Titan Gel - opinie


Według producenta miesięczna kuracja Titan Gel powiększa penisa o 4-5 centymetry. Dodatkowo zapewnia mocniejsze i częstsze erekcje oraz przedłużenie czasu stosunku. Czy Titan Gel jest naprawdę tak skuteczny? Co znajdziemy w składzie produktu i jak powinno się go stosować? Opinie i informacje o produkcie Titan Gel.

Jak działa Titan Gel?

Żel zwiększa ukrwienie członka wpływając stymulująco na powiększenie penisa oraz wzmacniając potencję. Składniki Titan Gel wnikając do komórek członka, zwiększają przepływ krwi w ciałach jamistych penisa. Powoduje to zwiększenie pojemności tkanek – napływa do nich więcej krwi, prowadzać tym samym do powiększenia rozmiaru penisa oraz silniejszych erekcji.

Jak stosować Titan Gel?

Stosowanie Titan Gel jest banalnie proste.

 • Przed użyciem umyj przyrodzenie.
 • Wytrzyj ręcznikiem skórę członka.
 • Doprowadź do częściowej lub pełnej erekcji.
 • Nałóż około 0,5-2 ml żelu na opuszki palców.
 • Wcieraj żel równomiernie rozprowadzając go na całym obszarze penisa, aż do momentu kompletnego wchłonięcia się żelu.
 • Wykonaj sesję ćwiczeń powiększających – zwiększają wchłanialność oraz efektywność Titan Gel.

Zastosowanie Titan Gel: powiększenia penisa oraz zwiększenia sprawności seksualnej – czyt. erekcji, dłuższych i częstszym zbliżeń. Zgodnie z zaleceniami producenta powtarzaj powyższej kroki nie częściej niż 2-3 razy dziennie przez okres 1-2 miesięcy.

Skuteczność Titan Gel

Na opakowaniu produktu znajdziemy informacje, że równolegle ze stosowanie żelu należy wykonywać ćwiczenia powiększające. Już same ćwiczenia dają niezłe efekty, po co więc Titan Gel? Żel działa stymulująco na zwiększenie pojemności ciał jamistych co z pewnością daje lepsze efekty. Producent informuje, że stosowanie Titan żel wraz z ćwiczeniami daje w przeciągu kilku tygodni efekty porównywalne do 6 miesięcznego wykonywania samych ćwiczeń.

Opinie na forum

Opinie o Titan Gel są mocno podzielone. Po pierwsze należy odrzucić opinie osób, które nie stosowany, a pomimo tego oceniają. Przychylne komentarze wskazują na około powiększenie penisa w okolicach 2-3 centymetrów.

Titan Gel - opinia pozytywna

Titan Gel – opinia pozytywna

Mężczyźni wskazują również na znaczne wzmocnienie erekcji. Nie brakuje również komentarzy negatywnych. Według kilku opinii stosowanie Titan Gel nie przyniosło rezultatów.

Titan Gel - opinia negatywna

Titan Gel – opinia negatywna

Być może wynika to z podatności organizmu na składniki żelu, podróbki produktu lub też zapewniania producenta są nad wyraz optymistyczne. Niestety na polskojęzycznych forach jest zbyt mało opinii, aby jednoznacznie określić skuteczność Titan Gel. Polecamy poszukać informacji na anglojęzycznych forach – za granicą kraju, gdzie Titan Gel jest bardziej popularny.

Zalecenia producenta zwiększające skuteczność

Producenta zaleca regularne kontakty seksualne – nie mniej, niż 3 razy tygodniowo. To zalecenie z pewnością, żadnego mężczyzny nie zasmuci. Pozostałe jednak wymagają pewnych wyrzeczeń i motywacji:

 • wyeliminowanie używek,
 • regularna aktywność fizyczna,
 • zbilansowana, zdrowa dieta.

Na stronie producenta znajdziemy podstawowe informacje co do wykonywania ćwiczenia rozciągającego (Jelq). Brakuje wzmianki o przygotowaniu do ćwiczeń (rozgrzania członka) oraz alternatywnych dla ćwiczenia Jelq. Monotonne powtarzanie tego samego ćwiczenia, może prowadzić do znudzenia i rutyny. Koniecznie przeczytaj naszą propozycję 8 ćwiczeń powiększających penisa.

Skład produktu

Kompletna lista składników zawartych w Titan Gel wraz z informacjami o zastosowaniu w kosmetyce.

 • Aqua (Woda) – podstawowy składnik, zapewniający formę łatwo wchłanialnego żelu.
 • Sodium Polyacrylate (Polikrylan sodu) – substancja higroskopijna, jest w stanie wchłonąć kilkukrotnie więcej wody niż własna masy tej substancji.
 • Dimethicone (Dimetykon) – po nałożeniu skóra jest delikatna w dotyku, chroni przez czynnikami zewnętrznymi, przedłuża działanie składników aktywnych oraz umożliwia skórze oddychanie.
 • Cyclopentasiloxane (Cyklopentasiloksan) – zmiękcza i wygładza skórę, stosowany w celu zmniejszenia lepkości, zapewniając łatwiejsze rozprowadzanie się kosmetyków po skórze.
 • Trideceth-6 (syntetyczny alkohol tridecylowy) – składnik zapewniając formę emulsji, w kosmetyce stosowania również jako substancja oczyszczająca skórę lub włosy.
 • PPG-18 – wypełniacz, substancja odpowiedzialna za konsystencje produktu.
 • Propylene Glycol (Glikol propylenowy) – odpowiedzialny za formę żelu, wspomaga rozpuszczanie się substancji zawartych w żelu.
 • Poloxamer 184 (Kopolimer blokowy tlenku etylenu i tlenku propylenu) – odpowiada za formę emulsji, ułatwia rozpuszczanie się składników w rozpuszczalniku.
 • Verbena Officinalis (Vervain) Flower/Leaf Extract (Wyciąg z kwiatów i owoców Werbeny) pospolitej – roślina o szerokim zastosowaniu, przyjmowana doustnie jak i również zewnętrznie w formie kosmetyków, wzmacnia potencję.
 • Sodium Hyaluronate  (Hialuronian sodu) – sól kwasu hialuronowego, posiada zdolność do wypełnienia przestrzeni między włóknami łączącymi, składnik znany jako kolagen/elastyna.
 • Succinic Acid (Kwas bursztynowy) – wspomaga przyswajanie składników odżywczych, oczyszcza i odświeża skórę.
 • Fragaria vesca Fruit Extract (Wyciąg z owoców Truskawki) – właściwości antyoksydacyjne, złuszczające, ujędrnia, wzmacnia skórę i naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu rozstępów.
 • Mentol – działanie przeciwzapalne, powoduje miejscowe działanie przeciwbólowe oraz znieczulające.
 • Phenoxyethanol (Fenoksyetanol) – właściwości aromatyzujące, przeciwbateryjne, w kosmetyce stosowany jako substancja konserwująca.
 • Glyceryl Laurate (Monogliceryd kwasu laurynowego) – składnik stosowany jako substancja nawilżająca skórę.
 • Sodium Hydroxide (Wodorotlenek sodu) – związek nieorganiczny stosowany do kontroli poziomu pH.

Co ciekawe w składzie podanym na opakowaniu Titan Gel nie widnieją składniki podane na oficjalnej stronie producenta:

 • Epimedium extract,
 • Thistle extract,
 • Lichen,
 • Peruvian Maca.

Być może skład produktu uległ zmianie, strona nie została zaktualizowana lub też producent świadomie wprowadza w błąd konsumentów. Koniec końców nie świadczy to o profesjonalizmie. Jeśli szukacie dobrego żelu, chyba lepiej poszukać innego produktu bądź też skorzystać z alternatywnych metod powiększania penisa.

Skutki uboczne

Prześwietlając skład produkty wydaje się ona bezpieczny dla zdrowia. Składniki w nim zawarte są na codzień stosowane w wielu produktach kosmetycznych. Czytają opinie i komentarze na forach, nie dostrzegliśmy alarmujących sygnałów o działaniach nieporządanych Titan Gel. Każdy na produkt może reagować nieco inaczej – w zależności od typu skóry. Ze względu na specyfikację składników mogą wystąpić: delikatne podrażnienia skóry, uczucie pieczenia lub kłucia, zaczerwieniania. Po użyciu dokładnie umyj ręce, aby resztki żelu nie dostały się do oczu lub ust.

Cena i dostępność Titan Gel

Jedno opakowanie Titan Gel z oficjalnej strony producenta kosztuje 30 dolarów (ok. 120 złotych). Doliczyć należy koszt wysyłki, która wynosi kolejne 20 dolarów (ok. 80 złotych). Kupując 4 lub więcej opakowań przesyłką jest darmowa. Na serwisach aukcyjnych można kupić Titan Gel nawet o połowę taniej. Sprzedawcy zapewniają, o oryginalności sprzedawanych jednak cena powinna skłaniać do zastanowienia się czy rzeczywiście jest to prawda. Nie znaleźliśmy oficjalnego dystrybutora na terenie kraju, które posiadałby w ofercie Titan Gel. Najpewniejszym źródłem pozostaje więc kupno ze strony producenta. Przeglądają zagraniczne fora można spotkać się z komentarzami o podróbkach. Można je rozpoznać po :

 • braku hologramu (bądź falsyfikat zbliżony wyglądem do oryginału) na opakowaniu produktu,
 • formacie daty przydatności,
 • literówkach,
 • niechlujnym wykonaniu opakowania,
 • wątpliwej jakości żelu (konsystencja, wchłanialność itp.).

Przesyłki są wysyłane w sposób dyskretny w żaden sposób nie wskazując na zawartość. Jest to standard większości producentów „intymnych” preparatów, jednak warto pokreślić, że dział sprzedaży Titan Gel również kieruje się anonimowością klientów.

Opinia Redakcji

W naszej ocenie żel może nieco zwiększyć efektywność ćwiczeń, jednak nie jest to produkt, który zrobi robotę za nas. Zewnętrzna stymulacja tkanek do wzrostu sprawdza się również jako wzmocnienie działania tabletek powiększających penisa. Osoby najbardziej zdeterminowane mogą połączyć stosowanie tabletek na powiększanie członka, żelu oraz ćwiczeń maksymalizując efekt kuracji.

Według nas osoby stosujące wyłączenie Titan Gel mogą być rozczarowane efektami – jeśli w ogóle jakiekolwiek zauważą. Jest to bardziej dodatek dla osób wykonujących ćwiczenia. Titan Gel odżywia skórę oraz chroni przed pojawieniem się rozstępów czy innych możliwych skutków ubocznych wynikających z częstych ćwiczeń przyrodzenia.

Obawy wzbudza strona producenta Titan Gel. Jak przytoczono we wcześniejsze części artykułu istnieją rozbieżności między składem na opakowaniu a tym podanym na oficjalnej stronie. Co więcej niejasna jest polityka zwrotu pieniędzy. Przechodząc do informacji o możliwym zwrocie pod adresem: https://titangel.com/guarantees  – otrzymujemy informacje, że strona nie może być znaleziona.