Visaxinum to tabletki przeznaczone dla osób borykających się z trądzikiem. Schorzenie to dotyka osób w różnym wieku i polega na pojawianiu się wykwitów na skórze, które wpływają na samopoczucie i stanowią nieestetyczny problem. Cera trądzikowa jest problematyczna i wymaga specjalnego traktowania – zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Visaxinum – informacje o produkcie

Visaxinum to tabletki wieloskładnikowe, które wspomagają regenerację skóry i wpływają na ogólną poprawę cery. Regularne zażywanie pozwala na uzyskanie najlepszych efektów, a kontynuacja suplementacji pomaga w utrzymaniu ich. Suplement jest skuteczny w walce z wypryskami i zaskórnikami oraz pomaga w zachowaniu gładkiej i nawilżonej skóry. Zdrowy wygląd skóry jest niezwykle ważny, a Visaxinum jest skutecznym środkiem, którego stosowanie prowadzi do długofalowego poprawienia kondycji skóry.

Receptura pełna naturalnych składników

Skład pochodzenia naturalnego odgrywaja dużą rolę w zwalczaniu trądziku. Suplementacja Visaxinum wspomaga więc organizm w skutecznej walce z trądzikiem od środka. Unikalny skład, dobrany odpowiednio do problemu, pozwala na wzmocnienie organizmu i zachęcanie go do walki.

Visaxinum to suplement diety wpływający na poprawę ogólnego stanu skóry trądzikowej. Skierowany jest do osób, które kompleksowo dbają o stan swojej skóry, chcą wspomóc oczyszczanie organizmu oraz ochronić go przed działaniem wolnych rodników. Działanie antyoksydacyjne, oczyszczające i ochronne suplementu pomaga w zachowaniu zdrowej skóry.

Składniki, które mają działanie bakteriobójcze, antyoksydacyjne i wpływają na detoksykację organizmu są pierwszym krokiem w przypadku zwalczania poważnego problemu jakim jest trądzik. Visaxinum wykorzystuje skuteczne wyciągi ziołowe, minerały oraz witaminy.

W składzie znajdują się:

  1. Wyciąg z fiołka trójbarwnego–   zawiera m.in. rutynę i odpowiada za nawilżenie skóry oraz pozytywnie wpływa na jej wygląd.
  2. Korzeń mniszka lekarskiego – ma właściwości antyoksydacyjne, działa oczyszczająco i pomaga w pozbyciu się niepotrzebnych produktów przemiany materii.
  3. Wyciąg z zielonej herbaty – chroni organizm przed działaniem wolnych rodników – ma właściwości przeciwutleniające.
  4. Laktoferyna – to glikoproteina, która występuje w wydzielinach ustrojowych ssaków. Udowodniono jej działanie przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe.
  5. Cynk – posiada działanie bakteriostatyczne i od dawna docenia się jego pozytywny wpływ na zmniejszenie trądziku. Działa przeciwzapalnie i wspomaga działanie układu odpornościowego. Może również mieć wpływ na wyrównanie poziomu hormonów, co również przekłada się na zmniejszenie problemów skórnych.
  6. Witamina PP – bierze udział w regulacji detoksykacji organizmu, poprawia ogólny stan skóry i jest odpowiedzialna za utrzymanie prawidłowego stanu błon śluzowych.
  7. Witamina B6 – bierze udział w syntezie cysteiny i jest odpowiedzialna za prawidłowy metabolizm energetyczny.

Pełny skład tabletek Visaxinum:
celuloza (wypełniacz), wyciąg z fiołka trójbarwnego, glukonian cynku, laktoferyna, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, amid kwasu nikotynowego, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), wyciąg suchy z liści zielonej herbaty, dwutlenek krzemu (wypełniacz) sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), chlorowodorek pirydoksyny, wosk Carnauba i pszczeli (substancje glazurujące). hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca).

Visaxinum stosowanie i przeciwskazania

Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki dziennie.

Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Suplementu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik suplementu.

Visaxinum zawiera mleko, w tym laktozę. Zawiera siarczyny i dwutlenek siarki w stężeniu przekraczającym 10 mg/kg.

Środki ostrożności dotyczące stosowania Visaxinum

Suplement diety nie może być traktowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Dla zdrowia istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i dostarczanie wszelkich substancji odżywczych z pożywienia.

Nie wolno przekraczać sugerowanej dziennej dawki produktu (1 tab.)

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej do 25 stopni Celsjusza oraz chronić przed światłem i wilgocią. Produkt powinien być przechowywany zamknięty w oryginalnym opakowaniu.

Suplement powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.