Zytax pomaga w problemach z erekcją. Sprawdź jakie są o nim opinie na forum, jego cenę, skład i dawkowanie. Gdzie kupić Zytax? W aptece a może online? Wszystko co musisz wiedzieć o Zytax.

Jak działa Zytax – opis produktu

Na oficjalnej stronie produkty znajdziemy informacje o wysokiej skuteczności tabletek. Według niego, aż 96 na 100 mężczyzn uznaje Zytax za skuteczne tabletki na erekcję. Szyci się również, licznym gronem zadowolonych konsumentów – aż 400 000 na całym świecie. Badania producenta dotyczące opinii kobiet, wskazują na ponad 86% poprawę jakości współżycia.

Preparat jest polecany wszystkim tym, którzy mają problem z osiągnięciem dostatecznie mocnej erekcji. Wraz z wiekiem libido spada i właśnie w takich przypadkach można zacząć stosowanie Zytax.

Skład Zytax

W składzie znajduję się kompleks ziół i mikroskładników, które regularnie przyjmowane wzmacniają erekcję. Analizują skład konkurencyjnych produktów z tej kategorii widać, że są dość podobne, a często różnią się jedynie ilością zawartych w nich substancji (co może być kluczowe w kwestii skuteczności). Skład:

  • ErectX Blend TM,
  • L-arginine HCl,
  • Ginseng,
  • Tribulus terrestris,

Tajemnicą Zytax pozostaje pierwszy składnik, czyli ErectXBlend TM. Pozostałe trzy składniki są dobrze znanymi substancjami podnoszącymi poziom libido. Czy ten „tajemniczy” składnik jest bezpieczny dla zdrowia? Jako, że nie spotkaliśmy się aby Zytax powodował skutki uboczne, prawdopodobnie jest bezpieczny. Jeśli jednak nie jesteś do końca przekonany sprawdź nasz ranking tabletek na wzmocnienie erekcji.

Stosowanie i dawkowanie tabletek Zytax

Zalecane dawkowanie wynosi 1 kapsułkę na godzinę przed planowanym zbliżeniem. W dni, które nie planujesz aktywności fizycznej możesz przyjmować tabletki o dowolnej porze dnia, jednak nie przekraczając zalecanej dawki. Zytax działa do 2 godzin od momentu spożycia tabletki – jest to zatem wystarczająca ilość czasu do odbycia satysfakcjonującego stosunku.

Zytax można stosować spożywając alkohol. Składniki nie wchodzą w interakcję. Nie wielka ilość alkoholu może rozbudzić libido. Zbyt duża może znacznie osłabić potencję – pamiętaj aby nie przesadzić z ilością.

Przed stosowaniem należy zapoznać się z ulotką. Przeciwskazaniem w stosowaniu jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik tabletek.

Zytax – opinie na forum

Przeglądają popularne serwisy, można dojść do wniosku, że Zytax to jeden z produktów jakim warto się zainteresować. Przeważają opinie pozytywne, większość konsumentów chwali go za szybkie i długotrwałe działanie.

Widzę, że jeszcze nikt nie dodał opinii do Zytax więc będę pierwszym, który to zrobi. Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak magiczny lek na potencje. No może jest taki nazywa się via gra, ale ona kosztuje dużo i nie można brać tego non stop. Ja Zytax kupiłem na próbę i generalnie mówiąc jestem zadowolony. Może nie zniknęły moje problemy w łóżku całkowicie, ale widzę sporą poprawę. A mam już prawie 40 lat.

Oczywiście nie brakuje sceptycznych opinii. Wpływ na skuteczność przy stosowaniu suplementów ma nasilenie problemu oraz jego przyczyna. Nie zawsze suplementacja daje zadowalające rezultaty. Rozwiązaniem jest porada specjalisty, który zaleci leczenie farmakologiczne lub przy wykorzystaniu alternatywnych metod.

Jeśli chodzi o Zytax to na razie nie zuważyłem aż takiej poprawy jaką sugerują w reklamach. Stosuję dopiero od tygodnia i ciężko mi powiedzieć, czy jest lepiej, czy wydaje mi się, że jest lepiej. Mam wrażenie, że Zytax działa, ale na efekty mi jeszcze poczekać. Być może to tylko efekt placebo, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam Jan

Co najważniejsze przy stosowaniu tabletek na potencję, nie zauważaliśmy alarmujących sygnałów o działaniach nieporządanych podczas przyjmowania Zytax. Zapewnienia producenta co do bezpiecznego stosowania są jak najbardziej wiarygodne.

Gdzie kupić Zytax?

Producent nie wprowadził swojego produktu do aptek. Kupić można bezpośrednio ze strony producenta. Cena wynosi 117zł za jedno opakowanie – wysyłka wliczona w cenę. Decydując się na zakup ze strony producenta masz 100% pewność oryginalności. Kupując na serwisach aukcyjnych lub za pośrednictwem anonimowych ogłoszeń możesz natrafić na podróbkę, zakup od producenta zdaje się być najpewniejszym kanałem sprzedaży.