. Preparatu nie należy łączyć z lekami przeciwcukrzycowymi, nasercowymi, przeciwzakrzepowymi, a także obniżającymi ciśnienie.

Zaleca się również, aby preparat nie był stosowany na 3 – 4 godzin przed snem, gdyż może on znacząco utrudnić zasypianie. W żadnym wypadku nie można go łączyć z innymi suplementami o działaniu odchudzającym, ani też z preparatami wykorzystującymi proces termogenezy w spalaniu tkanki tłuszczowej. Jeśli w trakcie stosowania suplementu pojawią się jakiekolwiek nieprzewidziane działania uboczne, należy jak najszybciej przerwać stosowanie preparatu i – w razie potrzeby – skonsultować się z lekarzem.

Cena i opinie na temat produktu

Koszt zakupu pojedynczej paczki suplementu Therm Line Fast, jest dość niski i wynosi około 40 – 50 złotych. W każdej paczce znajduje się 60 tabletek, które wystarczą na jeden pełny miesiąc stosowania. Preparat należy nabywać tylko w sprawdzonych sklepach internetowych z suplementami diety, a najlepiej – bezpośrednio u producenta. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że Kupujący otrzyma zupełnie inny produkt, który – co gorsza – może być dla niego niebezpieczny.

W związku z tym, że Therm Line Fast jest dość popularnym suplementem diety, w Internecie można znaleźć dość dużo komentarzy na jego temat. Większość z nich to opinie pozytywne, które w głównej mierze dotyczą:

 • niskiej ceny produktu,
 • wysokiej skuteczności w spalaniu tkanki tłuszczowej,
 • dużej zawartości substancji aktywnych,
 • bezpiecznemu składowi itd.

Wśród opinii klienckich można również znaleźć szereg negatywów, które dotyczą przede wszystkim:

 • niskiej skuteczności suplementu,
 • braku deklarowanych efektów odchudzania.

Należy jednak pamiętać, że opinie negatywne bardzo często dotyczą zjawisk, które nie mają dużo wspólnego z prawidłowym stosowaniem suplementów na odchudzanie. Należy podkreślić, że żaden suplement nie zastąpi aktywności na świeżym powietrzu i dobrze zbilansowanej diety.