Zytax - opinie


Na rynku suplementów diety istnieje wiele produktów, które – przynajmniej w teorii – mają pomóc mężczyźnie w uzyskaniu odpowiedniej erekcji. Problem w tym, że większość tych suplementów, to zwykłe mieszanki, których skład jest raczej przypadkowy. Nietrudno dojść do wniosku, że ich działanie na męski organizm, będzie raczej mocno ograniczone. Sprawdź jakie są o nim opinie na forum, jego cenę, skład i dawkowanie. Gdzie kupić Zytax? W aptece a może online? Wszystko co musisz wiedzieć o Zytax.

Jak działa Zytax – opis produktu

Według producenta, Zytax to nowoczesne tabletki na potencję, które mają wspomóc męską aktywność seksualną. Od razu trzeba zaznaczyć, że przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Produkt ten nie jest lekiem, aczkolwiek – jeśli jest to skuteczny suplement – można go stosować jako wsparcie w procesie odzyskiwania naturalnych zdolności seksualnych. Produkt ten działa w zasadzie na dwie płaszczyzny męskiej płciowości:

 1. potencję, gdyż to ona sprawia, że mężczyzna ma ochotę na seks,
 2. erekcję, gdyż to dzięki niej on i jego partnerka, mogą się spełniać w łóżku.

Na oficjalnej stronie produkty znajdziemy informacje o wysokiej skuteczności tabletek. Według niego, aż 96 na 100 mężczyzn uznaje Zytax za skuteczne tabletki na erekcję. Szyci się również, licznym gronem zadowolonych konsumentów – aż 400 000 na całym świecie. Badania producenta dotyczące opinii kobiet, wskazują na ponad 86% poprawę jakości współżycia.

Preparat jest polecany wszystkim tym, którzy mają problem z osiągnięciem dostatecznie mocnej erekcji. Wraz z wiekiem libido spada i właśnie w takich przypadkach można zacząć stosowanie Zytax. Jeśli preparat ma zadziałać w jednym i w drugim przypadku, musi on posiadać stosowny skład. Poniżej krótki opis składników, jakie można w nim znaleźć.

Skład Zytax

Analizując skład preparatu, można łatwo dojść do wniosku, że jest ma on charakter wielopłaszczyznowy. Dzięki temu, może on oddziaływać na różne sfery życia seksualnego mężczyzny. Oto substancje czynne, które wchodzą w skład suplementu:

 1. Wyciąg z buzdyganka ziemnego – to afrodyzjak, z którego dobrodziejstw mężczyźni korzystają bardzo często. Substancja ta jest jedną z najlepiej znanych w kontekście walki z brakiem erekcji i zbyt niską potencją. Dlaczego jest ona aż tak skuteczna? Chociażby dlatego, że podnosi libido, co jest efektem wzrostu efektywności produkcji testosteronu w organizmie mężczyzny.
 2. L-arginina – to naturalna substancja, która występuje przede wszystkim w roślinach strączkowych. Na męski organizm (w kontekście potencji) działa ona dwutorowo. Po pierwsze wspiera procesy odpowiedzialne za wzrost produkcji testosteronu. Po drugie wpływa na wzrost ciśnienia krwi i poprawia ukrwienie członka. Dzięki tym właściwościom, L-arginina skutecznie wpływa na erekcję, zwiększając jej intensywność i towarzyszące jej doznania.
 3. Żeń-szeń – to wszystkim dobrze znana roślina rodem z Korei. Również i ona działa na organizm w sposób wielopłaszczyznowy. Przyjęło się, że wpływa ona przede wszystkim na intensywność przeżywania funkcji seksualnych. Nie jest to do końca prawdą, gdyż wyciąg z korzenia żeń-szenia, skutecznie zwiększa intensywność podniecenia seksualnego. Co więcej, wpływa on na cały organizm, optymalizując jego parametry pracy i dodając energii (nie tylko do współżycia!).
 4. Substancje pomocnicze – stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna – substancje o właściwościach przeciwzbrylających. Poza tym wprowadzenie ich do suplementu, znacznie poprawia wchłanianie substancji czynnych, które odgrywają w nim najważniejszą rolę.

Jak stosować preparat?

Zytax to tabletki na potencję, które – w przypadku przepisu lekarza – należy stosować zgodnie z jego zaleceniami. Jeśli jednak z suplementu korzystamy samodzielnie, należy go stosować mniej więcej na pół godziny przed stosunkiem seksualnym.

Zawarte w preparacie substancje czynne potęgują efekt erekcji przez 2 – 3 godzin. Należy też podkreślić, że długotrwałe i regularne stosowanie suplementu, również może – przynajmniej w pewnym zakresie – rozwiązać problemy ze zbyt słabą erekcją i niską potencją. Warto jednak pamiętać, że w takich sytuacjach warto skonsultować się z lekarzem.

Zytax można stosować spożywając alkohol – składniki w nim zawarte nie wchodzą w interakcję. Nie wielka ilość alkoholu może rozbudzić libido,  zbyt duża może znacznie osłabić erekcję – pamiętaj, aby nie przesadzić z ilością. Przed stosowaniem należy zapoznać się z ulotką. Przeciwskazaniem w stosowaniu jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik tabletek.

Kiedy odstawić suplement?

Pomimo, iż Zytax jest suplementem w pełni bezpiecznym dla męskiego zdrowia, to jednak istnieją sytuacje, gdy z jego stosowania należy zrezygnować. Mowa tu zwłaszcza o:

 • zbyt wysokim ciśnieniu, które jest przeciwwskazaniem do stosowania jakichkolwiek środków pobudzających i zwiększających ciśnienie,
 • problemach z sercem, w przypadku których stosowanie preparatu może zakończyć się zgonem,
 • nadczynności tarczycy, w przypadku której należy odstawić leki i suplementy, intensyfikujące wzrost ciśnienia krwi.

Poza tym z preparatu nie powinny korzystać osoby chorujące na miażdżycę, gdyż jego zastosowanie, może doprowadzić do powstania niebezpiecznych dla zdrowia i życia zakrzepów.

Uwagi dotyczące stosowania

Zytax jest suplementem diety a nie lekiem. Oznacza to, że należy go traktować wyłącznie w roli wsparcia dla pełnej i odpowiednio zbilansowanej diety. Poza tym efekty spożywania preparatu nie zawsze muszą być takie same u innych osób. O skuteczności tabletek Zytax decyduje również:

 • prowadzony tryb życia,
 • masa ciała (nadwaga i otyłość znacznie zmniejszają efektywność suplementu),
 • stosowanie odpowiedniej diety, aktywność sportowa,
 • sposób spożycia; suplement można łączyć np. z alkoholem, ale może on obniżyć skuteczność działania preparatu.

Należy też pamiętać, że zbyt słaba erekcja (i wynikająca z tego potencja), nigdy nie powinna być przesłanką, by czuć się gorszym mężczyzną. Istnieje bowiem ryzyko, że problemy wynikające z faktu zbyt niskiej potencji (prawdziwej lub urojonej), mogą zaburzyć proces efektywnego życia w społeczeństwie.

Z suplementu nie powinny korzystać osoby, które mają mniej niż 18 lat lub nie zakończyły jeszcze okresu dojrzewania. Zawarte w preparacie substancje czynne, mogą wypaczyć proces dojrzewania, a nawet doprowadzić do jego niepotrzebnego przyspieszenia lub zahamowania.

Ze względu na fakt, że Zytax jest suplementem diety przyjmowanym w kapsułkach, efekty jego stosowania mogą nie ograniczać się jedynie do sfery seksualnej. Medycyna już od dawna wie, że zawarte w preparacie substancje aktywne, mogą wpływać również na kondycję męskiego organizmu, w obszarach nie związanych ze sferą seksualną.

Informacje dodatkowe

Zytax to suplement diety, który najlepiej kupować bezpośrednio u producenta lub w sprawdzonych aptekach. Nabywanie preparatu u innych sprzedawców, może wiązać się z ryzykiem zakupu podróbki, której działanie na ludzki organizm może być wręcz niebezpieczne.

W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Przy codziennym stosowaniu, wystarczy ono na dwa miesiące. Należy jednak pamiętać, że kwestia codziennej suplementacji Zytaxem, powinna być wcześniej skonsultowana z lekarzem. Cena produktu waha się w okolicach 90 – 120 złotych za opakowanie. Wartość ta jest zależna od wielu czynników, w tym naliczonych przez sprzedawcę marż i innych opłat okolicznościowych.

Zytax – opinie na forum

Zytax cieszy się głównie pozytywnymi opiniami wśród mężczyzn. Należy przy tym podkreślić, że suplement ten nie działa na każdego w ten sam sposób. Większość mężczyzn docenia go, gdyż – zgodnie z opiniami – wykazuje on natychmiastowe działanie. Według informacji przedstawionych przez użytkowników, preparat ten działa już do 30 minut od spożycia. Zaleca się jednak, by np. przy spożyciu alkoholu, stosować suplement mniej więcej godzinę przed stosunkiem.

Widzę, że jeszcze nikt nie dodał opinii do Zytax więc będę pierwszym, który to zrobi. Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak magiczny lek na potencje. No może jest taki nazywa się via gra, ale ona kosztuje dużo i nie można brać tego non stop. Ja Zytax kupiłem na próbę i generalnie mówiąc jestem zadowolony. Może nie zniknęły moje problemy w łóżku całkowicie, ale widzę sporą poprawę. A mam już prawie 40 lat.

Oczywiście nie brakuje sceptycznych opinii. Wpływ na skuteczność przy stosowaniu suplementów ma nasilenie problemu oraz jego przyczyna. Nie zawsze suplementacja daje zadowalające rezultaty. Rozwiązaniem jest porada specjalisty, który zaleci leczenie farmakologiczne lub przy wykorzystaniu alternatywnych metod.

Jeśli chodzi o Zytax to na razie nie zuważyłem aż takiej poprawy jaką sugerują w reklamach. Stosuję dopiero od tygodnia i ciężko mi powiedzieć, czy jest lepiej, czy wydaje mi się, że jest lepiej. Mam wrażenie, że Zytax działa, ale na efekty mi jeszcze poczekać. Być może to tylko efekt placebo, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam Jan

Co najważniejsze w opiniach Zytax nie zauważyliśmy alarmujących sygnałów wskazujących na skutki uboczne podczas przyjmowania preparatu. Zapewnienia producenta co do bezpiecznego stosowania wydają się jak najbardziej wiarygodne.

Gdzie kupić Zytax?

Producent nie wprowadził swojego produktu do aptek. Kupić można bezpośrednio ze strony producenta. Cena wynosi 117zł za jedno opakowanie – wysyłka wliczona w cenę. Decydując się na zakup ze strony producenta masz 100% pewność oryginalności. Kupując na serwisach aukcyjnych lub za pośrednictwem anonimowych ogłoszeń możesz natrafić na podróbkę, zakup od producenta zdaje się być najpewniejszym kanałem sprzedaży.

Zytax

Zbyt słaba erekcja i niska potencja, to problem wielu mężczyzn. Zytax jest suplementem, który sprawdzi się głównie w początkowej fazie tych zaburzeń. W przypadku ich nasilenia, jedynym rozwiązaniem pozostaje profesjonalna opieka lekarska. Oczywiście nie można wykluczyć, że np. seksuolog nie zdecyduje się na pomocnicze zastosowanie tegoż suplementu.