XtraSize - opinie


Tabletki XtraSize należą do najczęściej polecanych preparatów na powiększenie przyrodzenia. Zestaw wyciągów roślinnych zawiera wiele związków, które są nieobecne w tradycyjnym żywieniu. Ich celem jest zwiększenia napływu krwi do tkanek penisa wpływając na przyrost grubości i długości członka. Poznaj opinie i sposób działania preparatu XtraSize.

Działanie tabletek XtraSize

XtraSize jest preparatem zwiększający rozmiar członka. Podczas erekcji krew wypełnia ciała jamiste. Ich pojemność wpływa ma rozmiar penisa podczas wzwodu oraz siłą erekcji. Poprzez regularne przyjmowanie XtraSize zwiększa się chłonność ciał jamistych – ich objętości oraz pojemność. Tkanki pęcznieją i rozszerzają się prowadząc do zwiększenia się długości i grubości przyrodzenia. XtraSize jest aktualnym liderem naszego rankingu tabletek na powiększenie penisa.

Skład produktu

Zastosowane składniki dopełniają się nawzajem prowadząc do działania synergicznego maksymalizując potencjał poszczególnych substancji. Zioła i rośliny pochodzą z certyfikowanych upraw hodowlanych do zastosowania medycznego i dietetycznego.

Kluczowe składniki XtraSize:

  • Buzdyganek ziemny – zioło stosowane w ajurwedzie do wsparcia prawidłowego działania układu sercowo-naczyniowego oraz moczowego. Powszechnie stosowany przez sportowców w celu naturalnej stymulacji poziomu testosteronu. Pomimo braku naukowe potwierdzenia pod tym względem, dowiedziono, że buzdyganek posiada właściwości zwiększające libido.
  • Żeń-szeń właściwy – inaczej nazywany żeń-szeniem koreańskim lub czerwony, posiada najcenniejsze właściwości spośród wszystkich rodzajów tego zioła w aspekcie wspierania męskości. Roślina posiada właściwości adaptogenowe zwiększając sprawność seksualną. Żeń-szeń stymuluje produkcję tlenku azotu – substancja ta umożliwia sprawne „pompowanie” krwi do ciał jamistych członka. Zwiększony napływ krwi wpływa bezpośrednio na jakość wzwodu oraz rozmiar penisa.
  • L-arginina – niezbędny aminokwas w procesie syntezy tlenku azotu, który odpowiada za rozluźnienie i rozszerzanie naczyń krwionośnych podczas wzwodu.
  • Korzeń maca – roślina stosowana od wieków przez peruwiańczyków, jest źródłem witamin z grupy B, witaminy C, żelaza, potasu, miedzi oraz wielu innych związków organicznych. Badania dowodzą, że maca skutecznie zwiększa popęd seksualny oraz poprawia parametry nasienia.
  • Palma sabałowa – owoc tej rośliny jest stosowany w wielu preparatach pomocny w utrzymaniu zdrowia narządów intymnych. Badacze informują, że palma sabałowa może zwiększać ilość wolnego testosteronu – jednego z najważniejszych męskich hormonów płciowych.
  • Sarsaparilla – roślina od dawna stosowana jako zioło zwiększające męską potencję, w Chinach przyrządzano z niech naturalny lek do leczeniu infekcji narządów płciowych. Specjaliście twierdzą, że dzięki fitosterolom podobnych do hormonów płciowych, sarsaparilla może być pomocna w leczeniu zaburzeń erekcji oraz obniżonego popędu seksualnego.
  • Nasiona dyni – nasiona zawierają sterole, bera-karoten, tokoferole, witaminy i minerały, są również źródłem przeciwutleniaczy oraz zdrowych kwasów tłuszczowych. Spożywania nasion dyni wpływa pozytywnie na wiele aspektów zdrowia seksualnego w tym: zaburzenia wzwodu, przedwczesny wytrysk czy obniżony popęd płciowy. Związki zawarte w nasionach regulują gospodarkę hormonalną oraz biorą udział w procesie spermatogenezy.
  • Pokrzywa – roślina stosowana w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Ekstrakt z pokrzywy rozluźnia ściany naczyń krwionośnych, dzięki czemu sprawniej i efektywniej chłoną krew podczas erekcji.
  • Korzeń lukrecji – zioło o właściwościach afrodyzjakalnych, badania dowodzą, że lukrecja działa stymulującą na poziom wigoru mężczyzn zwiększając natężenie przepływu krwi w ciałach jamistych prącia. Specjaliści wskazują, że roślina wpływa korzystnie również na poziom testosteronu.

Stosowanie

Producent zaleca przyjmowanie 1 kapsułki dziennie do posiłku lub na 30 minut przed stosunkiem. XtraSize poza powiększeniem penisa wspomaga sprawność seksualną – wzmacnia erekcję, podnosi libido oraz skraca czas regeneracji niezbędny do odbycia kolejnego stosunku.

Skutki uboczne

XtraSize bazuje na naturalnych składnikach, można go więc bezpiecznie stosować nawet przy długiej 6 miesięcznej kuracji. Według producenta nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych. Przeglądając opinie konsumentów również nie znajdujemy żadnych niepokojących informacji na ten temat.

Cena i dostępność

XtraSize możesz zamówić za pośrednictwem strony sprzedażowej producenta. Taka forma kupna gwarantuje oryginalny produkt z długą datą przydatności do spożycia. Szczególną czujność należy zachować przy zakupach na portalach aukcyjnych, sprzedawcy wabiąc niższą ceną mogą oferować podróbki nie mające nic wspólnego z oryginalnym produktem.

Cena za jedno opakowanie odpowiadające 60-dniowej kuracji wynosi 199 zł, kupując w zestawach można liczyć na rabat. Pakiet ekonomiczny zawierający 2 opakowania kosztuje 339 zł, natomiast pakiet polecany składający się z 3 opakowań 479 zł. Cena jest porównywalna do oferty konkurencji – kompletny skład oraz wysoka jakość składników użytych przy produkcji XtraSize według nas jest w pełni adekwatny do ceny tego preparatu.

Skuteczność i opinie

Jak zapewnia producent pierwsze efekty dostrzegalne są już po kilku dniach stosowania. Zaledwie dwu miesięczna kuracja wystarczy, aby powiększyć penisa o 3 cm. Przyrost jaki uzyskano podczas badań to 7,5 cm podczas 6-miesięcznego okresu suplementacji.

Wynik jest imponujący, być może producent podaje maksymalne przyrosty jaki uzyskano wśród grupy mężczyzn stosujących XtraSize. Niestety nie znaleźliśmy dokładnych danych określających średni, minimalny oraz maksymalny przyrost. Potencjał tabletek zależy od stopnia przyswajalności składników – każdy organizm może nieco inaczej na nie reagować, z większym bądź mniejszym skutkiem.

Przeglądając opinie i komentarze osób, które korzystały z tabletek na powiększenie członka, wielu poleca właśnie XtraSize – jest to również numer 1 w naszym rankingu. Forumowicze anonimowo dzieląc się swoimi spostrzeżeniami zazwyczaj pozytywnie oceniają ten środek, choć oczywiście nie brakuje ocen negatywnych.