Viamea opinie


Kobiece libido to niejednokrotnie temat tabu, o którym – niestety – bardzo mało się mówi. W rzeczywistości popęd seksualny kobiety jest „sterowany” poprzez wiele różnych mechanizmów, na które można mieć w pewnym zakresie wpływ. Jest to możliwe między innymi za pośrednictwem suplementów diety, które wspierają niektóre zjawiska zachodzące w ciele kobiety. W poniższym artykule skupimy się na jednym z nich. Suplement Viamea – bo o nim mowa – to produkt ukierunkowany na wsparcie takich procesów. Nie jest on lekiem, lecz wyłącznie dodatkiem do codziennej, zbilansowanej diety. Niemniej – według producenta – wykazuje on daleko idącą skuteczność. W poniższym artykule sprawdzimy, czy te doniesienia są zgodne z prawdą.

Viamea – czym jest?

Viamea to suplement diety ukierunkowany na kobiecy popęd seksualny. Według producenta ma on działać w sposób wielopłaszczyznowy, zwiększając nie tylko „pragnienie” seksu, ale też intensywność towarzyszących mu doznań. Skuteczność tego środka oparta jest na działaniu naturalnych składników, które – powiązane ze sobą – mają przełożyć się na intensyfikację libido i poprawić ogólną kondycję zdrowotną całego organizmu. Analizując dostępny na stronie producenta skład sprawdźmy zatem, czy uzyskanie takiego efektu jest w ogóle możliwe.

Viamea – zadania suplementu diety

Kobiece libido wyraża się na wielu płaszczyznach. Viamea to suplement diety, który oddziałuje na każdy z nich, gdyż:

 • Wspiera nawilżenie pochwy, które niezbędne jest do bardziej intensywnego przeżywania seksu i samego orgazmu. Dzięki temu seks nie wiąże się już z bolesnymi doznaniami, lecz przede wszystkim z przyjemnością.
 • Wspiera proces ukrwienia pochwy, dzięki czemu znajdujące się wewnątrz niej receptory są bardziej wrażliwe na doznania towarzyszące stosunkowi seksualnemu.
 • Wzmacnia siły witalne, które są niezbędne nie tylko do przyjemnego przeżywania stosunku, ale też do wzmocnienia ochoty na seks, który przecież wiąże się z poważnym wydatkiem energetycznym.
 • Poprawia samopoczucie, co z natury wiąże się z eliminacją zmęczenia, wzmocnieniem pożądania i zwiększeniem efektywności doznań seksualnych.

Skład suplementu – co warto wiedzieć na jego temat?

 1. Muira Puama – roślina wykorzystywana od wieków do zwiększenia intensywności życia seksualnego. Początkowo była ona stosowana wyłącznie przez mężczyzn, u których istotnie wpływała na poprawę erekcji. Od kilkudziesięciu lat stosują ją również kobiety, które dzięki niej przeżywają stosunki znacznie intensywniej. Muira Puama korzystnie wpływa też na kobiece libido.
 2. Imbir – popularna przyprawa, która wykazuje bardzo silne działanie w wielu płaszczyznach życia. Jedną z nich jest sfera seksualna, gdyż imbir poprawia krążenie (odżywienie i dotlenienie) okolic narządów płciowych. Zjawisko to działa bardzo korzystnie na przeżywanie orgazmu, ale też wpływa na libido.
 3. L-arginina – popularne białko, które zwiększa syntezę kwasów tłuszczowych. Efektem jego stosowania jest zwiększenie codziennej dawki energii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ma to ogromne znaczenie w kontekście życia seksualnego. Osoby wypoczęte i pełne energii mają z reguły bardzo dużą ochotę na seks.
 4. Buzdyganek naziemny – kolejna roślina, z której wyciąg korzystnie wpływa na ukrwienie całego organizmu, w tym oczywiście okolic narządów płciowych. Stosowanie wyciągu z buzdyganka dodaje sił i to nie tylko w trakcie życia seksualnego. Na podobnej zasadzie działa żeń-szeń koreański, który również wchodzi w skład suplementu Viamea.
 5. Kofeina – działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, dzięki czemu osoba ją stosująca odczuwa większe pobudzenie (w tym seksualne) i znacznie wolniej się męczy. Kofeina wpływa na funkcjonowanie układu krwionośnego, wpływając jednocześnie na jego wydajność i efektywność dotlenienia poszczególnych organów ciała.
 6. Orzech cola – wykazuje podobne właściwości do kofeiny, ale oprócz nich wspiera również procesy odpowiedzialne za prawidłowe trawienie i szybką przemianę materii. Orzechy cola wpływają zatem pośrednio na przyśpieszenie metabolizmu i zwiększenie codziennej dawki energii (w tym seksualnej).
 7. Pieprzowiec roczny – roślina bogata w kapsaicynę. Substancja ta ma istotne znaczenie w kontekście pobudzania układu krwionośnego do intensywniejszej pracy. Dzięki niej naczynia krwionośne rozszerzają się, co prowadzi do lepszego ukrwienia i ogólnego odżywienia poszczególnych narządów, w tym również narządów płciowych.
 8. Lucerna siewna – najważniejszą właściwością tej rośliny jest ogólne wzmocnienie sił witalnych organizmu. To jednak nie wszystko! Lucerna siewna wpływa też bardzo korzystnie na zaburzenia funkcjonowania układu pokarmowego. Dzięki temu przyspiesza ona procesy odpowiedzialne za metabolizm i wchłanianie substancji odżywczych z pokarmu.
 9. Witamina B3 – korzystnie wpływa na syntezę hormonów płciowych i funkcjonowanie obwodowego układu nerwowego. Co prawda jest to substancja syntetyzowana przez ludzki organizm, ale zazwyczaj proces ten nie zapewnia zaspokojenia maksymalnego, dobowego zapotrzebowania.
 10. Cynk i wapń – substancje pomocnicze, które pomagają we wchłanianiu substancji aktywnych suplementu diety. Dzięki nim ich działanie jest szybsze, efektywniejsze i wydajniejsze.

Viamea – zalecenia dotyczące stosowania

Suplement diety jest skierowany głównie do kobiet, gdyż zawiera on składniki oddziałujące przede wszystkim na ich układ rozrodczy i narządy płciowe. Podczas stosowania produktu należy jednak pamiętać, by:

 • unikać jego spożywania przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące, gdyż nie istnieją badania, które mogłyby wykazać pełne bezpieczeństwo zastosowanych substancji czynnych w tych grupach społecznych,
 • każdorazowe spożycie kapsułki wiązało się z popiciem jej dużą ilością wody, która przyspieszy efektywność działania zawartych w suplemencie substancji czynnych,
 • suplementu nie spożywały osoby poniżej 18 roku życia, gdyż jego stosowanie może w sposób negatywny odbić się na procesie wzrostu i dojrzewania w/w osób.

Preparat stosuje się jednorazowo, na około 30 – 60 minut przed stosunkiem. Skutkiem jego zastosowania jest zwiększona dawka energii u kobiety, wzrost libido i intensywniejsze przeżywanie zbliżeń intymnych.

Opinia na temat suplementu

Viamea to specyficzny suplement diety, który stosuje się „na specjalną okazję”. Produkt ten posiada bardzo duże stężenie składników aktywnych, dzięki którym jego działanie jest również bardzo intensywne. Z tego powodu nie można samodzielnie zwiększać liczby spożywanych kapsułek. Może to doprowadzić do wielu nieprzewidzianych zjawisk ubocznych, z których najbardziej prawdopodobne to problemy z układem trawiennym i jego stabilnym funkcjonowaniem.

Zaletą suplementu jest jego skuteczność i… uniwersalność. Mogą z niego korzystać kobiety w każdym wieku (oczywiście od 18 roku życia). Suplement nie jest jednak zalecany u osób, które na co dzień zmagają się np. z arytmią serca, cukrzycą czy też schorzeniami układu krwionośnego. W przypadku występowania tychże chorób, kobieta chcąca korzystać z suplementu powinna skonsultować ów zamiar z lekarzem specjalistą.

Podsumowanie

Viamea to skuteczny suplement diety na popęd seksualny dla kobiet. Jego działanie nie ogranicza się wyłącznie do sfery seksualnej człowieka, lecz wpływa korzystnie na wiele innych organów, w tym na układ mięśniowy i nerwowy.